مارس 31message از الاییواسدی سرپرست Beutner در مورد مدارس بسته در میان شیوع کروناویروس

لس آنجلس Unified School District سرپرست Austin Beutner منتشر شد در این پیام روز سهشنبه, مارس 31 به روز رسانی در منطقه وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

مدارس در لس آنجلس واحد بسته دو هفته پیش. ما بزرگترین تلاش در حال حاضر به انتقال حدود 500000 K-12 دانش آموزان به آموزش آنلاین و 75,000 کارکنان برای حمایت از آنها از راه دور. چالش های مشکل تر ساخته شده است توسط شرایط فوق العاده ای رو به دانش آموزان و خانواده ها و مربیان و خانواده خود را.

ما تخمین می زنند به عنوان بسیاری از 100000 نفر از دانش آموزان ما در حال به اینترنت متصل نیست. بزرگ دیجیتال تقسیم بسیاری از صحبت در مورد بسیار واقعی در جوامع ما در خدمت که در آن حدود 80 درصد از دانش آموزان ما آمده از خانواده هایی که در حال مبارزه برای به دست آوردن.

ما نیاز به آموزش, دانش آموزان, معلمان و خانواده ها تا همه آنها متصل شده و راحت با استفاده از فن آوری است. ما همچنین نیاز به مطمئن شوید که ما مربیان در حال آماده شده برای آموزش از راه دور. آموزش سهم زیادی در شیوه های آموزشی fromeducators که در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی در کلاس درس و دیگران در سراسر کشور به طوری که هر یک از ما معلمان می تواند کمک به همه دانش آموزان خود را همچنان به یاد بگیرند.

و همه به معنی همه از جمله ما دانش آموزانی که در حال یادگیری زبان انگلیسی و کسانی که با مشکلات یادگیری یا ناتوانی.

وجود دارد حدود 120,000 دانش آموزان دبیرستان در مدارس ما و ما می دانیم 15,000 از آنها هنوز به اتصال آنلاین. هدف ما این است که برای اطمینان 100% از آنها هستند. این مهم است به یاد داشته باشید ما در روزهای اولیه از این و آن را به زمان برای رسیدن به این هدف است.

وجود دارد هیچ جایگزینی برای یادگیری در یک محیط مدرسه اما این سرمایه گذاری در آینده دیجیتال از دانش آموزان ما کمک خواهد کرد تا مطمئن شوید که وجود دارد فرصت برای مطابقت با استعداد ما می دانیم این است که در هر درس چه در مدرسه و یا در خانه.

ما همچنان متعهد به حمایت از ما دانش آموزان و خانواده ها بیشتر نیاز دارند. ما شده اند توسط CBS-2/KCAL-9, iHeartRadio و لس آنجلس شارژر که در حال میزبانی یک ویژه برنامه پنج شنبه برای کمک به جمع آوری پول برای موسسه خیریه ای که ما تاسیس لا دانشجویان بیشتر نیاز دارند. ما امیدواریم که شما لحن و پیوستن به ما در تلاش های ما.

در حالی که کوچک بوده و قابل پیش بینی در طول این زمان تمرکز ما همچنان بر کمک به دانش آموزان همچنان به یاد مراقبت از دانش آموزان و خانواده ها بیشترین نیاز و مطمئن شوید کارکنان خود که انجام کار خوب خود را دارند. این را برخی از زمان و کمی آزمون و خطا به حق آن را دریافت. و آن را ادامه صبر و تعهد همه درگیر – دانش آموزان و خانواده ها و معلمان است.

اما نتیجه حاصل خواهد شد که ارزش آن به عنوان دانش آموزان ما بهتر خواهد بود آماده برای آینده ای که در انتظار آنها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im