ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


تقریبا یک ساعت قبل از میراث مسیحی چهارم و حذفی بازی در لا کانادا شنبه شب در برابر سنت فرانسیس جنوب کالیفرنیا گروه اخبار خبرنگار جیمز Escarcega توییتی که رزمندگان مرکز ماکس آلن “…تمرین با این تیم پرتاب کردن اسلم dunks…”.

توییت آمد در 6:11 p. m. به دقیق.

این خبر بلافاصله نگرانی در مورد میراث مسیحی حذفی سرنوشت خوبی قبل از شروع بازی ترکیب شد و حتی اعلام کرد. در اینجا به همین دلیل:

آلن خارج شد از هفته گذشته بازی در برابر میشن ویجو که رد صلاحیت او از رزمندگان’ matchup در برابر سنت فرانسیس.

آلن حضور سهشنبه شب که شد گرفتار در تیم warmups آغاز شده سراسیمگی از بحث در رسانه های اجتماعی که آیا این امر در حکم برانند.

سنت فرانسیس به پایان رسید تا برنده این بازی 71-53 ساخت همه چیز یک مسئله. حتی میراث مسیحی مربی پل Tait برای اولین بار به دیدن یک مسئله بزرگتر با آنچه او تصور می شود بی دلیل اختلاف در حکومت او در حال حاضر با آن آشنا باشد.

“این شرم آور است که صبح روز چهارشنبه هیچ کس صحبت کردن در مورد کار بزرگ سنت فرانسیس بود. در عوض ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد حداکثر آلن و میراث مسیحی” Tait گفت.

CIF دستیار کمیسر تهم سیمونز روشن حکومت این اصل اثبات Tait می دانستم که دقیقا آنچه که او انجام شده بود.

“زبان در آئین نامه می گوید او نمی تواند در حضور’. ما باید همیشه اجازه دانشجویانی که فاقد شرایط لازم هستند از بازی های قبلی به شرکت در ارشد شب فعالیت ها و سپس ترک قبل از مسابقه. این امر می تواند متفاوت از آن” سیمونز گفت.

سیمونز افزود: “از بین بردن یک تیم از پلی آف چیزی است که ما را بسیار جدی است و ما در هر مورد به مورد و بر اساس وجود دارد هرگز یک اندازه متناسب با همه” عزم بر این مسائل است. این وضعیت به هیچ وجه خواهد به سطح افزایش می یابد که شدید از مجازات است.”

آلن در سمت چپ ورزشگاه قبل از بازی آغاز شده او راند.

Tait می دانستند که آلن در اين سفر با اتوبوس و مشارکت در قبل از بازی warmups خواهد بود و نه یک قاعده نقض شده است. اما با خبر كردن سرعت است که میراث مسیحی ممکن است به جریمه بیش از 40 دقیقه قبل از tipoff, تیم متوجه شد و پریشان.

“این جمله تبدیل شد, درام, حتی درست قبل از بازی در بازی قبل از سخنرانی” گفت: Tait. “اما وجود دارد هیچ بهانه ای ما رو ضرب و شتم.”

Tait آورده آلن برای بازی ماهرانه کوچک اقدام به پرتاب سنت فرانسیس به فکر که شاید 6-پا-8 مرکز درخواست تجدید نظر لغو شد و او به بازی می رویم.

سنت فرانسیس در حال حاضر سفر به روزولت از Eastvale در شب جمعه در بخش 2AA نیمه نهایی. روزولت در صدر ماموریت لیگ برای Alemany در وقت اضافه شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im