تولید را می توان به ارمغان آورد از چین

این را حس می کند و توجه فوق العاده ای اختلال ناشی از کوروناویروس. لوازم پزشکی در برگزاری پس از چین است که نگه داشتن ماسک و دیگر تجهیزات خود را استفاده کنید. داروها به تاخیر افتاد چرا که امریکا با مواد مخدر ترکیبات منابع از چین است. و ما با کمبود بیمارستان هواکش. لیست در می رود.

ایالات متحده تبدیل شده است فوق العاده متکی به خارج از کشور تولید برای همه چیز از آنتی بیوتیک ها و ویتامین ها و قطعات خودرو به رایانه های جراحی و تجهیزات نظامی است. و سلامت ما را در معرض خطر است چرا که ما حتی نمی تولید ماسک صورت چهره سپر و بیمارستان لباس. این انتقال از کارخانه های ما در خارج از کشور را حذف کرده است حدود 5 میلیون خوب و پردرآمد مشاغل تولیدی بیش از 20 سال گذشته است. و در حال حاضر ما شاهد پایان نتیجه بیش از وابستگی به واردات برای حفظ امن و استاندارد زندگی.

آمریکایی ها حق شود مشکل این وابستگی — از آنجا که استراتژی چین برای تسلط بر تولید جهانی است که در حال حاضر آسیب رساندن به امنیت ملی ما مراقبت از بهداشت و رفاه اقتصادی. و ما حق عصبانی با پکن فریبکارانه رفتار در شروع این بیماری همه گیر. همه از این رنگ یک عکس از یک رقیب تهاجمی قصد فرسایش امریکا رفاه و رهبری جهانی.

چه دلگرم کننده این است که ایالات متحده آمریکا دارای قدرت برای بازسازی صنایع است که یک بار ساخته شده ما ملت مرفه و متکی به خود. و کلیدی برای بازگرداندن اقتصاد ما این است که بازگرداندن بحرانی تولید مورد نیاز در قرن 21 — همه چیز از فولاد و انرژی های تجدید پذیر در سیستم های خود را به تجهیزات پزشکی و دارو و فن آوری های بی سیم.

برای انجام این کنگره نیاز به تجارت و سیاست درست است. دلار آمریکا همچنان به شدت گران قیمت روی آوردند و با توجه به در حال انجام خواسته های سرمایه گذاران خارجی در آمریکا بازارهای مالی است. این کمک کرده است وال استریت, اما آن را نیز ساخته دلار غیررقابتی — کاهش قیمت واردات و ساخت ایالات متحده-صادرات گران تر است. کنگره باید فورا تصویب قانون ارز معرفی شده در سنا در سال گذشته به دلار بیشتر رقابتی است. که ارائه یک افزایش بزرگ برای امریکا تولید کنندگان به عنوان آنها مبارزه یارانه کارخانه ها در چین.

ما نیز باید بازسازی ملت ما. به آمریکایی ها دوباره کار کنگره می تواند راه اندازی یک قوی برنامه ریزی برای رفع امریکا بیمار زیرساخت ها از جمله فرو ریختن پل آب کار می کند و سیستم های حمل و نقل. این تلاش باید قوی “خرید آمریکایی” مقررات به اطمینان حاصل شود که دلار مالیات به کارگردانی به شرکت های داخلی در هر زمان ممکن است.

به طور کلی کنگره می تواند با تصویب یک “ساخته شده در آمریکا تا سال 2030” برنامه ریزی برای بازسازی زیرساخت های مورد نیاز در حالی که سرمایه گذاری در مناطق حیاتی برای امنیت ملی, مانند, لوازم پزشکی, صنعت داروسازی و شبکه های بی سیم. که می تواند به تقویت اقتصاد ایالات متحده در حالی که ایجاد میلیون ها شغل و افزایش تولید ناخالص داخلی.

کمی وجود دارد و زمان به هدر. آمریکا باید بازگرداندن صنایع کلیدی از چین است. و ما باید تصویب بلند پروازانه تجارت و زیرساخت های برنامه برای ایجاد میلیون ها شغل خوب و پردرآمد, jumpstart اقتصاد و آمریکا قوی تر از ما بودند قبل از COVID-19.

مایکل Stumo است که مدیر عامل این ائتلاف برای مرفه امریکا غیر انتفاعی کسب و کار سازمان حمایت که اعضای آن شامل شرکت های تولید, کشاورزی, کسب و کار و اتحادیه های کارگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de