McNabb امیدوار طلایی شوالیه را دریافت کنید شانس را به رقابت برای جام استنلی’

Golden Knights Take on Hurricanes

دیوید بکر/AP

وگاس شوالیه طلایی defenseman Brayden McNabb (3) و کارولینای طوفان مرکز سباستین Aho (20) رقابت برای جن در برابر شیشه ای در دوره سوم NHL هاکی بازی شنبه, فوریه. 8, 2020, در لاس وگاس.

این شوالیه طلایی شد و در هتل خود در روز 12 مارس در سوتا زمانی که آنها متوجه آنها نخواهد بود خود را به بازی بازی در آن شب. NHL قرار دادن فصل در توقف یک تصمیم که آمد ماه گذشته اما احساس می کند مانند یک عمر پیش.

بازیکنان گفته شد به خانه بروم و در انتظار دستورالعمل های بیشتر. برای اولین بار یک لیگ موظف خود قرنطینه به طول انجامید تا مارس 27 پس از آن تمدید شد و تا 6 آوریل و در حال حاضر آن را نشسته در 15 آوریل است.

که soonest تیم امکانات می تواند باز شود اما این امر تعجب هیچ کس اگر تاریخ را به عقب رانده و دوباره.

بنابراین بازیکنان باید برخی از زمان در دست خود. برخی از شوالیه طلایی مانند Nate اشمیت و الکس Tuch فعال شده است که در Instagram حساب در حالی که Marc-Andre فلوری نشان داد صورت خود را از طریق لیگ به میزبانی زوم چت با رسانه ها.

همه آمده اند تا با راه های مختلف به اشغال وقت خود را در حالی که آنها صبر کنید برای کلمه هاکی بازگشت از جمله defenseman Brayden McNabb که لاس وگاس خورشید صحبت با او به عنوان پناه در خانه محلی.

اول Brayden چگونه شما انجام می دهند ؟ نگه داشتن مشغول است ؟

من انجام اشکالی ندارد. کمی خسته شدم. از دست هم تیمی های من. من نمی دانم که آن را قطعا عجیب و غریب, عجیب و غریب چیز نیست اما تلاش برای نگه داشتن مشغول کار کردن و رفتن برای بسیاری از پیاده روی و افزایش با سگ. این درست است من حدس می زنم.

چه بدنسازی صفحه اصلی راه اندازی بود ؟ من مطمئن هستم که امکانات نیست مانند شهر ملی آرنا.

من یک نیمکت دمبل و توپ پزشکی و من یک دوچرخه بنابراین من بسیاری از چیزهایی که من نیاز به پس از آن وحشتناک است. آن را به اندازه کافی برای نگه داشتن من در شکل, که برای اطمینان حاصل کنید.

لیگ تمدید بازیکنان خود قرنطینه تاریخ از طریق آوریل 15. آیا شما در همان نقطه بقیه از ما فقط در حال انتظار برای خبر ؟

دقیقا. ما نمی دانیم که چقدر تا آن را بیرون آورده و در لیگ می گوید چیزی در مورد آن. ما هیچ اینتل در داخل و یا هر چیزی. من آرزو می کنم ما انجام داد اما ما نمی بنابراین ما از نوع فقط در حال انتظار.

آیا شما هنوز هم امیدوار است که وجود دارد رفتن به هاکی بازی در برخی از راه شکل و فرم این فصل ؟

آره 100 درصد است. ما خودمان را در یک موقعیت خوب. ما را از طریق بسیاری از سختی این سال است. ما سخت کار می کرد برای قرار دادن خودمان در یک وضعیت خوب و من دوست دارم تیم ما. ما مثل تیم ما و می دانم که آنچه که ما را. ما می خواهیم برای بازگشت به بازی و رقابت برای جام استنلی در این سال است.

شما بچه ها به طور خاص در بالای اقیانوس آرام, بخش, بازی, برخی از بهترین هاکی قبل از فصل متوقف شد. من تصور می افزاید که به نا امیدی درست است ؟

ما به اوج ما برای اطمینان حاصل کنید. ما بازی شد, راه حق, ما تا به حال بچه ها پله تا در شرایط خاص. آن را سخت به توقف در وسط آن, اما همه آن را انجام می دهند. زمانی که ما به عقب بر گردیم در بازی ما تمام توان در همان قایق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im