مایو کلینیک آواز خواندن جراح ثبت EP با درآمد حاصل از رفتن به کروناویروس امداد

نیویورک — الویس فرانسوا مایو کلینیک جراحی ارتوپدی ساکن که رفته ویروسی با درجه یک اجرای زنده در بیمارستان می دانستم که از دوران نوجوانی او می خواست برای کمک به درمان جهان از طریق پزشکی است.

اما از طریق موسیقی ؟ نه آنقدر.

دو سال پس از تبدیل شدن به یک بعید آواز, احساس 34 ساله دکتر با صدای آزاد اولین EP روز جمعه و تمام درآمد حاصل خواهد شد اهدا به مرکز فاجعه بشردوستانه COVID-19 پاسخ صندوق.

این تصویر منتشر شده توسط دکتر الویس فرانسوا نشان می دهد که فرانسوا یک عمل جراحی ارتوپدی ساکن چپ و هموطنان مقیم دکتر ویلیام رابینسون بر روی جلد خود را به EP, “موسیقی پزشکی است.” فرانسوا رفته ویروسی با تشکر از درجه یک اجرای موسیقی در بیمارستان. روز جمعه او را به طور مستقل انتشار EP با تمام درآمد حاصل از اهدا به مرکز فاجعه بشردوستانه COVID-19 پاسخ صندوق. (دکتر الویس فرانسوا طریق AP)

“این چنین یک زمان منحصر به فرد در تمام زندگی ما. من فقط افتخار به قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن یک بیت از موسیقی با مردم به خصوص در طول این تلاش بار” فرانسوا گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه. “آنچه ما به عنوان جراحان آنچه ما به عنوان پزشکان می رود یک راه بسیار طولانی است اما موسیقی و حرکت مردم در راه است که پزشکی نمی تواند.”

فرانسوا به نظر می رسد در “Ellen DeGeneres Show” سی ان ان “صبح به خیر آمریکا” و بیشتر برنامه های پس از تبدیل شدن به محبوب برای آواز پررونق را پوشش می دهد از جان لنون “تصور” و Bill Withers’ “به من تکیه کن” اما تنها چند هفته پیش او یک تماس از مدیران از نشویل مبتنی بر ماشین بزرگ برچسب گروه پرسیدن که چگونه آنها می توانند کمک های خود را گسترش پیام از امید و شادی را از طریق موسیقی است.

جیک Basden و آلیسون جونز کشیده منابع خود را با هم کمک فرانسوا به یک استودیوی ضبط برای ضبط چهار-EP آهنگ به نام موسیقی “پزشکی” است که به طور مستقل منتشر شده که به تازگی تشکیل دکتر الویس سوابق. همکار کلینیک مایو ساکن ویلیام رابینسون که معمولا همراه با فرانسوا در پیانو خود را در طول اجرای برنامه در پیوست برای ضبط جلسات از “تصور” “Lean on Me,” Andra روز “ظهور” و مایک Yung را “بسیار خوب.”

“این درست است که یک گروه از مردم در تلاش برای استفاده از موسیقی برای کمک به مردم” فرانسوا گفت: از همه کمک به او را دریافت و به EP. “من فکر می کنم که احتمالا چیز خاصی در مورد آن.”

فرانسوا همچنین می دانستم که این قسمت می تواند یک راه خوب برای کمک به جمع آوری کمک مالی برای مبارزه با گسترش coronavirus و افتخار کارکنان مراقبت های بهداشتی در مقدم است.

“ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در حال گرفتن نهفته است. ما همکاران ما که در بخش مراقبت های ويژه. ما همکاران ما که در بخش اورژانس است. ما چقدر نیاز وجود دارد که در کنار بیماران و در کنار ارائه دهندگان. … من احساس مانند یک چیز ما می تواند انجام دهد اگر هر چیزی بود به استفاده از این حرکت و استفاده از این انرژی را به,” او گفت:.

دکتر الویس فرانسوا ارتوپدی جراحی مقیم در کلینیک مایو سوابق آهنگ در فرش غرفه studio SE در روچستر, Minn. فرانسوا رفته ویروسی با تشکر از درجه یک اجرای موسیقی در بیمارستان. روز جمعه او را به طور مستقل انتشار موسیقی “پزشکی” ثبت شده کنار پیانیست و هموطنان مقیم دکتر ویلیام رابینسون. تمام درآمد حاصل خواهد شد اهدا به مرکز فاجعه بشردوستانه COVID-19 پاسخ صندوق. (اوان Schlee از طریق AP)

فرانسوا که در آخرین سال اقامت در مایو در روچستر, Minn., شروع به آواز خواندن در دبیرستان و در کلیسای اما او هرگز آن را در زمان به طور جدی. پزشکی این بود که همیشه در ذهن خود.

او در میامی و نیویورک و گفت: سفر به هائیتی که خانواده اش از, واقعا کمک به او در پیدا کردن هدف زندگی خود را.

“من فقط همیشه به یاد داشته باشید از دیدن صف های طولانی از مردم, و چگونه سپاسگزار آنها برای تیلنول به صورت رایگان و یا چگونه سپاسگزار آنها قادر به فقط به معنای واقعی کلمه صحبت می کنند به دکتر و گرفتن مشاوره خود را در” او به یاد می آورد. “از آن زمان به بعد شاید وقتی که من مثل 7 یا 8 من همیشه نگاه کرد که به عنوان چیزی است که من می خواهم می خواهم به بقیه زندگی من است.”

اما آواز خواندن به او کمک کرده به اتصال به بیماران و طرفداران در سراسر جهان در یک راه متفاوت است. او به خاطر رفتن ویروسی بعد از ارسال یک جلد از “تصور” تعجب است که مردم خارج از آمریکا را دیدم و لذت بردم از این کلیپ.

“پدر من یک تماس تلفنی از یکی از بستگان در فرانسه که در سراسر این ویدئو و این زمانی است که من مانند,” Oh wow!’ آن را تا به حال حتی شده 24 ساعت” او به یاد می آورد. “من شما را به دریافت پیام ها از پرستاران در ایتالیا و یا پیام از دیگر ساکنان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و یا بیماران … کمی خوب می تواند به معنای واقعی کلمه عبور از اقیانوس ها و حرکت مردم در سراسر جهان است.”

هنگامی که فرانسوا پس از اتمام اقامت خود او را از رفتن به بث اسرائیل Deaconess مرکز پزشکی در بوستون بیمارستان آموزشی از دانشکده پزشکی هاروارد برای تکمیل یک فلوشیپ جراحی ستون فقرات.

هنوز هم آن را احساس می کند حقیقی است که او را باید یک آلبوم در سیستم عامل های دیجیتال در کنار اخبار منتشر شده از, پاپ, رپ و راک ستاره ها.

“Spotify در آیتونز آمازون ؟ که فقط دیوانه. به معنای واقعی کلمه اگر شما به من یک ماه پیش من احتمالا به شما میخندند. مثل من هرگز حتی ثبت یک آهنگ” فرانسوا گفت.

“من تا به حال به خرج خودم ‘است و این در واقع واقعی است؟’ از دیدن آن همه با هم می آیند, آن را فقط احساس می کند مانند یک رویا,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم جالبترین چیزی که در مورد آن این است که این یک رویا که در آن ما همه قادر به قطعات کوچک برای ساختن جهان بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im