منهتن ساحل, اورولوژیست به زندان فرستاده شده برای defrauding مدیکر

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

لس آنجلس — منهتن ساحل, اورولوژیست محکوم شد دوشنبه به حدود شش سال در زندان فدرال برای ارسال جعلی billings با مجموع بیش از $700,000 به مدیکر برای پزشکی غیر ضروری وجود ندارد و درمان گاهی اوقات حسابداری برای ادعا بازدیدکننده داشته است بیمار مایل از هم جدا و اتفاق می افتد در همان زمان.

علامت Wilfred تمارین و 65 نیز به دستور آمریکا در منطقه قاضی دیل S. Fischer به پرداخت حدود $345,000 در جبران.

پس از هفت روز محاکمه در ماه جولای یک هیئت منصفه در بر داشت تمارین اتهام شش فقره تقلب سیم و یک تعداد از اقدام به تقلب در مراقبت های بهداشتی.

او شده است در زندان فدرال پس از محاکمه نتيجه.

با توجه به شواهد ارائه شده در دادگاه تمارین شد یک شریک پیشرفته اورولوژی دفاتر پزشکی که تا به حال دفاتر در تورانس و غرب لس آنجلس از سال 1987 تا 2014. اکثریت از عمل بيماران تحت پوشش مدیکر.

از ژانویه 2009 تا ژانویه 2013, تمارین صورتحساب مدیکر برای خدمات او نیست و نمی تواند انجام شده در AUMO و همچنین دستور پزشکی آزمون های غیر ضروری با توجه به باراک اوباما.

به عنوان بخشی از تمرین تمارین تحت پوشش خویش و در بیمارستان زیر حاد مرکز پزشکی در لدرا ارتفاعات برای AUMO. قوم و خویشی است که یک مرکز طراحی شده برای بیماران مبتلا به مشکلات پزشکی جدی و نیاز به مراقبت طولانی مدت اما برای آنها یک سنتی بیمارستان تنظیمات غیر ضروری است. وجود او برای صورتحساب های متعدد بازدیدکننده داشته است بیمار است که هرگز اتفاق افتاده است و برای خدمات او هرگز ارائه دادستان فدرال گفت.

شواهد ارائه شده در دادگاه نشان داد که در موارد متعدد بین سال های 2009 و 2013 تمارین ارسال شده billings مسئله به درمان بیماران در دو مکان مایل از هم جدا در همان زمان.

در دفتر خود در AUMO, تمارین دستور پزشکی آزمون های غیر ضروری برای بیماران خود را با توجه به دادستان. به طور خاص او دستور داد دو تا سه برابر تعداد post-void residual آزمون و کليه فراصوت برای بیماران اورولوژی در مقایسه با سه پزشکی شرکای شواهد نشان داد.

تمارین دستور داد کسانی که در آزمون قبل از صحبت کردن با و یا دیدن یک بیمار با وجود این واقعیت است که آزمون خود را تنها مناسب در پزشکی محدود در شرایطی با توجه به دادستان.

در مجموع تمارین تولید بیش از $700 ، 000 در ساختگی, billings, که ناشی از مدیکر به پرداخت $219,934 در جعلی قوم و خویشی ادعا و $124,802 در پزشکی غیر ضروری باقی مانده آزمایشات و سونوگرافی کليه ادعا می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im