مرد پنجه نرم می کند گناه به اقدام به قتل مادر در اینور گروو هیتس صفحه اصلی تهاجم

A 30-year-old man who broke به صورت تصادفی در اینور گروو هیتس و شکاف یک زن و تجاوز او را پسر نوجوان در جولای التماس کرد گناه را به درجه اول سرقت و در درجه دوم اقدام به قتل است.

Semaji جمال Clemons از اینور گروو هیتس وارد درخواست جمعه قبل از منطقه داکوتای شهرستان قاضی تریسی Perzel که دستور داد قبل از جمله بررسی و تنظیم و صدور حکم برای ژوئن 15, زمانی که اتهام تجاوز اخراج خواهد شد با توجه به شهرستان دفتر دادستان.

Samaji جمال Clemons (دفتر داکوتای شهرستان کلانتر)

با توجه به شکایت کیفری, نه زن و نه او 13 سال و پسر تا به حال ملاقات Clemons قبل از حمله.

اتهامات به زیر حساب:

Clemons شکست را به خانه حدود 3 بعد از ظهر جولای 19 و بلافاصله رفت و به پسر اتاق و به او گفت که آن را “وقت مردن.” او پسر را برداشت و او را به اتاق دیگر که در آن پسر بود و تکرار “از آن زمان به مرگ است.” او مشت خود را در صورت.

که پسر در تلاش برای محافظت از مادر خود Clemons پانچ پسر در سر و صورت. پسر موفق به فرار و اجرا به یکی از همسایه ها که به نام 911.

پسر سپس بازگشت و با یک جعبه برش و تلاش برای کمک به مادر خود را. Clemons در زمان جعبه برش دور و به عنوان پسر سعی در متوقف کردن او با ضربات چاقو در پشت. او نشسته در زن گفت به دور نگاه کنید و سپس برش گلو او.

در طول حمله Clemons به او گفت: چندین بار است که او قرار بود به مرگ گفت: “آماده برای مردن” و “شما در حال رفتن برای مردن” و “شما در حال مرگ است.”

ماموران وارد در مدت کوتاهی پس از و یافت خون بیش از همه طبقه و شنیده در پشت اتاق خواب گریه برای کمک. Clemons راه می رفت از پشت در اتاق خواب با خون خود و شلوار و کفش.

ماموران دریافتند این زن تحت پوشش در خون با puncture wounds به او بازگشت و یک برش عمیق به گلو او. او دریافت 10 بخیه به گلو او.

“این سخت است برای درک این نوع از حمله خشونت آمیز پس از یک مادر و دختر 13 ساله و پسر در خانه خود توسط یک غریبه کامل,” داکوتای شهرستان دادستان جیمز Backstrom گفت: در یک جمعه در بیانیه ای. “از او یک قهرمان واقعی به عنوان او برای کمک و بازگشت به محافظت از خود ، ما بسیار خدا را شکر که قربانیان را بهبود خود را از صدمات فیزیکی و ما آنها آرزوی بهترین آنها به عنوان مقابله با ادامه ضربه عاطفی از این جدی و جرم و جنایت خشونت آمیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im