مارس 31 پیام از الاییواسدی سرپرست Beutner در مورد مدارس بسته در میان شیوع کروناویروس

لس آنجلس Unified School District سرپرست Austin Beutner منتشر شد در این پیام روز سهشنبه, مارس 31 به روز رسانی در منطقه وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

ما بزرگترین تلاش در لس آنجلس متحد است که برای انتقال حدود 500000 K-12 دانش آموزان به آموزش آنلاین و 75,000 کارکنان برای حمایت از آنها از راه دور. چالش های مشکل تر ساخته شده است توسط شرایط فوق العاده ای رو به دانش آموزان و خانواده ها و مربیان و خانواده خود را.

ما تخمین می زنند به عنوان بسیاری از 100000 نفر از دانش آموزان ما متصل نیست به مدارس خود در اینترنت. بزرگ دیجیتال تقسیم بسیاری از صحبت در مورد بسیار واقعی در جوامع ما در خدمت که در آن حدود 80 درصد از دانش آموزان ما آمده از خانواده هایی که در حال مبارزه برای به دست آوردن.

لس آنجلس متحد ارائه خواهد شد دستگاه های دیجیتال و اتصال به اینترنت برای کسانی که یکی نیست. سپس ما نیاز به آموزش, دانش آموزان, معلمان و خانواده ها به طوری که آنها همه راحت با استفاده از فن آوری است. ما همچنین نیاز به مطمئن شوید که ما مربیان در حال آماده شده برای آموزش از راه دور توسط های بزرگ شیوه های آموزشی از مربیان که در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی در کلاس درس و دیگران در سراسر کشور است.

وجود دارد حدود 120,000 دانش آموزان دبیرستان در مدارس ما و ما می دانیم که در حدود 15000 نفر از آنها هنوز به اتصال آنلاین. هدف ما این است که برای اطمینان 100% از آنها هستند. این مهم است به یاد داشته باشید ما در روزهای اولیه از این و itwill زمان را برای رسیدن به این هدف است.

وجود دارد هیچ جایگزینی برای یادگیری در یک محیط مدرسه اما این سرمایه گذاری در آینده دیجیتال از دانش آموزان ما کمک خواهد کرد تا مطمئن شوید که وجود دارد فرصت برای مطابقت با استعداد ما می دانیم این است که در هر درس چه در مدرسه و یا در خانه.

این را برخی از زمان و کمی آزمون و خطا به حق آن را دریافت. و آن را ادامه صبر و تعهد همه درگیر – دانش آموزان و خانواده ها و معلمان است.

اما نتیجه حاصل خواهد شد که ارزش آن به عنوان دانش آموزان ما بهتر خواهد بود آماده برای آینده ای که در انتظار آنها است.

ما همچنان متعهد به حمایت از ما دانش آموزان و خانواده ها بیشتر نیاز دارند. ما پیوست فردا-2/KCAL-9, iHeartRadio و لس آنجلس شارژر که به میزبانی برنامه های ویژه در روز پنج شنبه, آوریل 2 برای کمک به جمع آوری کمک مالی برای این تلاش است. لطفا LAStudentsMostinNeed.org برای کسب اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de