در hazmat با توجه اسپری موارد با ناشناخته مایع در لاس وگاس فروشگاه

لاس وگاس فروشگاه های خرده فروشی بود تخلیه شنبه شب پس از یک مرد در یک hazmat کت و شلوار رفت و به کسب و کار و اسپری یک ماده ناشناخته بر روی آیتم ها با توجه به مترو پلیس است.

سیزده خریداران که در تماس با مایع شد خطرند اما نه به عنوان بستری از اواخر روز شنبه, افسر عدن OcampoGomez گفت. آنها نشان دادن هیچ نشانه ای از بیماری, او گفت:.

مظنون که شماره پلاک داده شد به پلیس توسط یک شهروند که ازمایش کرده او را از فروشگاه دستگیر شد.

محققان مشغول به کار بودند در اواخر شب به تلاش برای تعیین چه ماده بود OcampoGomez گفت.

پلیس در پاسخ حدود 8:15 p. m. به شلوغ خارج شده و در 7200 ارریو گذرگاه پارک وی و در نزدیکی رنگین کمان بلوار و 215 کمربندی که در آن بسیاری از خریداران در تقلا بودند برای تامین, از coronavirus نگرانی. مدیریت فروشگاه تصمیم به تخلیه این فروشگاه به عنوان یک احتیاط سرهنگ میگوئل Ibarra گفت.

“هیچ کس در خطر است در این مرحله” OcampoGomez گفت. “ما می دانیم که وجود دارد یک زمان دشوار در رفتن با جهان در حال حاضر است.”

فروشگاه های سراسر دره ادامه داد: به ناودان در روز شنبه با پاچه خریداران بسیاری از آنها استقبال قرار گرفتند قفسه های خالی و صف های طولانی در پرداخت.

اما وجود دارد هیچ نقطه ای از احتکار اقلام پس هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از منابع برای حفظ جامعه OcampoGomez گفت.

“که زیادی وجود دارد که در درون جهان” و پلیس محلی در حال انجام بهترین ما می توانیم برای حفظ شهر ما امن” او به این نتیجه رسیدند ضمن تشکر از مردم در فروشگاه که منجر پلیس به گمان.

آن روشن نیست چه اتهامات مشکوک می تواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im