Ocean Explorer at Shark Reef Aquarium

حسن نیت ارائه میدهد/Immotion

یک غواص شنا با یک ببر کوسه جدید در مجازی-واقعیت تجربه فیلم افتتاحیه در ماه مارس در ماندالای خلیج کوسه در آکواریوم ریف.

جدید زیراب واقعیت مجازی تجربه است مجموعه ای برای باز کردن بعدی ماه آینده به ماندالای خلیج کوسه در آکواریوم ریف.

MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی در حال همکاری با بریتانیا بر اساس Immotion گروه 36-صندلی حرکت پلت فرم تئاتر نمایشگاه انتظار می رود برای باز کردن اواسط ماه مارس.

نمایشگاه اقیانوس اکسپلورر خواهد شد از ویژگی های دو تا شش دقیقه ای, فیلم یک نهنگ کوهان دار و یکی که در مورد کوسه ها. علاقمندان به سینما را می پوشند هدست واقعیت مجازی.

این نمایشگاه را جایگزین Shark Reef قطبی سفر تجربه که بسته شد در ماه ژانویه است.

“واقعیت مجازی تجربه های داغ در حال حاضر گفت:” آدرین Rowland, آکواریوم مدیر. “سالها مهمان ما شده اند مجذوب و شیفته زیبا از موجودات زنده است که تماس Shark Reef صفحه اصلی. با این همهجانبه و تعاملی تجربه آنها می تواند به کشف و درک ما را اقیانوس ها و حیوانات در یک راه کاملا جدید است.”

دسترسی به 4000 فوت مربع تئاتر را شامل می شود با ورود به آکواریوم.

تئاتر خواهد بود که بزرگترین آن Immotion که دارای دفاتر در لس آنجلس تا به حال ساخته شده است. این شرکت با بیش از 40 تجارب در سراسر جهان است.

“همکاری ما با MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی و آن Shark Reef Aquarium را تنظیم می روند برای بزرگتر و بیشتر میشود و همهجانبه تجارب آمده است” Immotion مدیر عامل مارتین Higginson در بیانیه ای گفت.

Immotion نیز مجموعه ای برای معرفی واقعیت مجازی تجربه coaster غلتکی در لندن که مهمانان در یک سریع تور مجازی از برخی از شهرستان بلندترین نشانه.

در کوسه صخره های “شنا با Humpbacks” فیلم را دنبال مادر نهنگ کوهان دار و گوساله آنها را به عنوان آنها مهاجرت در طول فصل جفت گیری.

در “کوسه شیرجه” مهمان مجازی واقعیت سفر در زیر آب در نزدیکی باهاماس که در آن غواصان ارتباط برقرار کردن با ببر و کوسه کودن.

“ما فکر می کنم ما جاذبه بر اساس آنچه Shark Reef Aquarium در حال حاضر ارائه می دهد و می افزاید: یکی دیگر از هیجان انگیز بعد برای بازدید کنندگان” سعید راد Rindley مدیر بازرگانی برای Immotion.

بلیط Shark Reef هستند $17 محلی برای بزرگسالان و 22 دلار برای nonresidents و 18 دلار برای کسانی که 65 سال و بالاتر و اعضای نظامی. کودکان زیر 4 در رایگان. بلیط برای کودکان از 4 تا 12 سال هستند 12 دلار برای نوادا ساکنان و 15 دلار برای nonresidents.

Immotion دریافت خواهد کرد کمتر از $2.50 در پذیرش بلیط فروخته شده به Shark Reef بازدید کنندگان با توجه به توافق.

این Immotion تجربه خواهد بود در ماندالای خلیج برای حداقل 18 ماه.

Shark Reef خانه را به بیش از 2000 حیوانات با توجه به MGM از جمله کوسه stingrays, سبز, لاک پشت های دریایی است و اژدهای کومودو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de