McCarran بسته concourses به عنوان ترافیک هوایی کاسته

McCarran

وید McAferty

نشانه استقبال از مسافران در فرودگاه بین المللی McCarran.

برخی از concourses در فرودگاه بین المللی McCarran در لاس وگاس را در میان کاهش مسافر فعالیت با توجه به COVID-19 مقامات امروز اعلام کرد.

“McCarran مقامات به طور مستمر ارزیابی فرودگاه زیرساخت و عملیات برای شناسایی راه هایی برای به حداکثر رساندن بازده و پیاده سازی صرفه جویی در هزینه اقدامات” سخنگوی یوسف Rajchel گفت. “با در نظر گرفتن این بخش از حمل و نقل هوایی کاهش می یابد خود را در محل نیروی کار و تحکیم عملیات.”

زمینه های زیر هستند, تا اطلاع ثانوی بسته: B محل اجتماع (تمام دروازه های خرده فروشی و امتیازات) C ضمیمه ایست بازرسی امنیتی و E تلاقی چند خیابان یا جاده (تمام دروازه های خرده فروشی و امتیازات). ترمینال 3 باز باقی خواهد ماند با خدمات محدود در حالی که E تلاقی چند خیابان یا جاده بسته است.

مسافران هنوز هم می تواند دسترسی به خطوط هوایی فروش بلیط و چک در این TSA بازرسی و چمدان ادعا می کنند. پروازهای قبلا برنامه ریزی شده برای ترک از E تلاقی چند خیابان یا جاده را در حال حاضر حرکت از D اجتماع. نشانه ها را مستقیم مسافران که به کجا برود.

این یک تلاقی چند خیابان یا جاده در دسترس خواهد بود از طریق A/B بازرسی و C تلاقی چند خیابان یا جاده در دسترس خواهد بود از طریق C/D پاسگاه. ب تلاقی چند خیابان یا جاده بسته شدن محدود خواهد شد مسافران از حرکت بین A و C concourses.

McCarran نیز به طور موقت تثبیت برخی از آن پارکینگ. ترمینال 1 در کوتاه مدت پارکینگ در حال حاضر تثبیت دراز مدت پارکینگ در سطح 1M. ترمینال 3 کوتاه مدت پارکینگ در سطح 1 نیز تثبیت دراز مدت پارکینگ در سطح 3 و 4. اقتصاد لات و نوکر در هر دو ترمینال باز باقی خواهد ماند.

“این است که هدف از لاس به ارائه امن ترین و کارآمد ترین سفر محیط زیست بی سابقه ای در طول این زمان,” Rajchel گفت.

در طول بسته شدن McCarran را وادار سازد تیم را اولویت بندی بهسازی و افزایش فرکانس از تمیز کردن مناطق باز.

ماه گذشته فرودگاه هوایی برج کنترل ترافیک به طور موقت بسته و برای یک هفته پس از یک کارمند در برج آزمایش مثبت برای COVID-19. در اوایل این هفته دو بیشتر کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de