مرد کشته شده در جنگ تفنگ با نمایندگان بود برادر ناتنی از رابرت فولر, سیاه, مرد آويزان در پالم دیل

دهدشت — نیم-برادر رابرت فولر که در بدن داشت حلق آویز در هفته گذشته از یک درخت در پالم دیل بود به ضرب گلوله توسط Los Angeles County Sheriff معاونان بعد از ظهر چهارشنبه در Kern County, فولر وکیل خانواده را تایید کرد.

تیراندازی رخ داده است در حالی که نمایندگان با یک واحد تخصصی انجام شد “تحقیقات” در مورد 4:40 p. m. در 3400 بلوک 15th Street West, حدود شش بلوک از رسمند بلوار در رسمند به گفته معاون اریک اورتیز از لس آنجلس کلانتر. یک زن نیز به ضرب گلوله توسط نمایندگان.

“کارآگاه از ما Major Crimes اداره شد به طور فعال در جستجوی افراد سوء رفتار با همسران, حمله با سلاح مرگبار مظنون” سرهنگ رابرت Westphal خبرنگاران گفت: در صحنه است.

“در طول نظارت آنها کشف که آنها اعتقاد بر این بود که گمان می برند. آنها به دنبال مظنون برای مدتی و اقدام به انجام یک ترافیک توقف در شک دارم. هنگامی که مشکوک متوقف شد و خودروی او را باز کرد و شروع به تیراندازی در نمایندگان و معاون-درگیر تیراندازی رخ داده است.”

گمان زده بود چندین بار در قسمت بالای بدن و مرده در صحنه Westphal گفت.

یک زن بود که در خودرو دچار زخم گلوله به قفسه سینه Westphal گفت. وضعیت او اعلام نشده است.

مردی که به ضرب گلوله کشته شد Terron جمال Boone نیم-برادر فولر یک مرد سیاه و یک فولر وکیل خانواده را تایید کرد.

“این بعد از ظهر من تا به حال به اطلاع خواهران از رابرت فولر که خود را برادر ناتنی Terron جمال بون کشته شد توسط Los Angeles County sheriff نمایندگان در کرن کانتی” وکیل Jamon هیکس در بیانیه ای گفت.

“در این زمان تا زمانی که ما دریافت تمام اطلاعات خود را از تیم حقوقی ندارد هر نظر بیشتر در مورد این حادثه است. خانواده احترام می پرسد که به حریم خصوصی خود احترام گذاشته شود.”

Fulller بدن داشت با یک طناب به دور گردن خود را در مورد 3:40 a. m. 10 ژوئن در سن دیگو ده الجندریا مربع سراسر از گراش شهرستان سالن.

مقامات در ابتدا گفت: مرگ به نظر می رسد به یک خودکشی اگر چه رسمی علت مرگ شده است ساخته شده است.

خانواده درخواست کالبد شکافی مستقل پرداخت می شود برای شهرستان گراش.

روز دوشنبه Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا قول داد برای انجام یک تحقیق کامل در مورد مرگ — با همکاری دولت و سازمان های فدرال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de