مری تایلر مور مجسمه هنوز هم پرتاب کلاه خود را — نگه می دارد اما ماسک صورت و دستکش


در حالی که او مشغول به کار بود در مینیاپولیس در مارس 31, 2020, علامت فاوست تصمیم به کمی سرگرم کننده و قرار دادن یک ماسک (یک استفاده می شود و نه مناسب برای donate) در مجسمه مری تایلر مور واقع در گوشه ای از بازار Nicollet و 7th Street. (حسن نیت ارائه میدهد از علامت فاوست)

به عنوان یک کارگر ضروری علامت گذاری به عنوان فاوست بود خارج ساخت پشتیبانی فنی تماس خانه در روز سه شنبه هنگامی که او فکر شخص دیگری که ممکن است نیاز به کمی پشتیبانی می کند.

نه کسی دقیقا — به جای یک مجموعه آیکون برنز نماد مینه سوتا خوب که می ایستد در گوشه ای از بازار Nicollet و 7 و خیابان در مرکز شهر مینیاپولیس: مجسمه اواخر بازیگر مری تایلر مور جاودانه او به عنوان پرتاب کلاه خود شادی در هوا فقط به عنوان او را در حالی که بازی داستانی WJM-تولید کننده تلویزیون مری ریچاردز از مینیاپولیس در باز کردن مونتاژ “The Mary Tyler Moore Show” که آمار نشان می دهد تلویزیون از 1970s.

“پیش از آن در روز گفت:” فاوست “من فکر می کردم” من تعجب می کنم اگر هر کسی قرار داده است هر دنده محافظ در مری ریچاردز.’ بنابراین من تصمیم به نوسان و ببینید.”

مری وجود دارد. اما: “او در باز” او می گوید: “محافظت نمی شود.’

به عنوان St. Paul مرد پشت مک مردان — یک کسب و کار کوچک است که در نظر گرفته شده است ضروری فاوست است که در تلاش برای ایمن ماندن در خانه تماس متوقف می شود برای کمک به مردم خود را نگه دارید اپل تجهیزات در حال اجرا است. این شامل نگه داشتن فاصله خود را با پوشیدن دستکش و شستن دست های خود و با استفاده از پیر repurposed نجاری به عنوان ماسک صورت ماسک در طول COVID-19 بحران است.

“من تا به حال شده است با استفاده از این ماسک و این دستکش برای چندی و از آن زمان به دور از آنها” فاوست گفت. “من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده به جای استفاده از آنها را به مراقبت از مریم برای شهر مینیاپولیس.”

(فقط برای تاکید: نه استفاده غیر پزشکی ماسک و نه فرسوده دستکش بودند مناسب برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی.)

رهگذران متوجه مری شخصی جدید حفاظت از تجهیزات.

“من مردم را به توقف برای گرفتن عکس,” او گفت:. “من شنیده ام برخی از خنده.”

که ماموریت خود را واقعا: “من نقطه برای انجام این کار به یک لبخند به چهره مردم,” فاوست می گوید: “یا به مردم چیزی برای خندیدن مورد در طول این زمان دشوار است.”

یک دوچرخه سوار متوقف می شود برای گرفتن یک عکس از نقاب مری تایلر مور مجسمه در مرکز شهر مینیاپولیس در 31 مارس سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد از علامت فاوست)

شاید مریم ماسک — اگر او هنوز هم با پوشیدن آن می تواند همچنین به عنوان یک اطلاعیه خدمات عمومی از انواع: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که در حال حاضر با توجه به اینکه به توصیه همه آمریکایی ها برای پوشیدن در خانه ماسک صورت در عمومی با توجه به رادیوی عمومی ملی.

همانطور که برای مری ؟

با کمک او ماسک فاوست می گوید: با اشاره به موضوع دانلود آهنگ: “او را برای رفتن به آن را پس از همه,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im