McFeely: Klobuchar طول می کشد وسط خط در فارگو اما این منجر به هیچ جا

FARGO — بهداشت ، ctq خیلی دنگ معقول او یک شانس ایستادن نیست در nuttiness است که دموکرات ریاست جمهوری اولیه.

این سناتور ایالات متحده از ایالت مینه سوتا یک کمپین توقف در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی در روز یکشنبه, فوریه. 23 و عملی مناسب, متوسط, جذاب و واقع گرایانه است.

این بود که یک روز پس از او دریافت 5% پشتیبانی در نوادا قفقاز دور در پشت جبهه دموکراتیک-دونده بهداشت ، برنی ساندرز.

واقعیت این است که نمی توان از کسانی که در حال حاضر در مقابل بسته در حزب دموکرات است.

پراگماتيسم را حمل می کند درخواست تجدید نظر آن را یک بار انجام داد و حتی در این دوران از دیوانه سیاست است.

Klobuchar متوقف شد و در فارگو به عنوان بخشی از یک سه شهرستان نوسان یکشنبه به منظور درخواست تجدید نظر به روستایی و متوسط دموکرات. پس از صحبت به بیش از 500 حامیان در NDSU را Memorial Union او به Little Rock, ارک., و Oklahoma City, Okla.

داکوتای شمالی, آرکانزاس و اوکلاهما. فرد متوقف می شود برای یک نامزد حزب دموکرات که در مبارزات انتخاباتی نزدیک است حمایت از زندگی و که بالا رقبا هستند و با تمرکز بر مکان مانند بسیار مهم کارولینای جنوبی و تگزاس.

که در آن Klobuchar مسیر نامزدی نهفته است کسی حدس می زنم احتمالا حتی او اما که او را متوقف نمی کند از صدایی مانند یک عقل سلیم Midwesterner و سیاسی عملگرا در فارگو.

او تا به حال دو هدف اصلی: ساندرز رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. شاید حتی در آن منظور.

Klobuchar نقاشی Sanders سوسیالیستی به عنوان یک ایدئولوگ است که هزینه خواهد شد دموکرات ها در پایین-رای گیری مسابقه آمده نوامبر. مدیکر برای همه رایگان و شهریه کالج ها به خوبی نیت او گفت: اما عملی نیست.

“اگر ما در حال رفتن به ساخت یک ائتلاف و مردم را با ما که قصد ندارم به آن را انجام دهد” Klobuchar گفت.

که یک موضوع بارها تکرار شده و توسط Klobuchar انعکاس نگرانی های دموکراتیک ایجاد: ساندرز نمی خواهد درخواست تجدید نظر به متوسط و مستقل رای دهندگان و هزینه خواهد شد دموکرات ها در ایالات متحده و آمریکا مسابقه. ماه نوامبر در انتخابات است و نه فقط در مورد کاخ سفید است. دموکرات ها مانند Klobuchar به درستی ترس ساندرز بلیط نه تنها اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن آسان گشتند اما فشار را از خانه به جمهوریخواهان کنترل و اجازه می دهد آنها را برای حفظ اکثریت سنا.

که دموکراتیک کابوس: یک برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری با جمهوری خواهان کنترل مجلس نمایندگان و سنا.

“این انتخابات یک بررسی در دموکراسی” Klobuchar گفت.

او متعادل نگرانی خود را در مورد ساندرز با حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان دادن خط خوب دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید راه رفتن. آنها باید نگه داشتن چشم در تلاش برای برنده شدن دموکراتیک نمایندگان در اولیه در حالی که به خاطر سپردن هدف نهایی از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز. Klobuchar چکش تهمت و ریاست جمهوری خود را به عنوان حمله به دموکراسی و میهن پرستی و نجابت است.

“ما حکومت قانون نمی تواند تحمل چهار سال بیشتر از کسی که فکر می کند او بالاتر از آن” Klobuchar گفت.

او پیام, ریز honed به درخواست تجدید نظر به دموکرات ها در داکوتای شمالی و روستایی, مینه سوتا, محبوب با جمعیت است که بسیاری از کار اخراج شدند تا زمانی که Klobuchar صحبت در مورد شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها به نظر می رسید به درک مهم ترین هدف از دموکرات ها.

هیولا در سالن چند بود و چقدر Klobuchar پیام اعتدال و عملی طنین انداز با دموکرات ها در سراسر کشور? Klobuchar مسئله از بعد او اعلام کرد که او در حال اجرا نشده است کاهش. او شلاق-smart او واجد شرایط به رئیس جمهور بود او تجدید نظر به گسترده نوار از آمریکایی ها او می تواند کار در سراسر راهرو. اما او باید یک گلوله برفی شانس در گواتمالا?

نتایج پس از سه اولیه متحده می گویند چشمگیر “هیچ.” Klobuchar بازگشت از ناامید کننده آیووا حزبی به یک جای تعجب سوم-پایان محل در نیوهمپشایر اولیه. افزایش شتاب — “Klo-mentum” — کوتاه بود. او پنجم رسید در نوادا پشت Sanders, جو بایدن, پیت Buttigieg و الیزابت وارن. Klobuchar پیام یکشنبه بود که هیچ کس انتظار می رود او را به هنوز هم می شود در این مسابقه اما در اینجا او هنوز هم در مسابقه. که دقیقا الهام بخش است.

کافی شاید اما نه الهام بخش است.

Klobuchar و بالای او مینه سوتا جانشین شخص وزیر بهداشت ، تینا اسمیت اصرار داشت او با تمرکز بر روی سه شنبه, مارس 3 و داکوتای شمالی ایستگاه اتش نشانی انجمن, مارس 10. نقطه صحبت کردن بین آنها سازگار بود: با وجود رسانه ها روایت که ساندرز پیشتاز تنها در حدود 3 درصد از دموکرات نمایندگان تصمیم گرفته شده اند.

“این یک فرایند طولانی است که اسمیت گفت: در یک spin-اتاق جلسه پس از Klobuchar سخنرانی.

آن را سخت برای دیدن چه چیز بهتر برای Klobuchar با توجه به ارادت از ساندرز’ حامیان و تعداد نامزدها بين او و او.

Klobuchar که همواره مورد, می آید در سراسر به عنوان معقول و electable. و به عنوان همیشه مورد نیست که تعداد زیادی را در سال 2020 دموکراتیک اولیه روند. اگر شما بازی در وسط خیابان, گفته شده است, شما می توانید بیش از اجرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im