یک هیئت منصفه تبرئه یک St. Paul مرد متهم در ارتباط با تیراندازی منجر به مرگ یک جوان 19 ساله در Payne-Phalen محله در زمستان سال گذشته.

حکم آمد و به عنوان یک تسکین برای Miklos خرما که ناعادلانه متهم در این پرونده با توجه به وکیل کریس Zipko.

تاریخ دستگیر شد و در ماه دسامبر گذشته یک هفته پس از سه مرد خارج شد شورلت Cruze و به ضرب گلوله یک وسیله نقلیه پارک شده در Payne خیابان در نزدیکی شمعدانی خیابان در چه مقامات گفت: یک باند مرتبط با حادثه با توجه به سوابق دادگاه.

Taishawn T. Smith, 19 کشته شد, در تیراندازی. یک زن باردار نیز در این خودرو در آن زمان زده شد و مجروح شدند. یک سوم مسافر نیز یک زن زد از خودرو و فرار از گلوله.

شورلت Cruze متعلق به تاریخ و در حالی که Zipko گفت: مشتری خود را به حال شده است با سه تن از مهاجمان که شب او نبود یکی از آنها است.

او خارج از خودرو برای رفتن به خرید سیگار در داخل جدید امید بازار Zipko گفت: ترک Jawan تامی Mitchell, کارلوس دیلرد و مرد دیگری به طور خلاصه در آن است.

زمانی که مهاجمان متوجه این خودرو با اسمیت داخل و شروع به تیراندازی Zipko گفت.

افسران گشت زنی در منطقه شنیده تیراندازی و دیدم سه مرد در حال اجرا از شورلت کروز و دستگیر راننده که تا به حال ماندند.

مرد گفت: خرما میچل و دیلرد فرار خودرو.

Zipko معتقد است که در حالی که ممکن است مشتری را اجرا هنگامی که او شنیده ام صدای پلیس, آن را در واقع راننده که در آنجا ماند و به صحبت کرد پلیس بود که سوم ضارب.

او همسان شرح سوم تیرانداز داده شده به پلیس سه ساعت پس از حادثه Zipko توضیح داد و اضافه کرد که ضارب به عنوان یک قد بلند, لاغر, مرد با dreadlocks.

تاریخ کوتاه تر است با میانگین ساخت و موهای کوتاه.

او افزود که مشتری خود را به DNA نیست بر روی هر کدام از سلاح گرم در داخل شورلت کروز, اگر آن را بر روی یک کوله پشتی و یک کیسه از ماری جوانا.

DNA در یکی از اسلحه های همسان میچل که بعدها به عنوان شناخته اولیه آمر در تیراندازی و ضارب که از کار اخراج شده ترین گلوله. Mitchell, 19, التماس کرد گناه به قتل درجه دوم و درجه دوم اقدام به قتل و محکوم شد آوریل گذشته به حدود 30 سال در زندان است.

دیلرد التماس کرد گناه را به یک تعداد از کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم پس از رسیدن به یک درخواست مقابله با دولت است.

شهرستان رمزی قاضی نیکول استار او را محکوم به 18 سال زندان.

دیلرد شهادت در برابر تاریخ در دادگاه نامگذاری او به عنوان سوم شخص تیرانداز.

راننده موجود در این خودرو هرگز شارژ Zipko گفت: حتی اگر او همسان توضیحات ارائه شده توسط بازمانده قربانی و DNA بر روی دیگر, handgun, همراه با مخلوطی از چهار نفر دیگر.

دادستان ادعا در تاریخ محاکمه که درایور اثر انگشت بر روی تفنگ چرا که او آن را به کار گرفته زودتر نه به خاطر اخراج او آن را در تیراندازی.

تاریخ مواجه اتهامات متعدد در ارتباط با تیراندازی مرگبار. هیئت منصفه در تبرئه او از اتهامات.

این شهرستان رمزی دفتر دادستان کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im