شهردار Durkan نمی علامت زمستان اخراج لایحه پیشنهادات خود را پیشنهاد

Category: سیاتل

Mayor Jenny Durkan did not sign or veto the bill. It will still go into law. Why is her letter so disapproving?

شهردار جنی Durkan نیست امضا یا وتو این لایحه است. آن را هنوز هم به قانون است. چرا حرف خود را پس انتقاد? اولیس کاری

فرمان است که غرفه زمستان اخراج از دسامبر تا مارس است که هنوز هم در محل. اما شما نمی دانید که از نامه شهردار جنی Durkan گذشته فرستاده.

زمستان اخراج توقف فرمان اسپانسر شده از طرف Councilmember Kshama Sawant گذشت با اتفاق آرا از سیاتل شورای شهر در اوایل این ماه. هدف از مهلت قانونی برای جلوگیری از مردم از اخراج در سردترین زمان از سال است. آن را به معنای جلوگیری از کسانی که مردم را از پایان دادن به در خیابان ها با به تاخیر انداختن اخراج و ارائه کمک های حقوقی.

حمایت

Filson وحشی ساحل متحرک (Sat. 2/29) – رایگان صدف, دموی, در sailmaking گره-گره زدن, دریایی, نمودار خواندن و بیشتر

تا دیروز Durkan ساخته شده بود هیچ نشانه ای از اینکه او را امضا یا وتو این لایحه است. او تصمیم به انجام نه معلوم. Durkan بازگشت این لایحه unsigned. این بدان معناست که آن را هنوز هم به اثر را به عنوان برنامه ریزی شده. اما نامه او فرستاده شده به مونیکا مارتینز سیمونز, سیاتل, شهر, کارمند اعلام تصمیم برای تلفن های موبایل زیادی مانند ملامت:

“من به اشتراک گذاری این شورا با هدف جلوگیری از مستاجران از اخراج از اجاره مسکن در زمستان به خصوص کسانی که به صورت شبح بی خانمانی به عنوان یک نتیجه. این لایحه ناقص است و نمی انجام رساندن این اهداف: 1) آن را نمی کند در واقع محافظت از خانواده های آسیب پذیر در معرض خطر اخراج; 2) آن می تواند موضوع شهر به طولانی و گران نبرد قانونی به معنی ما را به صرف پول در وکلا هنگامی که ما می تواند آن را صرف کمک به مردم; و 3) ما باید متمرکز بر موجود راه حل های اثبات شده است که ما می دانیم در واقع نگه داشتن خانواده های کم درآمد در خطر اخراج در خانه های خود.”

او با استفاده از این فضا برای محکوم کردن این حکم به عنوان “ناقص” و استناد است که آن را به استناد پرهزینه چالش های قانونی در برابر شهر است. او پس از معرفی خود قانون است که عبارتند از $200,000 در بودجه به راه متحده پادشاه شهرستان را پایه اصلی برنامه خواهد بود که صرف کمک به مردم است.”

“شهردار قانون—اگر شورا از آن عبور می کند—انجام کار از نگه داشتن مردم در خانه های خود” سخنگوی دفتر شهردار گفت غریبه.

با توجه به Durkan که $200,000 سرمایه گذاری خواهد “اهرم $506,813 در سرمایه گذاری خصوصی” به صفحه اصلی پایگاه.

Councilmember اندرو لوئیس خواهد بود حمایت Durkan پیشنهاد در شورای اسلامی هفته آینده. به عنوان لوئیس توصیف خود بیل به آن معنا نیست که به دور از زمستان اخراج توقف و یا تغییر آن را در هر راه. آن را فراهم پولی مستاجر کمک.

این اولین سکس دلار تا کنون اهدا به خانه پایه با توجه به لوئیس. او فکر می کند آن را یک حرکت است که می تواند الهام بخش مشابه کمک های مالی. در نهایت لوئیس گفت که او امیدوار است برای دیدن چیزی شبیه به این در و حتی گسترده تر در مقیاس.

“من می خواهم این سرمایه گذاری اولیه به خلبان ما در پوسته پوسته شدن [اجاره کمک بودجه] به مطمئن شوید که هیچ اقتصادی اخراج در سیاتل در همه,” لوییس گفت غریبه. او به تاخت و تاز در این هدف در بودجه های نجومی در این پاییز.

فوری هدف از این لایحه است که به عنوان یک “تور ایمنی را به مطمئن شوید که مهلت کمتر از تاثیر که صاحبخانه جامعه نگران است در مورد” لوئیس گفت. صاحبخانه نگران هستند آنها خواهد شد در سمت چپ بالا و خشک و در طول ماه های زمستان اگر مستاجران مجبور به پرداخت اجاره. این است که ماهیت حقوقی مبارزه با لوئیس و Durkan در انتظار توقف را متحمل می شوند.

Durkan به پایان رسید او نامه را با تشویق این شورا به ارائه بیشتر اصلاحات به مهلت قانونی که “بهبود مداوم عملیاتی و نگرانی های قانونی.”

Spike می بیند این تمرکز بر چالش های قانونی به عنوان Durkan کار با “صاحبخانه لابی” برای محکوم کردن توقف.

“شما نمی مترقی رسیدن به پیروزی و قطعا نشان ندهید هر رهبری انجام نمی دهد هر چیزی را که ما می دانیم که خواهد بود بسیار مفید است برای رفتن به یک طرح دعوی در دادگاه” Spike گفت غریبه.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Durkan نیست این لایحه را وتو او را تغییر دهید این لایحه اضافه شده است یک پیشنهاد است که پشتیبانی از Spike اهداف برای کمک به مستاجرها. پس چرا فریم خیلی ترش?

“من روشن نیست آنچه در آن است او را در تلاش برای به انجام رساندن” Spike گفت غریبه. “من فکر می کنم او نشان از عدم تمایل به نشان می دهد رهبری است.”

بدون در نظر گرفتن Sawant و حرکت او خوشحال هستند در مورد بودجه اضافی برای صفحه اصلی پایگاه. توقف و اجاره برنامه کمک نیست و در تعارض با یکدیگر چیزهایی Spike شده است برای مبارزه با. او گفت که او تفسیر این بودجه اضافی Durkan اعلام کرده است که “چیزی رانده شده از جنبش ما و یک پیروزی است که باید ادعا های این جنبش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im