شهرستان مپلوود ممکن است به زودی یک از آن سه ایستگاه آتش است.

حومه 40,000 ساکنان در شهرستان رمزی است نقل مکان کرد به سمت حرفه ای تمام وقت نیروی انسانی خود را برای آتش نشانی و تنظیم منابع آن است. که در آن یک بار تا به حال پنج ایستگاه آتش نشانی و با تکیه بر بخشی از زمان آتش مپلوود به زودی می تواند حرکت به دو ایستگاه آتش نشانی با کارکنان تمام وقت.

“این مدل ارائه خواهد شد همان قابلیت اطمینان” خدمات پزشکی اورژانس رئیس Michael Mondor گفت.

مپلوود در حال حاضر اجرا می شود سه ایستگاه در سراسر شهرستان. وجود دارد شمال ایستگاه در 1530 E. County Road C, Central Station در سال 1955 N. کلارنس سنت و جنوب در ایستگاه 600 N. McKnight جاده ها است.

مطالعات اخیر نشان می دهد این شهرستان که نزدیک محل مرکزی حفظ جنوبی به عنوان عامل است و گسترش شمالی سایت. کار در شمال ایستگاه هزینه حدود 10.7 میلیون دلار با توجه به پیش بینی های منتشر شده در اوایل این هفته به شورای شهر.

چه استفاده?

با 30 تمام وقت آتش نشانان و اورژانس حرفه ای, از آن خواهد شد آسان تر برای دیدار با سطح نیروی انسانی مورد نیاز برای راه اندازی این تجهیزات در دو ایستگاه از اگر آنها گسترش در میان سه, مقامات می گویند.

با تماس برای کمک به افزایش 10 درصد در سال گذشته دو ایستگاه تراز اجازه خواهد داد که مپلوود به بهتر کارکنان منابع خود را برای رسیدگی به افزایش تقاضا Mondor گفت.

“طرح فعلی از ایستگاه های ناکارآمد” Mondor گفت.

این حرکت را نیز به صرفه جویی در پول در دراز مدت. ساختمان جدید شمالی ایستگاه شهرستان انتظار برای ذخیره 3.5 میلیون دلار در هزینه های تعمیر و نگهداری بیش از 15 سال آینده و همچنین در حدود $40,000 در هزینه های عملیاتی سالانه.

شهردار Marylee آبرامز پشتیبانی از تغییر. “ما می خواهیم به ارائه خدمات اورژانس در راه کارآمد ترین ما می توانیم” آبرامز گفت.

کمی تاثیر منفی پیش بینی

با رفتن به دو ایستگاه مپلوود خواهد بود قادر به پاسخگویی به 96.4 درصد از آن تماس های اضطراری در عرض 8 دقیقه استاندارد تعیین شده توسط شهر. ادامه فعالیت سه ایستگاه تنها باعث افزایش این تعداد به 96.8 درصد با توجه به تجدید طرح مشخص شده توسط Mondor و ترجمه Lukín.

در اوایل این ماه, St. Paul گفته است که با پایان دادن به پنج سال به صورت خودکار کمک توافق با همسایه Ramsey County fire departments. این حرکت هیچ تاثیری در تصمیم گیری برای تحکیم منابع در مپلوود, Mondor گفت. “این برنامه شده است به خوبی در جای خود قبل از هر گونه عوامل خارجی است.”

خواهد اتفاق می افتد در شمال ایستگاه?

فعلی شمال ایستگاه نزدیک به 50 سال است و نیاز به گسترده تعمیرات مپلوود مقامات گفته اند.

جایگزینی ایستگاه خواهد ویژگی امکانات مدرن سازگار با محیط زیست طراحی شده با رفاه آتش نشانان در ذهن Mondor گفت. به عنوان مثال یک فضای اختصاصی برای ذخیره سازی دنده که نمی خواهد در معرض دود اگزوز موتور دیزلی و نور مستقیم خورشید است که می تواند تنزل دنده.

“این برنامه شده است به طور کامل تحقیق,” او گفت:. “آن چیزی نیست که ما خواب تا شب گذشته. آن بوده است که چند سال روند.”

چه اتفاقی می افتد ؟

در مپلوود شورای شهر است که انتظار می رود به استخدام یک معمار برای جدید شمالی ایستگاه در ماه مارس یا آوریل است. از آنجا Mondor گفت: او انتظار دارد زمانی از ساخت و ساز برای تبدیل شدن به روشن تر.

همانطور که در حال حاضر اولین ایستگاه جدید خواهد بود عملیاتی است که در اواخر سال 2021. که در آن نقطه ایستگاه مرکزی خواهد دید.

“هنوز هم وجود دارد کار باید انجام شود” Mondor گفت. “ما همچنان به همکاری با شرکای اجتماعی برای مپلوود به اورژانس پوشش آن نیاز دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im