تولید ممکن است هرگز بازگشت

Category: لاس واگاس No comments

مارس 23 سرمقاله “امریکا باید به ساخت چیزهایی که” موسیقی به گوش من اما تعدادی از عوامل این سخت تر از شما ممکن است تصور کنید:

1. ایالات متحده در میان برای اولین بار به تصویب و اجرای صنعتی قوانین زیست محیطی.

که به رهبری شرکت های شیمیایی و برخی دیگر به انتقال بخشی از تولید خود را به کشورهای جهان سوم.

2. غرور و خوشنودی توسط مدیریت و رهبران اتحادیه های مجاز شرکت های خارجی برای به دست آوردن جای پایی در مهم بازارهای مصرف است. فکر می کنم از صنعت خودرو.

3. نابسامانی های جنگ جهانی دوم و گاهی اوقات عوامل ذکر شده در بالا اجازه ایالات متحده و شرکت های خارجی برای ساخت خارج از کشور مدرن تر گیاهان در کمتر ساخت و ساز و هزینه های عملیاتی.

4. تغییر در نگرش در وال استریت و هیئت مدیره اتاق که سود دیگر یک هدف اما تنها هدف است. اگر سود واقعی را افزایش نمی دهد, سپس اجازه دهید بفهمند که چگونه برای فریب مردم است. کلاهبرداری مانند خلاق حسابداری و یک بار اتهامات هرگز سرزنش کاستی در خود ادغام که هیچ حس اقتصادی نمونه.

5. Nonmonetary محدودیت ها و موانع بر رقبای خارجی مجاز کهنه محصولات آمریکایی به ادامه خود را برای حفظ بازار داخلی است.

مهم ترین تغییر باید به شماره 4. بدون که صنایع را هرگز دوباره. اگر آن را ارزان تر از جایی دیگر ما باید مایل به قبول کاهش حاشیه سود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>