مرد پس از دستگیری به اتهام تهدید به مرگ آدام شیف و چارلز شومر

روچستر n. y. (AP) — western New York, مرد متهم شده بود روز شنبه با تهدید به کشتن پلیس آمریکا چارلز شومر دموکرات نیویورک و تشکر. Adam Schiff, D-Burbank به خاطر او خشم بیش از استیضاح در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ایالات متحده دفتر دادستان گفت: Salvatore Lippa, 57, از روچستر حومه یونان متهم شده بود از ترک ناسزا رنگ و لعاب پست صوتی تهدید در برابر قانونگذاران.

دادستان گفت: Lippa چپ یک پیام تلفن در شیف واشنگتن دی سی در Jan. 23 تهدید به “قرار دادن یک گلوله” در شیف را پیشانی. دادستان گفت: Lippa ترک یک پیام در شومر را Albany, New York در فوریه. 4 گفت: “کسی می خواهد به ترور شما من قصد دارم به راننده.”

هنگامی که در مواجهه با کنگره در فوریه. 19, Lippa گفت: او تماس “از آنجا که او ناراحت بود در مورد استیضاح,” دادستان گفت. Lippa شد متهم با تهدید به حمله و قتل فدرال رسمی در حساب از عملکرد خود وظایف رسمی و بین ایالتی ارتباطی از یک تهدید. هزینه حمل حداکثر مجازات 10 سال زندان یک 250.000 دلار جریمه نقدی و یا هر دو.

Lippa ساخته شده اولیه دادگاه فدرال ظاهر چهارشنبه و منتشر شد با دستور به انجام یک سلامت روانی ارزیابی است. او با توجه به حکم دادگاه قانون اساسی در مارس 23.یک پیام در سمت چپ بود برای Lippa دفاع وکیل به دنبال نظر.

رهبر اقلیت سنا سناتور. چاک شومر از n. y. صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در کاپیتول هیل در واشنگتن شنبه, جولای 18, 2017. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی دموکرات کنگره و “چند جمهوری خواهان” بیش از فروپاشی ایران با تلاش برای بازنویسی قانون مراقبت های بهداشتی اوباما قانون است. (AP Photo/اندرو بیلبائو)

این دستگیری به دنبال پیدا کردن یک بسته مشکوک در یافت شیف را سی دفتر اوایل این ماه بود که نه به عنوان یک خطر به گفته پلیس.

شیف که نشان دهنده یک منطقه است که امتداد از Burbank به سایه تپه با هالیوود در میان است گزارش دریافت چندین تهدید در ماه های اخیر در این میان نقش خود را به عنوان یک استیضاح مدیر تعقیب یک مورد در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور که به شدت انتقاد کرد در شیف به عنوان یک “شر” و “فرد وحشتناک” بود تبرئه از اتهامات در سنا است.

آریزونا مرد گزارش شده که در صورت آزمایشی در ماه آینده در فدرال اتهامات وی از سوی مامورین که به نام او شیف دفتر را ترک صوتی با تهدید خشونت در ماه اکتبر.

امنیتی جزئیات همراه شیف خانه هوش رئیس کمیته از ابتدای مجلس استیضاح تحقیق در سپتامبر گذشته.

شهرستان ویرایشگر رایان کارتر کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر