خرید رپورتاژ

Not so weird anymore...

نه خیلی عجیب و غریب دیگر… چارلز Mudede

این آخر هفته من تو را دیدم یک مرد دوچرخه سواری بالا و پایین راهرو از Safeway در راینر خیابان. چیزی که عجیب بود در مورد این بود که چگونه آن را به نظر می رسید که غیر معمول است. خریداران به نظر نمی رسد به اطلاع زیادی از او و فروشگاه اپراتورها پرداخت می شود او هیچ ذهن است. چه این عدم تعجب و یا علاقه نشان داد این بود که این شهر در نهایت متوجه شدم یا تبدیل به عادت کرده اند به این واقعیت است که آن را تا به حال وارد به دنبال-شیشه ای در مارس 16 روز این مستند آغاز شد. چه زمانی آشنا شد و در حال حاضر ناآشنا; و آنچه پس از ناآشنا بود و در حال حاضر آشنا.

پشتیبانی غریبه

دو ماه پیش تقریبا همه آمریکایی ها بر این باور بودند که رفتن را از طریق زندگی بدون پوشیدن یک ماسک صورت ، تنها انجمن و خارجی به دنبال مردم بود که نوع از چیزی. امروز آن است که تقریبا غیر طبیعی و یا غیر مسئولانه به پوشیدن یک در مواد غذایی و یا در قطار و یا در یک پارک.

در تاریخ 11 مارس من در مورد نوشت: چگونه باید یک مهلت قانونی برای اجاره و رهن. بسیاری از خوانندگان و دوستان خندید ایده. آن را هرگز اتفاق می افتد. می توانید من را از آنچه تا کنون از آن است که شما در حال سیگار کشیدن ؟ و…. امروز یک پیشنهاد است و حتی blasé. آنچه به نظر می رسد عجیب و غریب به جای آن این است که رهبران مانند شهردار جنی Durkan بر این باور است که مهلت قانونی برای اخراج گذشته باید تنها برای یک ماه است. حتی اخیر آن فرمت به ژوئن 4 به نظر می رسد بیش از حد خوش بینانه است. آن روز که دور نیست.

بیشتر وقت ما صرف در جهان و در محدود اقتصاد همه گیر غریبه همه چیز باید به ایجاد یک تصور واقعی ما. دوچرخه سواری در اطراف یک Safeway نه تنها عجیب و غریب به اندازه کافی.

20200418_143329_2.jpg

چارلز Mudede

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im