ماروین کلمن در تلاش برای اتصال شورشیان در قرنطینه

Image

سام موریس/لاس وگاس اخبار دفتر

UNLV شورشیان گارد ماروین کلمن (31) جشن بازی خود را برنده گذشته-دوم سبد برابر فرزنو امور خارجه Bulldogs پس از NCAA کوه کنفرانس غرب بسکتبال بازی روز شنبه, فوریه 8 سال 2020 در Thomas & Mack Center در لاس وگاس. UNLV برنده بازی 68-67 برای پایان دادن به چهار بازی از دست دادن خط.

ماروین کلمن پدید آمده در طول 2019-20 فصل نه فقط به دلیل فشار روی دفاع و یا توانایی های خود را به اجرا شورشیان جرم. او رهبری بود که یک بخش از معادله به او جنگیدند و به دست آورده — گارد نقطه شروع کار او افزایش یافته است که نقش به طولانی offseason.

مانند همه اخبار بسکتبال, تیم جدا شده است و قرنطینه برای بیش از یک ماه در حال حاضر. کلمن که به عنوان خود را junior فصل در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن تیم ملی هم تقریبا در حالی که آنها در انتظار نهایی در دادگاه تجدید دیدار.

“سخت ترین چیز این است که از دیدن هم تیمی های من هر روز” کلمن گفت.

در حالی که پر از سوراخ در خانه خواهر خود را در Henderson کلمن کار کرده است برای نگه داشتن خطوط ارتباطی باز بین او و همکار خود گرفته است. که شامل ورودی سال 2020 استخدام که هنوز برای رسیدن به دانشگاه.

کلمن معتقد است که با توسعه شیمی با تازه واردان در حال حاضر UNLV می توانید آمار زمین در حال اجرا هر زمان که تیم پاک است به سر بازی بسکتبال.

“این فقط یک ماده از ما گرفتن به دانستن هر یک از دیگر” کلمن گفت. “من در تلاش برای مطمئن شوید که ما در حال انجام است که در حال حاضر. من ساخته شده یک گروه چت با تمام بچه ها, بنابراین ما در حال ارسال پیامک در هر یک از دیگر هر روز FaceTiming یکدیگر انجام چیزهایی است که مردم ممکن است فکر می کنم برابر به برنده و زیان مانند چک کردن تا بچه ها را به مطمئن شوید که آنها می دانند که شما در مورد آنها مراقبت. ما با داشتن آن FaceTime تماس بنابراین در حال حاضر آن را به یک انتقال نرم و صاف هنگامی که ما با هم.”

کلمن نیز درگیر شدن با این کادر مربیگری به صورت روزانه. اگر آنها نمی تواند هیچ عملی در آموزش کلمن گفت: فقط شنیدن از دستیاران Tim Buckley, Kevin کروگر و DeMarlo Slocum کمک کرده است تا او را حفظ روال تمرین خود را.

“مربیان در حال انجام یک کار بزرگ در حال فعال” کلمن گفت. “مربی باک می فرستد ما یک متن در هر روز است. مربی کروگر مربی Slocum من صحبت کردم به همه آنها بسیاری در چند روز گذشته. تلفن من زنگ نگه می دارد. که یکی از چیزهایی که من دوست دارم در مورد ما کارکنان مربیگری. من احساس می کنم آنها واقعا در مورد مراقبت از ما. به خصوص در یک زمان مثل این که می تواند آن را آسان به از دست دادن ارتباط آنها واقعا آن را برداشت.”

به عنوان واقعی بسکتبال کار کلمن گفت: پیدا کردن یک تنظیم حلقه شده خود را در سخت ترین چالش است. با مرکز پردیس بسته شد و شهر به دست گرفتن برخی از هوای آزاد, پرتال تخصصی اولی به منظور منصرف کردن اجتماعات بزرگ مردم, گزینه های محدود برای دانشجویان که اصلا کامل-راه اندازی دادگاه در خانه های خود.

کلمن به حال شده است برای دریافت خلاق به منظور تمرین تیراندازی.

“از نظر عکسبرداری و گرفتن عکس آن را بسیار سخت در حال حاضر,” او گفت:. “من رفته به یک زن و شوهر مدارس و پارک ها. در هر نقطه که شما بروید [بسته شد]. من یک زن و شوهر دبيرستان و راهنمايی که حلقه خارج است. این که چگونه من بوده ام من در تمرینات.”

در علاوه بر این به توپ-اداره آموزش هر روز صبح کلمن نیز در حال اجرا و دوچرخه سواری در تلاش برای حفظ تناسب اندام خود را. او همچنین بیدار شدن از خواب در همان زمان و رفتن به رختخواب در همان زمان به عنوان اگر این offseason شد کسب و کار به عنوان معمول است.

کلمن معتقد است که نوع اراده را در خدمت شورشیان و او امیدوار است که او به هم تیمی های خود را دنبال کنید ،

“شما واقعا باید قفل شده است و در اهداف خود و آنچه به شما انگیزه” کلمن گفت. “من به بچه ها در همه زمان ها ما نمی خواهیم به یکی از این تیم ها که به صرف هفته ها یا ماه ساری تا زمانی که ما به عقب بر گردیم. ما می خواهید به ماندن آماده در حال حاضر. این همه روان. وجود دارد روال مانند منظم بودن به اندازه کافی برای بیدار شدن و رفتن به رختخواب در زمان مناسب. من فکر می کنم این چیزی است که رفتن به راه ما از هم جدا است.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im