McDavid می درخشد در بازگشت از مصدومیت Oilers نگه پادشاهان

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

لس آنجلس — به Edmonton Oilers اضافه شدن یک بازیکن کلیدی با بازگشت کانر McDavid یکشنبه شب پس از او از دست رفته شش بازی با چهار آسیب است.

سپس آنها برداشت دیگری تجارت برای veteran defenseman مایک سبز از دیترویت.

McDavid به ادمونتون افزایش با یک گل و دو پاس گل در یک 4-2 برنده شدن بیش از Los Angeles Kings, سپس توجه خود را تبدیل به روغن صنعتی’ علاوه بر خط آبی.

“این هیجان انگیز است. من شده است در طرف دیگر که در آن شما در حال از دست دادن دوستان به تجارت و تمام است که آن را به خوبی در طرف دیگر که در آن شما در حال دستیابی به بچه ها و تلاش برای ایجاد یک فشار” McDavid گفت.

Oilers معامله به جلو Kyle Brodziak و مشروط پیش نویس انتخاب در سال 2020 یا 2021 به قرمز بال سبز. قرارداد این بازیکن 34 ساله که سه گل و هشت پاس گل در 48 بازی در این فصل اعلام شد در سومین دوره.

سبز به ارمغان می آورد تجربه به یک موقعیت برای ادمونتون که در حال حاضر از دست رفته و از آن بالا مدافعان کریس راسل, دوره نقاهت بعد از یک ضربه مغزی و اسکار Forum را با یک آسیب دیدگی شانه.

“هنگامی که شما می توانید در بچه ها است که تنها برای کمک به تیم خود کمک خود را عمق و ما در حال حاضر می دانیم آنچه که ما در این اتاق قفل در حال حاضر فقط قادر به اضافه کردن به که و یک تهدید من فکر می کنم آن را سرگرم کننده” روغن صنعتی به جلو رایلی Sheahan گفت.

لئون Draisaitl به ثمر رساند در بازی قدرت رایان Nugent-هاپکینز تا به حال یک هدف و ادمونتون نقل مکان کرد و جلوتر از بیکار ونکوور به مقام دوم در اقیانوس آرام را بدست آورد. مایک اسمیت ساخته شده 21 موجب صرفه جویی در.

Anze Kopitar تا به حال قدرت-بازی بازی هدف داستین براون نیز به ثمر رساند و کالوین پترسن ساخته شده 27 موجب صرفه جویی برای پادشاهان که از دست داده اند سه چهار.

McDavid که زخمی شده بود در برابر نشویل در فوریه. 8 گل در یک فرد مرد با عجله در 16:14 دومین دوره قبل از Kopitar کشیده پادشاهان در عرض 3-1 در 18:39.

McDavid نیز یافت Draisaitl برای باز کردن هدف در 19:29 این دوره برای اولین بار در یک تایمر از دایره حق و جاش آرچیبالد برای یک شات به یک شبکه خالی با 50 ثانیه باقی مانده در دوره سوم.

“البته آن را بزرگ داشتن او پشت” Nugent-هاپکینز گفت. “شما نقش او را می سازد و او خیلی خطرناک هر بار او را لمس جن و هر تیم می داند که. منظورم این هیچ راز, و او هنوز هم می رود و آن را هر شب. برای او به مانند بازی است که در بازی برگشت آن را بیشتر قابل توجه است.”

هر چند پادشاهان آن را 3-2 49 ثانیه به دوره سوم زمانی که قهوه ای گل به کوتاه دستکش طرف با مچ دست به ضرب گلوله از سمت راست دایره بر روی یک فرد-مرد عجله Kopitar گفت: دفاعی ضعف است که قبل از آن بیش از حد بود برای غلبه بر.

“این 2-در-1s که ما داد تا ما نمی تواند که بی دقتی” Kopitar گفت. “ما باید به یک مقدار زیادی بیشتر مسئول است.”

کسانی که اشتباهات اجازه Oilers به مناسبت سوم خود را راست جاده پیروزی شانس خود را برای به دست آوردن حتی بهتر است با علاوه بر این از سبز و امکان حرکت بیشتر به آمده به عنوان مدیر کل کن هلند گفت که او خواهد بود به عقب بر روی گوشی قبل از مهلت تجارت در روز دوشنبه.

“من در آن دسته از بازیکنان که در اتاق آنها به دست آورده ایم حق نگه دارید هل دادن” Oilers مربی دیو Tippett گفت. “و کنی اضافه شده یک قطعه برای ما است که کمک خواهد کرد اما من به همه این اعتبار برای بازیکنان است. آنها هستند که باید برای بیرون آمدن و گرفتن کار انجام می شود.

“آنها می خواهند به یک تیم خوب است که آنها می خواهند به یک حذفی تیم آنها می خواهند برای به دست آوردن حق به یک حذفی تیم برای قرار دادن خودمان در این موقعیت که در آن ما به دنبال سعی کنید برای بهتر کردن کشش که یک علامت مثبت برای ما است.”

یادداشت:

McDavid اتحاد سه گل و شش پاس گل در چهار بازی فصل های سریال در برابر پادشاهان. … Nugent-هاپکینز است سه گل و دو پاس گل در سه بازی نقطه خط. … Jones تا به حال دو کمک خود را برای اولین بار چند بازی در این فصل است. … Oilers F Kailer Yamamoto حال کمک به او سوم در دو بازی. … پادشاهان D بن Hutton بازی نمی کند به دلیل بیماری.

بعدی

تانکر بازدید Anaheim Ducks در سه شنبه شب.

پادشاهان میزبان پیتسبورگ پنگوئن ها در شب چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im