من نمی تواند خودمان افتخار اختصاصی خدمات حرفه ای و تخصص در تمام 30 از ما مپلوود آتش/EMS حرفه ای. به عنوان یک شورای شهر ما را ساخته اند یک سرمایه گذاری قابل توجهی در آموزش و تجهیزات و امکانات برای ما آتش و خدمات اضطراری پزشکی که تمام وقت. آنها به رهبری یک تیم برتر که همواره آنها را آماده و آماده برای پاسخ. آنها در حال فعال در جامعه کاهش خطر و از نزدیک با آسیب پذیر جوامع برای کمک به جلوگیری از بحرانی حادثه خواستار شد.

به همین دلیل من خیلی ناراحت شده توسط St. Paul رئیس آتش نشانی اظهارات هفته گذشته در مطبوعات پیشگام مقاله “بازنگری حومه آتش پوشش.” رئیس بوچ جوهر می خواهد به جلو و موفق اتوماتیک کمک پاسخ برنامه گفت: St. Paul حمل بیش از حد بسیاری از بار.

این برنامه به تازگی به رسمیت شناخته شده با یک دولت محلی جایزه نوآوری توسط هامفری دانشکده سیاست عمومی. آن را به همراه داشت مزایای مثبت برای همه طرف های درگیر— که شامل شهرستان رمزی جوامع با بخش های آتش. این تضمین می کند که نزدیک ترین واحد بدون در نظر گرفتن صلاحیت است اعزام اولین بار در calls برای ساختار, آتش سوزی, قلبی, دستگیری و آب در شرایط اضطراری.

در این مقاله رئیس جوهر نقل نادرست اطلاعات حدیثی در مورد او برای بیرون کشیدن از توافق.

به مجموعه ای از رکورد مستقیم مپلوود خدمه وارد زیرزمین آتش گرفت دو دقیقه و نیم پس از St. Paul ورود نه پنج با چهار فرد شرکت موتور ،

مپلوود پاسخ به St. Paul 33 بار (23 پزشکی و 10 آتش پاسخ). St. Paul آتش در پاسخ به مپلوود 26 بار (19 پزشکی و 7 آتش پاسخ).

رک و پوست کنده آن را هولناک به گروه ما ستارگان شهرت قرار داده و به سوال با اظهارات گمراه کننده برای ایجاد درک غلط از یک تاخیر و یا ناکافی پاسخ اضطراری. برای اطمینان بیشتر جامعه ما مپلوود پلیس نیز عبور-آموزش دیده برای ارائه مراقبت های اضطراری پزشکی در صورتی که برای اولین بار در صحنه در هر حادثه.

من سوال جدول زمانی از خیابان آتش نشانی تصمیم. تمایل به خروج از این توافق نامه ذکر شده بود به شهرستان رمزی روسای انجمن هنوز هیچ پیگیری ملاقات برنامه ریزی شده.

ناگهان یک نامه وارد شده گفت: St. Paul بود.

ما احساس رها شده توسط شریک ما با هیچ هشدار و یا توانایی برای پیدا کردن یک عملی برای درمان نگرانی های خود را.

در روح مینه سوتا-سبک همکاری من می خواهم برای تشکر از St. Paul شورای شهر برای خود روز شنبه رای به تاخیر در برداشت از این توافق و تمایل خود را برای دیدن اگر وجود دارد یک راه حل عملی به خود آتش نشانی نگرانی. به عنوان یک منطقه ما همیشه قوی تر و کارآمد تر بندگان هنگامی که ما در حال کار مشترک.

Marylee آبرامز است شهردار نیوآرک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im