Image

سام موریس/لاس وگاس اخبار دفتر

UNLV شورشیان گارد ماروین کلمن (31) دفاع فرزنو امور خارجه Bulldogs گارد نوح بلکول (55) در طول NCAA کوه کنفرانس غرب بسکتبال بازی روز شنبه, فوریه 8 سال 2020 در Thomas & Mack Center در لاس وگاس. UNLV برنده بازی 68-67 برای پایان دادن به چهار بازی از دست دادن خط.

شورشی اتاق

می تواند شورشیان را اجرا میشه ؟

لاس وگاس خورشید خبرنگاران مایک Grimala و ری آبجو بحث UNLV تیم بسکتبال شانس بقیه فصل. می تواند شورشیان را غرب کوه مسابقات اجرا میشه ؟ ما همچنین در مورد بحث اول سال UNLV مربی تیم فوتبال مارکوس ارریو اولیه استخدام کلاس.

وجود دارد چند بحث است که تقسیم “تجزیه و تحلیل مردم” و “بسکتبال مردم” بیش از موضوع کلاچ بازی. از Purists باور برخی از بازیکنان باید یک ویژه unquantifiable “آن را عامل” است که کمک می کند تا آنها را از طریق آمده در لحظات بزرگ در حالی که تعداد بچه ها تمایل به این باور که هیچ تفاوتی بین ساخت یک شوت زیبا در دقیقه اول و یا ساخت یک شوت زیبا در دقیقه آخر.

UNLV را ماروین کلمن دادن شک چیزی برای فکر کردن در مورد.

این دانشجوی سال دوم گارد بوده و مظهر “کلاچ” در این فصل; با وجود متوسط به طور کلی آمار کلمن تحویل در وقت و زمان دوباره در موقعیت های مهم به نقطه ای که آن را تقریبا به انتظار می رود.

کلمن امادگی برای بازی بزرگ بود و یک بار دیگر بر روی صفحه نمایش در چهار مسابقه برابر فرزنو امور خارجه. هر چند او تا به حال ساخته شده است یک شات از زمینه بازی او شدت و متصل در اواسط محدوده غیبت با 0.8 ثانیه به سمت چپ به UNLV یک 68-67 پیروزی.

که بود اولین بار کلمن تولید کرده است که همیشه بیشتر است. در فینال پنج دقیقه از نیمه دوم (یا اضافه) وقتی که نمره ظرف پنج امتیاز کلمن می شود غیر قابل توقف — او ساخته شده است 5-از-7 عکس از میدان در آن شرایط از جمله 4 از 5 از 3 نقطه محدوده.

کلمن نسبت موفقیت خود را تحت فشار به سیستم پشتیبانی در اطراف او.

“من فکر می کنم این همه اعتماد به نفس” کلمن گفت. “هم تیمی های من و من مربیگری کارکنان آنها قرار داده و اعتماد به نفس در من هر روز با چه مربی T. J. می گوید, درباره من, چگونه هم تیمی های من در مورد احساس من و چگونه ما همه با هم به عنوان یک گروه. در هر زمان از من عبور یک شات و یا هر چیزی که بچه ها مرا مثل ‘مرو شلیک توپ.’ بنابراین من به همه اعتباری به هم تیمی های من و کارکنان مربیگری برای قرار دادن که اعتماد به نفس در من است.”

در فرزنو امور خارجه در دسامبر. 4 شورشیان بودند انتهایی با پنج امتیاز زمانی که کلمن ضربه 3-اشاره گر از جناح راست با 33 ثانیه به سمت چپ کمک UNLV نیروی اضافه کاری (شورشیان در ادامه به پیروزی 81-80).

در وایومینگ در Jan. 11 Coleman به خاک سپرده شد 3 با 1:13 بازی به جرقه یکی دیگر از دیر باز گشت. او پس از آن گل نه امتیاز در OT به حمل شورشیان به یک 78-69 برنده شوید.

همواره هدف قرار دادن عکس های بزرگ می خواهم که کلمن به نظر می رسد ساخت یک مؤمن را از سر مربی T. J. Otzelberger.

“تاپیک رو به برخی از حقیقت به برخی بازیکنان پله تا در آن لحظات” Otzelberger گفت. “ماروین انجام داده است.”

کلمن ساخته شده است 34.6 درصد از 3 نقطه محدوده در این فصل اما در نزدیک-و-اواخر موقعیت او حفر 4 از 5 از فراتر از arc.

او همچنین نشان داد وقار در خط پرتاب آزاد. کلمن است 84.8 درصد تیرانداز به طور کلی و در شرایط فشار او کامل است 4-از-4.

کلمن گفت: ترفند برای هدف قرار دادن عکس های بزرگ است که برای حفظ یک سطح سر.

“من نمی خواهم برای قرار دادن فشار بیش از حد بر خودم” او گفت: “به خصوص در پایان بازی زمانی که آنها مهم است. بنابراین من در آن نگاه کنید همان راه را دنبال کنید از طریق همان راه و همان روال و همه چیز. و من فقط شوت همان ضرب گلوله کشته است.”

این یک نمونه کوچک از اندازه چهار رایگان می اندازد و هفت هدف زمینه تلاش در طول یک فصل تمام به سختی به اندازه کافی به منظور جلب هر گونه نتیجه گیری قطعی — اما در حال حاضر کلمن است که ساخت آنها را زمانی که آنها حساب کند. و بدون او بزرگ عکس های شورشیان قطعا کمتری داشته باشد برنده است.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im