مپلوود بانوی ناهار مدرسه میوه و سبزیجات نمایش ویروسی

نوار سالاد در جان گلن دبیرستان همراه با دستورالعمل.

یک نشانه در مپلوود مدرسه کافه تریا توضیح می دهد که نوار سالاد به عنوان یک وعده غذایی انتخاب شامل میوه و سبزیجات و غلات/ماکارونی گوشت یا جایگزین گوشت و شیر — تاکید بر پررنگ است که دانش آموزان “باید 3 از 5 ارائه شده از جمله 1/2 فنجان میوه/سبزیجات.”

کودکان و نوجوانان در سراسر آمریکا شناخته شده است به گله در میوه و سبزی حکم که آیا آنها صادر شده توسط مدارس فدرال یا بابا و مامان — اما به لطف کانی Sarne دستیار مدیر مدرسه دانش آموزان در این مدرسه در حال یادگیری است که میوه ها و سبزیجات در واقع می تواند سرگرم کننده و همچنین به عنوان خوشمزه است.

Sarne کار کرده است در آشپزخانه از این مدرسه منطقه از سال 1998 اما او نوار سالاد الهام آمد حدود یک ماه پیش زمانی که او تصمیم به گرفتن یک رویکرد جدید سعی در اغوا کردن بچه ها به آنها وعده لازم با لمس مانند کنده کاری تا یک canteloupe به مانند یک موجود با آن دهان باز و پر از برش تکه های میوه.

او خلق شد زیبا — بیش از حد زیبا به هم ریختن.

“بچه ها نمی خواهم به آنها را” Sarne می گوید.

بنابراین به جای Sarne قرار دادن خلاقیت خود را در بالای نوار سالاد به عنوان غیر خوراکی نمایش برای همه در رستورانی برای دیدن.

چرا که او خرید این نمایش میوه ها و سبزیجات (با پول) در Aldi پس از تغییر این است که بیش از او تصمیم به ارسال برخی از عکس ها از کار او در این Aldi Nerd را Facebook گروه این ماه

آن رفت که بچه ها گفتن ویروسی.

“من 21,000 دوست دارد و 1,900 نظرات و 300 سهم در چند ساعت” Sarne می گوید. “من برگشتم از ناهار و تلفن من بود ‘دینگ دینگ دینگ دینگ.'”

برخی از نظرات:

“عشق این است. کسانی که بچه ها را هرگز فراموش نکنید آنچه که شما برای آنها است.”

“راه بسیار خوبی برای تشویق بچه ها به خوردن میوه ها و سبزیجات!”

“بیشتر مدارس نیاز به افرادی مثل شما!”

Sarne تلاش برای گرفتن بچه ها به دیدن میوه ها و سبزیجات در یک راه جدید نیز منجر به خود آموزش مداوم: هنگامی که او به خانه برگشت پس از ساخت دانش آموزان صبحانه و ناهار او آماده برای صفحه نمایش بعد: پس از او می یابد یک ایده — اغلب در Pinterest — او می شکند مجموعه ای از تخصص میوه و سبزی ابزار کنده کاری او به صورت آنلاین خریداری و به کار می گاهی اوقات تماشای آموزش در یوتیوب به راهنمای او در طول راه.

“پس هر روز من پیشرفت آموزش خودم فقط کمی بیشتر” Sarne می گوید.

او باز می شود یک آلبوم از عکس ها و توضیح می دهد که کار او: “انداخت برخی از پرندگان در آن وجود دارد … من ساخته شده این گل از cantaloupes … همه این است که یک آناناس است که تبدیل وارونه … این فلفل و آنها لایه وجود دارد. او معلوم شد واقعا سرد است. این دو لیمو … و سپس رفت و برگشت به کیوی چون ما خدمت کیوی در آن روز. من سعی کنید برای مطابقت با آنچه من برای صفحه نمایش با آنچه که در حال خدمت در نوار سالاد که بعد … من با استفاده از برخی از آناناس پوست با پاهای مارمولک … این کودک کاردینالز من ساخته شده از تربچه … من متوجه شدم آنچه که شما می توانید از هویج — که هویج! آن را نازک هویج …”

آن را نه تنها دانش آموزان در نوار سالاد که متوجه کار او.

“هر روز من فکر می کنم او نمی تواند بالای این,’ اما هر روز آنها را بیشتر و دقیق تر و استادانه می گوید:” اصل جیل Miklausich. “این واقعا یک سورپرایز ویژه و علاوه بر این به ما ناهار این سال است.”

Sarne مونتاژ خود میوه و سبزیجات نمایش در آشپزخانه قبل از آوردن آن به رستورانی. (ژان Pieri / پایونیر پرس)

در کافه تریا چهار شنبه, یکی از ماهی های بزرگ ساخته شده از canteloupe و سه ماهی های کوچک ساخته شده از پرتقال “شنا” از طریق یک صحنه از زیر آب از جمله شاخ و برگ شکوفا, شکوفه از فلفل.

دانشجويان قطعا متوجه خلاقیت از جمله در طول ساعت ناهار جمعه.

“چه نوع ماهی است ؟” پسر پرسید به او cruised توسط.

دیگر نظرات:

“من شخصا فکر می کنم این واقعا سرد است.”

“وسوسه انگیز است.”

“آنها بسیار است.”

“من دوست دارم که چگونه او باعث می شود بسیار کاهش خاص برای جزئیات بیشتر است.”

“این باید یک مدت زمان طولانی را.”

“می تواند او را یک دست نشانه ای برای صلح؟”

بانوی ناهار سرگردان به یک جدول و می گوید که او را به درخواست. بچه ها ایده هایی برای نمایش عبارتند از کوسه نهنگ ها و جوجه.

او می خواهم بهتر تیز کسانی که چاقو چرا که او زیر در حال رشد است.

اما: در حال کاربران خود در واقع مصرف بیشتر میوه ها و سبزیجات ؟

در Sarne خانه ،

“آنها خوردن بسیاری از برش میوه, اجازه دهید آن را قرار داده است که راه” او می گوید.

همانطور که برای بچه ها در مدرسه ؟

“من فکر می کنم آن را واقعا خلاق” گفت: ششم-گریدر بروک Afework مرکز در مورد کانی Sarne میوه و سبزی به نمایش در جان گلن مدرسه در مپلوود, چهار شنبه, فوریه. 26, 2020. ایستاده در پشت سر او است Tiffanie اریکسون, 12. Sarne باعث می شود صفحه نمایش در صفحه اصلی صرف پول خود را در مواد غذایی و ابزار و سپس آن را در بالای نوار سالاد هر روز. او می خواهد برای نشان دادن بچه ها که گزینه های سالم می تواند سرگرم کننده. او نمایش رفته ویروسی آنلاین. (ژان Pieri / پایونیر پرس)

“این است که آوردن بیشتر مردم به سالاد بار می گوید:” ماری Carroll, تغذیه, خدمات هماهنگ کننده نورث سنت پل-مپلوود-اوکدیل منطقه مدرسه.

Josalyn مور یک هشتم کلاس در جان گلن گفت: او یک ساندویچ زیر روز دیگر — build-your-own-sub روز در مدرسه محبوب است — اما او باز به گزینه های دیگر.

“من معمولا نمی رفتن به نوار سالاد مگر اینکه آن را خوب می گوید:” 14 سال.

به تازگی آن را بسیار خوب واقع هر دو برای تغذیه و روحیه.

“مردم می تواند بحرانی از ناهار مدرسه” کارول می گوید. “آن را به خوبی برای آنها را به دیدن تمام میوه های تازه و سبزیجات ما در خدمت هر روز.”

Sarne خوشحالم که او انجام بخشی خود را برای برجسته کردن شادی از مواد غذایی است.

“آن آغاز شده به عنوان یک راه برای به دست آوردن کودکان و نوجوانان علاقه مند در میوه ها و سبزیجات,” او می گوید. “آن را تبدیل به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de