شهردار Durkan خواستار تحقیق و تفحص از Kshama Sawant

One of the reasons Durkan wants Sawant investigated is because someone spray-painted ACAB and Fuck Cops on Durkans property.

یکی از دلایل Durkan می خواهد Spike مورد بررسی قرار گرفته است چرا که کسی با رنگ “ACAB” و “تماشا پلیس” در Durkan اموال (در بالا نشان داده شده). حسن نیت ارائه میدهد از شهردار Durkan

در به شدت دقت در نامه ای به رئیس شورای Lorena گونزالس شهردار جنی Durkan نام در سیاتل شورای شهر به شروع رسیدگی به عضو شورای Kshama Sawant این شورا تنها سوسیالیستی عضو.

حمایت

حبس آنلاین جشنواره فیلم در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا! دست livestream? سازمان دیده بان شگفت انگیز فیلم کوتاه از مردمی قفل کردن و گرفتن خلاق!

Durkan گفت که Spike بود “بالقوه” با استفاده از موقعیت خود را “نقض قانون” در راه است که “بی پروا تضعیف ایمنی دیگران همه برای تئاتر سیاسی.” Durkan ذکر شده Spike اقدامات که نگران او:

 • Spike مجاز گروه سوسیالیستی جایگزین به استخدام و اخراج می گویند بیش شورای اداری. دو اخلاق شکایت Spike برای این اتهامات را رد کرد سال گذشته است.
 • Spike در حال حاضر تحت بررسی توسط سیاتل اخلاق و کمیسیون انتخابات برای استفاده از این تجهیزات و پلت فرم برای ترویج مالیاتی آمازون رای گیری ابتکار عمل است که به معنای جدا شدن از مالیات آمازون مالیات حقوق و دستمزد و شورای قانون Spike اتحاد و پشتیبانی و بنابراین نه در هم تنیده با رسمی شورای کسب و کار.
 • Spike باز کردن شهرداری به یک گروه از معترضان یک شب در اوایل این ماه. با توجه به Durkan این ناشی از خطرات ایمنی برای دیگر شهرستان سالن کارکنان از جمله متولیان.
 • Spike میزبان رالی که ظاهرا به نام در اعتراض به “اشغال شرق حوزه” در حالی که این شهرستان انجام شد آن darndest برای روشن شدن کاپیتول هیل برگزار کردند.
 • Spike, Durkan اتهام رهبری معترضان به Durkan را ویندرمر خانه در روز یکشنبه. Durkan ادعا کرد که او تا به حال آدرس محرمانه نگه داشته به دلیل تهدید او دریافت کرد در حالی که او یک دادستان است. Durkan همچنین گفت که Spike پیروان برچسب “ACAB” و “تماشا پلیس” در Durkan حصار. (“در طول یا پس از Councilmember Spike سخنرانی در این تجمع پیروان تخریب خانه من با اسپری نقاشی فحاشی” نامه متحده; عکس در بالای این پست متصل به Durkan نامه.) این رویداد توسط سوسیالیست های جایگزین و دموکراتیک سوسیالیست آمریکا است. Spike دعوت شد تا به عنوان سخنران.
 • Durkan خواست این شورا به “ورزش” وظیفه خود را به “تنبیه یا اخراج یک عضو برای نظم و یا در غیر این صورت تحقیر رفتار است.”

  پشتیبانی غریبه

  Spike و Durkan هرگز دیده می شود چشم به چشم. Spike بارها مورد انتقاد قرار Durkan را “استقرار” سیاست و ذکر او کسب و کار وفاداری. Durkan حاضر به امضای صورت حساب از Spike و به نام Spike مالیاتی آمازون مالیات حقوق و دستمزد پیشنهاد “غیر مسئولانه” برای ارائه آن قرض از این شهر interfund وام های رایج حسابداری تمرین در این شهر است.

  اخیرا Sawant به نام برای Durkan استعفای نخست وزیر را نپذیرفت و گفت که اگر او استعفا Spike آماده بود به پیش نویس مقالات از استیضاح. Durkan شده است نگه داشتن رسید در Spike را به اتهام تجاوزات و ظاهرا معترضان در Durkan جلوی درب در روز یکشنبه نهایی شد نی. Durkan و شریک زندگی خود را به شدت خصوصی است.

  سیاتل شورای شهر است و هنوز به صدور بیانیه ای در پاسخ به Durkan نامه.

  tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de