The god Terry Riley signing a fans CD after the show. (No photos were allowed during the concert.)

خدا تری رایلی امضای یک فن سی پس از نشان می دهد. (بدون عکس اجازه داده شد در طول کنسرت.) دیو سگال

سر پر Benaroya را Nordstrom سالن رسیتال نزدیک به ظرفیت شب گذشته شاهد یکی از بزرگترین نوازندگان همیشه, تری رایلی و استعداد پسر گیان به آرامی محو جهان وحشت با 75 دقیقه از موسیقی تله پاتی. آن را کاملا به ارزش از دست رفته دموکراتیک ریاست جمهوری بحث ،

با سالمند رایلی (در حال حاضر 84) در نورد مرحله 3 پیانو و اپل و جوان رایلی در گیتار الکتریک و مینی گیتار/سه تار به نام Sonica™ koto (من فکر می کنم; من خواسته تری پس از نشان دادن چه ابزار و او فقط گفت: “S”) دو استاد نوازندگان به خود جلب کرد زیبایی نفیس از مینیمالیستی-بداهه سرچشمه شگرف خود را تصورات. حتی اگر آنها به ندرت یکدیگر—تری زندگی در کالیفرنیا و گیان در نیویورک—شما می توانید حس خود را که از فعل و انفعال بود افزایش یافته خود را به اشتراک گذاشته DNA. گوش من گریه رودخانه گوش دادن به موسیقی و تماشای آنها; آنها خیلی در عنصر خود را طوری متمرکز و enraptured توسط زرق و برق دار زنگ و ملودی ریختن جلو.

قطعه اول به تعجب و لذت انجام پژواک از Mike Oldfield را Tubular Bells (تعریف!), یک رنگین کمان در منحنی هواو پوپول ووه بیشتر معنوی معابر. زمانی که آرسنال از جیبش Sonica™ او به نحوی ساخته شده آن را به صدا مانند یک مصنوعی Keith Emerson مورد استفاده در ELP.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Gyan همچنین بسیاری از یادداشت ها اما همه آنها صالح هستند. گاهی اوقات او را مانند یک ناوگان انگشتی اما بیشتر فروتن Al Di Meola بار دیگر او را برانگیخته مایع-طلا mellifluousness از احساس’ ثابت فرانکو Falsini و پوپول ووه دانیل Fichelscher.

در این مجموعه عجیب ترین قطعه تری, احضار, از, اپل, عجیب قریب, الکترونیکی, بافت های که به یاد می آورد IDM روزهای اوج خود پیچ و تاب و Mille پلتیوکس برچسب در حالی که آرسنال لوسیون صورت بیرون ناسازگار آکورد از Sonica™ اشاره کرد که در, واقعیت تلخ را جان Abercrombie. نیز وجود دارد ballads برجسته تری در خوش اب و هوای و صدای عمیق و پاندیت پرن Nath-مانند راگا شعارهای و چند چالاک پیانو داشته و جنون تکرار آورده است که به ذهن خودکشی مارتین برگرد از همه مردم.

به سمت وسط کنسرت تری آشکار است که معروف متعالی پیشرفت وتر از دور سمت چپ پیانو در حالی که آرسنال ماهرانه بازنویسی این tinkly burbles از “کویر یخ” در نتیجه تحریک اسید فلش بک از من برای اولین بار گوش دادن به شری شتر—در بیشتر روزهای مورد علاقه من رایلی آلبوم. این عالی برکت در عملکرد فراوان با آنها.