بازداشت مرد به اتهام قیمت سنگ آهن در بازار طی coronavirus نگرانی, فروش جعبه N95 ماسک برای $300

بلدوین پارک پلیس دریافت کرده بود یک نکته در مورد تبلیغات Craigslist از N95 ماسک ماسک برای فروش.

قیمت ذکر شده برای یک جعبه از 20 ماسک که در حال حاضر در تامین کوتاه مدت در بیمارستان های سراسر کشور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید: $300.

کارآگاهان با پوشیدن لباس ساده و نما به عنوان خریداران تماس گرفتم پشت پست و ملاقات با او در صبح روز سه شنبه در یک مرکز خرید پارکینگ در وست کووینا, پلیس گفت:. به عنوان بخشی از نیرنگ های کارآگاهان رد و بدل پول نقد برای جعبه. سپس آنها را بلافاصله دستگیر شد این مرد به ظن قیمت سنگ آهن در بازار طی یک حالت اضطراری است.

آمازون دارای ممنوع فروش برخی از اقلام از جمله N95 ماسک برای اولویت بندی اقلام برای بیمارستان ها و سازمان های دولتی به طور مستقیم در پاسخ به COVID-19 در ایالات متحده آمریکا (Amazon.com تصویر)

محققان همچنین کشف و ضبط یک ذخیره از 420 اضافی N95 ماسک از مظنون که پلیس شناسایی به عنوان Johnwill Baldonado, 30, از کووینا.

وکلای منطقه در سراسر کالیفرنیای جنوبی شده اند هشدار ساکنان در مورد قیمت درآوردن طرح که با بهره برداری از بحران بهداشت عمومی گفت: آنها آماده هستند برای محاکمه افرادی که فروش اقلام ضروری مانند برخی تجهیزات و مواد غذایی و سوخت و سرپناه در نرخ 10% و بیش از آن معمولی قیمت بازار.

با ماسک به خصوص N95 ماسک در تامین کوتاه مدت این دنده محافظ دارای پتانسیل تبدیل شدن به یک گاو پول نقد می شود, قیمت gougers و یک منبع نگرانی از بهداشت و درمان کارگران که احساس کمبود بسیاری حاد.

هفته گذشته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که مردم باید از پوشیدن پوشش صورت در زمانی که در مکان های عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. اما مقامات فدرال تاکید کرد که فولاد ماسک و N95 ماسک باید به سمت چپ برای کسانی که در خط مقدم مبارزه با گسترش عفونت است.

برخی از کارکنان بهداشتی درمانی در جنوب کالیفرنیا باید گفت آنها از ترس برای ایمنی خود را در حالی که مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19, ابراز نگرانی نسبت به عرضه ناکافی دنده محافظ مناسب مانند N95 ماسک در داخل بیمارستان ها و درمانگاه ها.

دولت فدرال روز دوشنبه رخ داد یک معامله با تولید کننده 3M به تولید 166.5 میلیون ماسک بیش از سه ماه آینده برای کمک به حمایت از بهداشت و درمان کارگران در آمریکا

از جمله کمبود را نیز وادار به خرده فروشی آنلاین آمازون به ممنوعیت فروش N95 ماسک با توجه به مشتریان است که این موارد در حال اولویت بندی برای بیمارستان ها و سازمان های دولتی.

آمازون شده است سرکوب کاربرانی که اقدام به قیمت گول زدن.

جستجو برای “N95 ماسک” در گوگل خرید hub بازده نتیجه صفر. سایت را نشان می دهد “COVID-19 alert”: “در دسترس بودن محصول ممکن است محدود شود و ما برداشته ایم نتایج با قیمت بیش از حد را افزایش می دهد.”

صدها آرزو ماسک کشف و ضبط سه شنبه از کووینا مرد در حال حاضر نشسته در داخل شواهد اتاق بلدوین پارک پلیس با تصمیم سرنوشت خود را به تاریخ بعد گفت بلدوین پارک پلیس سرهنگ کریس Hofford.

Hofford گفت: به منظور انتشار ماسک پلیس خواهد نیاز به حکم دادگاه. او گفت که این ماسک ممکن است به استفاده از قرار دادن میان خود و افسران مورد نیاز بخش برنج به پوشیدن N95 ماسک هنگامی که در حال گشت و یا می تواند اهدا به بیمارستان.

“ما قطعا آنها را می خواهید برای قرار دادن به استفاده از با توجه به همه گیر” Hofford گفت.

مظنون Baldonado رزرو شده بود در ایستگاه پلیس به ظن قیمت-درآوردن تخلف تخطی از قانون و از زندان آزاد شد با استناد نظم و به نظر می رسد در دادگاه Hofford گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de