مردی که مدعی او ضرب و شتم قرار گرفت و دچار آسیب های مغزی در خارج از ورزشگاه طفره زن پس از حضور در یک بازی حذفی بین متس و این تیم در خانه در سال 2015 به حل و فصل با این تیم و دو طرفداران دیگر در آن حضور داشتند.

آریل D. Auffant یک بیکرزفیلد زمین شناس و همسرش, Abigale آورده شکایت در لس آنجلس دادگاه عالی در ماه سپتامبر 2017 در برابر لس آنجلس داجرز LLC, مایکل Rae Papayans از پالوس وردس استیتس و مادرش جنیفر لین Papayans.

مدارک دادگاه پرونده با قاضی Yolanda Orozco توسط شاکیان وکلای نیست دولت عبارت از حل و فصل. صلیب-شکایت بین داجرز و Papayans باقی می ماند به محاکمه می شود.

کت و شلوار اتهام سهل انگاری محل مسئولیت غفلت استخدام در حفظ و نگهداری و نظارت حمله باتری عمدی از پریشانی روحی و از دست دادن کنسرسیوم. شاکیان به دنبال نامشخص جبرانی و خسارت تنبیهی.

Auffant و پس از آن 50 با حضور حذفی بازی در اکتبر. 9, 2015 اولین مسابقه از لیگ ملی بخش سری با توجه به مدارک دادگاه. Auffant بود طفره زن فن اما پسر عموی او بود که در میان کسانی که همراه شاکی به بازی عینک متس کلاه و یک حامی از نیویورک, تیم, کت و شلوار می گوید.

این متس برنده بازی 3-1. Auffant و اصحاب او راه می رفت در خارج از ورزشگاه به خانه حدود 10 p. m. و مواجه شد با Papayans که فریاد زد مبتذل زبان در آنها با توجه به شکایت.

منطقه نمی شد به خوبی روشن و هیچ امنیتی بود و در حال حاضر با توجه به ادعا.

پس از Auffant گروه رسیده معلول پارکینگ منطقه او “به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار” توسط Papayans باعث او را به از دست دادن هوشیاری و سقوط به پیاده رو با توجه به ادعا.

“آریل Auffant زده و سر خود را در پیاده رو و مهاجمان ادامه داد: این حمله با لگد زدن به او” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

طفره زن امنیت کارکنان در زمان چند دقیقه به پاسخ حتی اگر این حمله اتفاق افتاده در نزدیکی استادیوم دروازه کت و شلوار اظهار داشت.

Abigale Auffant حفظ او از دست رفته عشق و مصاحبت او و پس از او صدمه دیده است.

اما وکلا برای داجرز و Papayans داشت که Auffant یکی از چهار مردان مست که مواجه Papayans و شاکی و اصحاب او بودند شد. مایکل Papayan نگهداری او عمل کرده در دفاع از خود و مادر خود را پس از او بود زدم به زمین در طول یک مبارزه بین دو گروه از طرفداران.

مایکل Papayans و سپس 29 محکوم شد در ماه مه سال 2018 به 14 روز در زندان در ارتباط با رویارویی با Auffant. او در ابتدا از او هیچ مسابقه در مارس 2017 به یک جنایت تعداد حمله با استفاده به احتمال زیاد برای تولید بزرگ بدن آسیب, اما شارژ کاهش می یابد به یک تخطی از قانون پس از او به پرداخت بیش از $100,000 در اعاده به قربانی و تکمیل 80 روز از خدمات اجتماعی و مدیریت خشم ،

در سال 2014 غول های فن Bryan استوو از کاپیتولا اهدا شد چند دلار حکم ناشی از یک آسیب دائمی مغز او دچار در مارس 31, 2011, ضرب و شتم در ورزشگاه طفره زن پارکینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im