شهردار اعطا خواهد شد سیاتل منجر برنامه کامل بودجه مشخص شده در بودجه پس از قطع کامل بودجه مشخص شده در بودجه

Category: سیاتل

Thank you for honoring the budget you signed, Mayor Durkan!

با تشکر از شما برای ارج نهادن به بودجه شما امضا شهردار Durkan! Nate Gowdy

پس از چند ماه از پا کشیدن شهردار جنی Durkan اعلام کرده است که او را به طور کامل صندوق سیاتل اجرای قانون کمک انحراف (سرب) برنامه به عنوان مشخص شده در سیاتل شورای شهر را در سال 2020 بودجه که Durkan امضا پشت در نوامبر 25, 2019.

تا به حال منجر برنامه مدیران نمی دانم زمانی که و یا اگر این برنامه را دریافت بودجه اختصاص داده شده در بودجه است.

سرب بازداشت انحراف برنامه استفاده می کند که با شدت بالا مورد مدیریت به نگه داشتن مردم از نظام عدالت کیفری و به جای آنها را به کمک آنها نیاز دارید. سرب در سال 2011 آغاز شده است و هنوز هم در حال رشد است. این عمل در سیستم ارجاع که در آن اجرای قانون همکاران و اعضای جامعه می تواند توصیه به مردم برای تبدیل شدن به بخشی از برنامه است. در حال حاضر منجر به ارجاع بیشتر از آن را می توانید نگه دارید تا با و نیاز به پول وعده داده شده در بودجه به نگه داشتن و در نهایت گسترش در سطح شهرستان با توجه به رهبری مدیران مورد.

با توجه به گزارش های اریکا بارنت Durkan reneged در قرارداد اصلی است که اختصاص داده شده 6.2 میلیون دلار برای سرب در سال 2020 است. در عوض منجر خواهد تنها $2.6 میلیون Durkan تا به حال مشخص شده در بودجه پیشنهادی ساخته شده قبل از شورای شهر, تغییرات با توجه به قرارداد پیشنهاد فرستاده شده به سرب توسط مسکن بخش خدمات (HSD). سپس یک بار اضافی مطالعه توسط شرکت مشاوره بنت میدلند نهایی شد, رهبری, را دریافت کرده اند ،

منجر شود اما در سمت چپ بود در تاریکی در مورد زمانی که آنها خواهد امضای قرارداد دریافت $2.6 میلیون و دریافت بقیه پول وعده داده شده به برنامه در سال 2020 بودجه یک غریبه گزارش یافت می شود.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در حال حاضر پس از نصب فشار افکار عمومی و سردرگمی به همراه نامه از شورای شهر و سازمان های مختلف جامعه اصرار شهردار به صندوق برنامه Durkan و شهر موافقت کرده اند به صندوق برنامه کامل.

“آشنایی با تنظیمات خواهد بود ساخته شده در قرارداد بعد از این سال” سخنگوی دفتر شهردار نوشت: در بیانیه “HSD در حال تلاش برای نهایی کردن آن 6.2 میلیون دلار قرارداد و ارسال آن به رهبری طی دو هفته آینده. به عنوان سرب مقیاس برنامه های خود را در سال 2020 این شهر ادامه خواهد داد کار با آنها را در به روز رسانی میباشد و به طور کلی در نظر گرفتن caseload سطح است.”

یکی از کسانی که به روز رسانی خواهد شد در اردیبهشت بنت میدلند گزارش نهایی خواهد شد, با توجه به دفتر شهردار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de