ممکن است برای رفتن به جهنم برای ناامنی غذایی در واشنگتن

The National Guard is helping out at food banks across Washington.

گارد ملی است و کمک کردن در بانک های مواد غذایی در سراسر واشنگتن است. کارن DUCEY / گتی ایماژ

در یک تماس را فشار دهید پنج شنبه, واشنگتن, وزارت امور خارجه وزارت کشاورزی (WSDA) مدیر Derek Sandison گذاشته خیلی تلخ عکس از دولت در سطح ناامنی غذایی در ماه مارس.

حمایت

یک دکتر مراجعه کنید و به صورت چهره به چهره—از نیمکت خود را. VideoCare™ شما متصل به یک کنترل از راه دور زوم+ارائه دهنده مراقبت.

از آغاز شیوع کروناویروس تعداد زیادی از مردم در صف برای مواد غذایی دو برابر شده است از یک پایه از 850,000 به 1.6 میلیون نفر است. کتی باران و مواد غذایی کمک های متخصص در WSDA گفت: دولت انتظار دارد که این تعداد به رشد گذشته 2 میلیون در هفته های آینده. وجود دارد کمی بیش از 7.6 میلیون نفر در واشنگتن با توجه به سرشماری به طوری که دولت فدرال و philanthropies نیاز به خوراک 1/4 جمعیت “از طریق سپتامبر اگر نه از طریق پایان سال” Sandison گفت.

Sandison می گوید: ما در حال سوختن از طریق $5.5 میلیون در هر هفته به تهیه این ایالت ~500 بانک های مواد غذایی است که اتفاقا تقریبا همان مقدار پول به قوه مقننه اختصاص به اورژانس از برنامه غذایی (TEFAP) برای یک سال تمام با توجه به لسلی کانلی Inslee بودجه دستیار برای منابع ملی.

در آغاز آوریل, دولت, نمایندگان مجلس شنود گذاشته از 10 میلیون دلار از صندوق روز بارانی برای مواد غذایی است. در پایان ممکن است فدرال شروع خواهد شد هزینه 6 میلیون دلار در ماه از طریق Coronavirus برنامه کمک غذایی (CFAP) به تحویل شیر تازه و میوه ها و سبزیجات و منابع پروتئینی. Kiran Ahuja, مدیر عامل شرکت بشردوستانه غرب که در حال اجرا است واشنگتن مواد غذایی صندوق گفت: آنها به حدود 3 میلیون دلار است.

پس دولت پول بسیار زیادی سوخته و از برخی از پول فدرال آمدن نیست تا هفته سوم خرداد واشنگتن و بشردوستانه همکاران نیاز به پیدا کردن 11 میلیون دلار فردا فقط به پوشش دو هفته آینده. و فرض بر این است که این زمان میزان سوختگی. اگر نرخ بیکاری بالا می رود پول نیاز داریم تا بیش از حد. Ahuja فکر می کند philanthropies احتمالا نیاز به انجام بهتر از 11 میلیون دلار اما گفت: “وجود یک بیت از اهدا کننده خستگی راه.”

پشتیبانی غریبه

“و رک و پوست کنده” او افزود: “سوال وجود دارد در مورد نقش دولت چقدر آنها باید پله و می تواند انسان دوستی پر کردن شکاف? وجود این تاخیر زمانی را که این پول فدرال را ضربه و هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهید. سیستم های شکسته.”

Sandison گفت: بانک مواد غذایی مدل است که دیگر قابل علاج و درمان داده فیزیکی فاصله مورد نیاز است. مواد غذایی pantries باید اساسا تا به حال به تغییر از یک فروشگاه به یک منظقه تحویل مدل که بیشتر کار فشرده فرایند تاکید بر اینکه در حال حاضر نابود داوطلب پایه. این WSDA نیز به تکیه بیشتر بر روی قفسه پایدار محصولات Sandison گفت که نیروهای آنها را به رقابت برای لوبیا با کشورهای دیگر و گسترده فروشگاه های زنجیره ای. “ما در حال پرداخت قیمت بالاتر از ما به طور معمول خواهد بود,” او گفت:. “ما در حال آوردن شدنی دوباره به عرضه, اما آن را در حالی که.”

اگر شما می خواهید برای کمک به باران گفت: اهدا به واشنگتن مواد غذایی صندوق که می پردازد به دولت سه بانک مواد غذایی توزیع کنندگان (مواد غذایی و تاسیسات در شمال, برداشت, و برداشت دوم) کشش بیشتر از خود خرده فروشی دلار در فروشگاه مواد غذایی با توجه به توانایی خود را برای خرید عمده فروشی. شما می توانید از راه های دیگر برای کمک و داوطلب در دولت coronavirus سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر