اتاق را برای یک coronavirus افزایش LA County می گوید در بیمارستان های محلی

لس آنجلس گروه از مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر به طور رسمی خواستار بیمارستان محلی برای آماده سازی امکانات خود و کارکنان به آماده شود برای افزایش coronavirus بیماران در روزهای آینده.

عمل آمد که بیش از آخر هفته است تکان خوردن به بیمارستان سیستم های اطراف این منطقه که برخی از آنها تا به حال تنها برخی از تعادل پس از دو هفته بسته بودن به غیر COVID-19 بيمار بود و rejiggered خود را در فضای پس از موج اولیه این ویروس تا به حال plateaued.

اما با افزایش موارد در پی اقتصادی است که تلاش برای بازگشایی همراه با تظاهرات و جمعیت اجتماعات واحد مراقبت های ویژه تخت نزدیک به پر کردن و بيمارستان ها خواسته شده است که برای آماده سازی خود را افزایش ظرفیت برای بار دوم.

“امروز من می نویسم شما به اصرار که شما شروع به اجرای خود فشار برنامه” نوشت: بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر و سلامت افسر Muntu دیویس در نامه ای به این منطقه بیمارستان مدیران. “لس آنجلس داده است که در ادامه برای نشان دادن شیب افزایش تعداد جامعه مورد COVID-19. روزانه تعداد بستری COVID-19 بيمار همچنان به افزایش و لا County Department of Health Services (لاک DHS) است که طرح ریزی یک افزایش مشخص در هفته های آینده.”

فرر و دیویس در ادامه به هشدار می دهند که اگر این روند همچنان ادامه دارد تعداد تخت ICU — در حال حاضر منابع محدود “است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به ناکافی در آینده نزدیک است.”

که در آینده نزدیک است دو تا سه هفته آینده.

تقاضا و احتمال این که بیمارستان ها را به خود افزایش ظرفیت دوباره, پیش بینی شد در هفته گذشته زمانی که فرر دکتر راجر لوئیس و خدمات بهداشتی مدیر کریستینا Ghaly گفت که شهرستان های اخیر مدلسازی نشان داد که 1 در 140 نفر در سراسر شهرستان به احتمال زیاد آلوده به ویروس و قادر به پخش آن بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها علامتی هستند.

مقامات همچنین با اشاره به افزایش نرخ انتقال که رفت از زیر 1 به 1.26 — است که از لحاظ فنی این رفت و از یک فرد آلوده کمتر از یک به یک فرد آلوده 1.26 مردم است. و در حالی که 1 به 3 نوع درجه از اوایل این اپیدمی آن را به اندازه کافی به نگرانی مقامات بهداشت عمومی.

پس از آن بود که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان.

همانطور که از شنبه وجود دارد 1,921 مردم تأييد COVID-19 در بیمارستان. از آن 28 درصد در ICU و 18 درصد در هواکش. وجود دارد 1,947 COVID بیماران بستری شده در جمعه, جولای 3 و 1,933 در روز پنج شنبه, جولای 2. که بالاتر از 1,889 گزارش هفته گذشته است.

COVID-19 تخت ظرفیت برای شهرستان را نزدیک به 80 بیمارستان 3000. اما ICU ظرفیت تخت — که در آن بیماران در رفتن هواکش — بسیار پایین تر است در بیش از 600. این بدان معناست که با 28 درصد از بیماران در Icu این شهرستان ظرفیت تخت ICU است نه چندان دور از اعضاء ،

مقامات بهداشتی توصیه می شود که عمل بیمارستان در هشت توصیه ها از جمله اقدامات به تخت اضافی و کارکنان و همچنین نگهداری مناسب تجهیزات حفاظت شخصی و مشخص است که اگر هر کدام غیر COVID و غیر ضروری روش مقیاس می تواند بازگشت.

در اواسط ماه ژوئن به عنوان ونتورا و نارنجی شهرستان آغاز شد برای دیدن خوشه دکتر هکتور Flores, یک Adventist Health سفید یادبود پزشک گفت: لس آنجلس مدیره از سرپرستان و اعضای همکار در شهرستان تابآوری اقتصادی نیروی کار است که مسئولان باید با کار دولت را به “موج” در بیمارستان سنت وینسنت مرکز پزشکی آنلاین در بحبوحه افزایش نگرانی در مورد نیاز به اندازه کافی تخت برای COVID-19 بيمار. تسهیلات بسته شده بود در ماه ژوئن هنگامی که موج اولیه این ویروس تا به حال پهن. او همچنین توصیه می شود که بلند, ساحل, بیمارستان جامعه — که شده است در آستانه بازگشایی — تبدیل شدن به یک موج بیمارستان.

اما مقامات بهداشت عمومی تا کنون گفت که محلی ایستاده بیمارستان ها باید از این ظرفیت به “فلکس” انواع تخت و افزایش ظرفیت موجود است.

همه که گفت: به عنوان موارد جدید افزایش یافته و میزان مرگ و میر کاهش یافته و در مورد نرخ در پرستاری و جانبازان خانه های تثبیت شده است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه هشدار داد که نرخ مرگ یک عقب مانده اما شاخص ارائه شده “محتاط” امیدواریم که که آن را ادامه خواهد به ماندن در آن راه به خصوص از آنجا که گروهی از مردم گرفتن بیمار در طول موج تمایل به کمتر از 65.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی در روز دوشنبه نیز انتظار می رود به روز رسانی های اخیر سنبله در coronavirus موارد پس از سه روز آخر هفته که دیدم عفونت شمارش در میان بالاترین از این بیماری همه گیر.

به روز رسانی انتظار می رود به ارائه بینش بیشتر به وضعیت شهرستان پردازش داده های سیستم که تا روز یکشنبه تا به حال ارائه شده هیچ coronavirus داده ها از روز پنج شنبه, جولای 2.

مقامات شهرستان گفت: این سیستم در فرایند “بهبود است.”

اما این شکاف منجر به هیچ گزارش روزانه موارد و مرگ و میر شده بود و این پرونده از اوایل در این بیماری همه گیر.

هنوز اعداد است که گزارش شده بودند به طور فزاینده ای نگران کننده است. توسط جمعه این شهرستان گزارش شده 7,232 جدید کروناویروس موارد بین جمعه و شنبه. سهشنبه مشخص شده بیشترین تعداد موارد جدید به تاریخ با 3,187 با توجه به این شهرستان است.

پنج شنبه بود 2,643 موارد و شنبه تا به حال 1,402 موارد با توجه به لس آنجلس مقامات بهداشتی. نیز وجود دارد 30 مرگ و میر در این شهرستان در طول این دهانه.

با آمار و ارقام جدید منتشر شد یکشنبه این شهرستان را به طور کلی coronavirus بالغ بود در 109,194 موارد و 3,487 مرگ و میر.

به طور کلی درصد از مردم در این شهرستان است که در زمان coronavirus آزمون و دریافت نتیجه مثبت باقی مانده است حدود 9٪. شهرستان مقامات بهداشت گفت: روزانه به طور متوسط از تست مثبت بیش از هفت روز گذشته به 8.4% از حدود 5.8% دو هفته پیش.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: مثبت شدن نرخ همچنین ادامه داد: برای افزایش سطح ایالت با میانگین روزانه بیش از گذشته 14 روز تا به 6.3% به نمایندگی از حدود 37 درصد افزایش بیش از دو هفته گذشته.

روز چهارشنبه مقامات بهداشت شهرستان صادر شده تجدید نظر سلامت برای آمدن به انطباق با الزامات اعلام کرد پیش از آن در روز توسط Newsom. فرماندار دستور بسته شدن بسیاری از داخل عملیات کسب و کار که مهمترین آنها از بین بردن داخل سالن ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها. نیز محروم بودند فعالیت های داخلی در موزه ها و باغ وحش آکواریوم و کارت اتاق.

کسانی که محدودیت خواهد بود در اثر برای حداقل سه هفته Newsom گفت.

لس آنجلس در حال حاضر دستور بسته شدن تمام سواحل برای چهارم جولای آخر هفته همراه با لغو همه نمایش های آتش بازی. تمام میله های زندان در این شهرستان بسته شد فرماندار سفارش یکشنبه گذشته.

در طول تعطیلات آخر هفته, مقامات بهداشت گفت: آنها به طور فزاینده ای نگران تجمع مردم برای احزاب و یا جمع های خانوادگی با افراد خارج از خانواده خود را که در معرض تهدید منجر به حتی بیشتر عفونت.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de