مارس طعم را امتحان کنید در حال حاضر

فوجی نانوایی پخت است تا شایان ستایش نوزاد جوجه کباب در صورتی و بنفش و سبز به علامت ظهور بهار. فوجی نانوایی از طریق Instagram

سیاتل و رستوران ها و نانوایی ها و کافه ها در بهار تب. که ترجمه را به بچه جوجه کباب در فوجی نانوایی, نقاشی با مداد رنگی گیاهی و بستنی در Frankie & Jo و آفتابی لیمو و اسطوخودوس مذاب کیک در کیک گرم است. به علاوه, روز سنت پاتریک با مضمون ویژه (مانند یک matcha بحران doughnut در مطرح دوناتها و فریبندگی خوش شانس کیک در کیک رویال) فراوانند و مولی ماه است که اهدای یک ترکیب فصلی طعم برای ماه تاریخ زنان. به عنوان خوانده شده به عنوان خوانده شده در مورد آن و بیشتر از این ماه فصلی مواد غذایی و نوشیدنی ویژه. برای ایده های بیشتر ما را بررسی کنید تمام مواد غذایی و نوشیدنی تقویم.

کیک رویال
شادی کردن در شانس ایرلندی با سه روز سنت پاتریک ویژه برای ماه مارس از محلی cupcakery: مفتون یک کیک وانیلی با حبوبات شیر گراوند رویه خامهای کیک یا شیرینی و فریبندگی خوش شانس; ملخ شکلات نوعی کیک کوچک با رنگ سبز نعناع گراوند را در شکلات غوطه ور پوسته سخت و گلدان o’ طلا, چاق و چله گینس-حاوی شکلات نوعی کیک کوچک با ویسکی گراوند پر کردن و شلاق کرم ایرلندی رویه خامهای کیک یا شیرینی. دیگر فصلی ویژه شامل کوکی ها ‘n Creme (شکلات نوعی کیک کوچک با اوریو پوسته کوکی, کوکی ها و کرم پوشش و خرد Oreo با شکوه) و هویج گردو (یک چاشنی کیک هویج با, دلپذیری, گردو و پوشش پنیر خامه ای).

Frankie & Jo است
جهش به بهار با گیاه مبتنی بر لبنیاتی را سه نفر از نقاشی با مداد رنگی-رنگی مارس طعم: موز تراشهیک نارگیل و بادام زمینی شیر موز بستنی با چرخش از شکلات پوسته سحر و جادو; نعناع کوکی بحرانیک بستنی نعناع با چرخش از سس شکلات و شکلات کوکی چیپس و ریواس Yuzu ماستیک طعم دارای مزه تند ساخته شده با تخمیر نارگیل ماست بوداده ریواس و تازه yuzu آب.

فوجی نانوایی
فرانسوی/ژاپنی نانوایی پخت است تا شایان ستایش نوزاد جوجه کباب در صورتی و بنفش و سبز به علامت ظهور بهار.

کیک داغ
مذاب دسر emporium با هدف بیرون کشیدن یک “سبک تر و روشن تر” خلق و خوی برای نور روز صرفه جویی و اعتدال بهاری با خود مذاب کیک ماه: لیمو و اسطوخودوس مذاب کیکیک اسطوخودوس-پوست تیره انحطاط کیک پر با لیمو کشک و زوج با اسطوخودوس کماج و عسل و سس کارامل و بستنی وانیلی در سمت. برای وگان لرزش از ماه آنها reprising محبوب خود نان تست دارچین بحران وگان لرزشساخته شده با خانه های ساخته شده از نان تست دارچین بحران حبوبات و Frankie & Jo را شکر قهوه ای و وانیل یخ کرم.

لا Marzocco
KEXP کافه روشن کردن آن در قالب یک بیت: به جای این برنامه شامل یک موقت سرخ-در-اقامت در یک زمان آنها در حال حاضر چرخش فصلی منوها که از ویژگی های متعدد سرخ. این منو در حال حاضر در دسترس از طریق در اوایل آوریل امکانات Batdorf & Bronson قهوه سرخ ستاره آبی قهوه سرخ, تکیه گاه, قهوه, خواهر, شرکت قهوه و انواع چای از استیون اسمیت Teamaker.

بانوی یام
این macaron maven مارس طعم قهوه ایرلندی و شور لانه زنبوریدر حالی که زمستان طعم شامل قند کوکی, Amarena گیلاس شکلات تیرهو گل ساعتی.

Li المللی وودی’
محلی برگر مشترک برگر از هفته “دریافت کردن و رای برگر” تا زمانی که در دسترس دوشنبه, مارس 9 with chipotle مایو, پیاز کاراملی, Tillamook, فلفل جک و پنیر چدار, سه علف خوار بتس گوشت گاو و بیکن هیلز.

اصلی پخت شرکت
در مارس, dachshund-عشق کوکی فروشگاه شامل کره بادام زمینی کیک شکلاتی سیب زمینی تراشه و جاده سنگی به عنوان ویژه کوکی طعم. آنها همچنین در حال حاضر در خدمت پر churro کوکی.

Macrina نانوایی
قدیمی سیاتل نانوایی های زنجیره ای منتشر کرده است آن روز سنت پاتریک منو در دسترس از طریق مارس 18. ارائه شده شامل نوشابه ایرلندی نان و گوشت گاو corned brioche, بوستون, کرم, کیک, گینس شکلات کیک موس مینی کرم ایرلندی, کیک شکلاتی موز کرم tartlets, leprechaun, کیک های کوچک شکلات نعناع کیک و شکر قهوه ای کماج روز سنت پاتریک با مضمون کوکی ها.

توانا-O دونات
به استقبال بهار وگان شیرینی زنجیره ای و فصلی عطر و طعم این ماه است اسم حیوان دست اموز سبیل یک وانیلی, کیک, شیرینی, با, تمشک, لعاب و خرد شده و نارگیل.

مولی مون بستنی
برای ماه تاریخ زنان صاحب Molly Moon Neitzel پرداخت ادای احترام به زنان او را تحسین با چهار فصلی بستنی: اودسا نعناع یکجور دوربین عکاسییک عطر و طعم نعنا با fudgy فاقد گلوتن یکجور دوربین عکاسی تکه های پرداخت ادای احترام به مرحوم منطقه مرکزی سازمان جامعه و بهداشت و درمان حمایت اودسا قهوه ای; رزی پرچ کن, شیر, چای, یک گل چای شیر طعم با الهام از پرچ کن بنیانگذار امی Nelson; Changemaker Churroیک دو بار پخته churro فرو ریختن عطر و طعم به افتخار councilmembers ترزا-little images و Lorena González; و وگان سلطنت قطرههای آب نبات پنبه گیاهی طعم ساخته شده با پروانه نخود پودر گل برای سلطنت FC تیم فوتبال و بازیکن مگان Rapinoe. بستنی و مغز گردو از ماه است Changemaker Churro بستنی و مغز گردو ساخته شده با churro بستنی لوبیا وانیل کارامل, دارچین-شکر churro فرو ریختن خامه و Chukar گیلاس.

دیوانه سنجاب Gelato
این متعلق به خانواده gelato فروشگاه استقبال از بهار با طعم دهنده هایی مانند کرم ایرلندی ساموآ هلو و انبه.

مطرح دونات
منطقه مرکزی فروشگاه doughnut مارس طعم عبارتند از: matcha mochi نعناع شکلات, ایرلندی, قهوه, حرکت صعودی آناناس پایین کیک افرا بیکن cruller (جمعه ها فقط), همه چیز بیگل (شنبه تنها) و کرم بوستون (یکشنبه تنها). آنها همچنین در این روز سنت پاتریک جشن ویژه matcha بحران doughnut با matcha لعاب و کاراملی تبدیل به یک موفقیت و سفید و تیره شکلات ترد مروارید در دسترس برای قبل از سفارش برای pick-up در مارس 14-17.

نمک و نی
برای ماه مارس در پرتلند-بر اساس صنعتگر یخ لبنیاتی است که غواصی به خود “طعم طاق” به برخی از محبوب ترین عطر های فصلی در تمام دوران: Cinnatopia دارچین مستییک طعم دارچین رول پر نان و رویه خامهای کیک یا شیرینی خواب توسط یک کلاس دوم نام الا برای نام تجاری دانش آموز مخترع سری در مارس 2016; وحشی Foraged بری پاییک شور طعم وانیل با foraged بری پر و طلایی پوسته پای تکه های اول ایجاد شده در جولای 2015; شور کارامل کیکهمکاری با نوعی کیک کوچک رویال از مارس 2012 با شور فلور د sel بستنی و شور شکلات کارامل کیک تکه; مغز استخوان و دودی گیلاسیک ماه سپتامبر سال 2011 با طعم فلفل سیاه مغز استخوان و دودی گیلاس از Michael Madigan از پورتلند آشپزی انکوباتور KitchenCru; و شیر نارگیل با بادام زمینی و شکننده و پندنیک سپتامبر 2013 با طعم بادام زمینی کره و نارگیل کرم, بستنی, تایلندی شیلی-شدت شکننده قندی آناناس و پندن گشنیز کارامل (زنجیره ای اولین وگان بستنی).

کاپ کیک
لذیذ کیک و شیرینی آورده در دختر پیشآهنگی کوکی های نجومی خود را با نازک نعناع کیک: یک Valrhona شکلات نوعی کیک کوچک با یک دختر پیشآهنگی کوکی پخته شده را به پایین پر از نعناع گراوند و غوطه ور در minty بلژیک ganache شکلات (همچنین در دسترس در یک وگان نسخه).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im