ملک Beasley چراغ هدف مرکز در آتش به عنوان جدید-نگاه تیمبرولوز شوک کلیپرز

یک ولخرج جوان گارد خود را تیمبرولوز’ اولین شنبه شب در هدف قرار دادن مرکز و مشتعل قبلا نژند پایه فن.

و نام او نبود d’angelo راسل.

ملک Beasley مجموعه هدف مرکز به آتش کشیده به عنوان او راه اندازی شد — و متصل — در یک سه گانه پس از دیگری در مینه سوتا خیره کننده 142-115 فوران چاه نفت از کلیپرز در این بازی برای اولین بار شامل این جدید-نگاه گرگ.

خیلی از صحبت های دو روز گذشته در مرکز کسب راسل — یک 2019 همه ستاره و مینه سوتا جدید گارد نقطه از آینده است. حرکت به Beasley, James Johnson, جوانچو Hernangomez و دیگران تقریبا شد پانوشت.

در روز جمعه مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی بیسلی و سابق دنور بازیکنان داده شد سه دقیقه در تریبون. بسیاری از این جشن بودند در مورد راسل.

اما با راسل شنبه با چهار contusion بیسلی و هر کس دیگری در مرکز صحنه. شعله پرتاب کننده از دنور آمار هفت سه گل 23 امتیاز — از جمله 11 به ثمر رساند او کشش از 1 دقیقه و 18 ثانیه در اواخر سه ماهه دوم — با 10 پرتاب ریباند.

اردن مک لافلین به حال 24 امتیاز و 11 پاس گل. کارل-آنتونی شهرهای شمارش 22 امتیاز 12 ریباند و نه کمک. جیمز جانسون 15 امتیاز و پنج کمک می کند. جاش Okogie به ثمر رساند و 15 امتیاز و Hernangomez اضافه شده 14.

مینه سوتا به یک حق رای دادن-رکورد 26 سه برابر یک آف NBA all-زمان خوانده شده را علامت. گرگ شات 55 درصد از زمینه و 59 درصد از آنها با دست به کفل زده NBA عنوان مورد علاقه های شما را به ضربه محکم و ناگهانی 13-از دست دادن بازی خط.

اما این خط متعلق به تیمبرولوز. اینها آنهایی که جدید. چقدر خوب است که این گروه ؟ که باقی مانده است دیده می شود. آن را غیر معمول نیست برای یک تیم پس از تجارت به بازی با آتش و آزادی است.

اما روز شنبه عملکرد به مختصری اوج به چقدر خوب این تیم به طور بالقوه می تواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر