بسیاری از انزوا با پر کردن خود را سرشماری فرم آنلاین در حال حاضر

Category: سیاتل No comments

Your invitation probably looks less crinkled than mine.

دعوت شما احتمالا به نظر می رسد کمتر پلیسه دار از معدن. تومان

در این مرحله اگر شما یک صندوق پستی شما باید دریافت آبی نامه از اداره آمار ایالات متحده با یک دعوت نامه برای تکمیل 2020 سرشماری بررسی شده است. قبل از اینکه شما صف تا قسمت بعدی از عشق کور است, آیا خود و همسایگان خود را به نفع و پر کردن که توله سگ خود را آنلاین. آن را تنها چند دقیقه طول می کشد بنابراین هاپ به آن!! اگر شما نمی توانید آن را انجام دهید در حال حاضر برنامه امروز به انجام این کار.

پس از سرشماری را فراهم می کند داده ها است که تعیین اندازه ما نفوذ سیاسی در سالن کنگره و در echoey اتاق های واشنگتن, خانه ملت, مطمئن شوید که شما و همه شما می دانید که شرکت در نظرسنجی این سال یکی از این بیشتر عمل فداکارانه شما می توانید تحت انزوا.

ديپلمات? چند چیز را در نظر بگیرید:

• دولت با استفاده از ملی سرشماری که فقط اتفاق می افتد پس از یک دهه به شکل از چگونه بسیاری از ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان هر ایالت دریافت می کند. در حال حاضر واشنگتن تنها 10 تکرار. شاید ما لیاقت بیشتر شاید ما سزاوار کمتر اما ما واقعا نمی دانیم تا زمانی که ما بعد از سرشماری تعداد.

• به همان اندازه مهم: این سرشماری نیز تعیین جغرافیایی توزیع کرسی ها در واشنگتن خانه ملت. زمانی که دولت redraws نقشه منطقه در سال آینده آنها را با استفاده از جدید سرشماری آمار و ارقام برای دیدن چگونه بسیاری از تکرار ما باید از منطقه Puget صدا و چگونه بسیاری از شما نیاز داریم از شرق به کوه. در سفارش برای هر منطقه به دقت نشان داده ساکنان آن نیاز به مطمئن شوید که آنها در حال شمارش است.

• و در اینجا چیزی بزرگ: اداره آمار تخمین می زند که فدرال و سازمان های دولتی توزیع $17 میلیارد دلار به واشنگتن جوامع مبتنی بر جمعیت. که $2,300 سر مسائل مانند بزرگراه, ساخت و ساز, مواد غذایی تمبر, پل, کمک های مالی, پزشکی, مسکن, کوپن ناهار مدرسه و تن از دیگر برنامه ها است. اگر ما نمی تواند تعداد دقیق ما دریافت پول کمتر از ما نیاز به مراقبت از خودمان و مردم ما عشق است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• شاید شما باید برخی از نگرانی به دلیل تهمت است رئيس جمهور ؟ این معقول است. اما من اجازه می دهد تا کاهش آن. هیچ شهروندی سوال خوشبختانه. بنابراین مهاجران مستند نشده می تواند و باید با پر کردن نظر سنجی به زودی. علاوه بر این سرشماری اطلاعات به اشتراک گذاشته نمیشود با هر سازمان دیگر. همه چیز محرمانه است و پاسخ های فردی نمی تواند قابل دسترسی برای چند دهه.

• جهانی همه گیر شده است بدیهی است که پیچیده این فرایند حیاتی. اداره آمار در حال حاضر understaffed رفتن به این سال تعداد و اجتماعی فاصله سفارشات را خنثی محلی تلاش برای سازماندهی سخت به رسیدن جمعیت که در حال حاضر کمتر در دولت و چه کسی disproportionally تکیه بر برنامه های است که می تواند قطع اگر ما یک undercount. ساخت بدتر دیروز دفتر “به حالت تعلیق در زمینه عملیات به مدت دو هفته از نگرانی در مورد سلامت و ایمنی کارگران و عمومی آمریکا از رمان coronavirus” با توجه به آسوشیتد پرس.

بیایید کمک به خودمان کمک آنها. با پر کردن پرسشنامه آنلاین. و در حالی که شما در انتظار در یک خط طولانی در Costco و یا سفید است و یا در مورد علاقه خود را ذخیره ویدیو شاید از این به بعد کسی در خط از یک فاصله امن از دوره—اگر آنها بدست فرصتی برای پر کردن فرم خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>