مدیسون هیوز آماده به رهبری ایالات متحده آمریکا به راگبی برجسته

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

کارسون >> دست بر روی باسن خود قفسه سینه تاب, Madison هیوز squinted گذشته در جنوب, هدف این پست.

فیجی شماره 8-کشت تیم در HSBC World Rugby Sevens Series, حال چراغ میزبان آمریکایی 12-0 در اوایل روز شنبه اما با هیوز’ کمک عقاب آمده بود را به 19-17 شود با یک دقیقه برای رفتن. تلاش برای گرفتن نفس خود را, او به ایستد و شنیده thumping شعار: “ما -! ما-یک!”

“آنها به ما داد که فشار اضافی” هیوز گفت.

در حال حاضر تاسیس ستاره در هشتمین سال با ایالات متحده آمریکا, راگبی, انگلیسی-متولد هیوز, 27 تبدیل به چهره ورزشی در مادر خود را در خانه کشور است. با آمریکا پا را از این سری در حال حاضر سرويس رايگان فورشيرد در شأن و سلامت ورزشی پارک در کارسون او می تواند کلیدی در رشد بازی پیش از بازی های المپیک 2028.

“من باید یک زبان سمت, اما من هم یک قوی آمریکا طرف” هیوز گفت. “این بود که همیشه بخشی از من است.”

به طور گسترده ای به عنوان سریعترین رشد ورزش در ایالات متحده – ملی مشارکت سه برابر شده است و طی 14 سال – آمریکایی و راگبی است نیاز به ستاره. در کنار بادپا کارلین جزایر – که با سنجش زمان به عنوان سریع به عنوان 10.13 ثانیه در 100 متر – هیوز است که فقط.

خود را معوج به نظر می رسد خوب و انجام نگرفته جاذبه در حال تکمیل یک بی پروا بدنی سبک در دفاع و بینی برای توپ: او بالاترین نمره بازیکن در U. S. A. راگبی تاریخچه با بیش از 1500 امتیاز. اگر نیست آن را برای سال 2009 بازی در مقابل یک دبیرستان آمریکایی کنار, اگر چه او ممکن است بازی برای انگلستان است.

متولد خارج از لندن هیوز آغاز شده راگبی در 7. او عاشق سرعت بازی احساس کشیدن دور از بسته. به مدت شش هفته هر تابستان, اگر چه او خود باقی ماندند آمریکایی مادربزرگ, دریاچه, خانه, در, Lancaster جرم است. او و پسرعموهای خود را رفت و به Boston Red Sox و میهن پرستان جدید انگلستان بازی و پرتاب توپ راگبی در اطراف دریاچه.

“من همیشه احساس می کردم در حال رشد من تا به حال یک هویت دوگانه” گفت هیوز. “من فکر خودم را به عنوان آمریکایی, اما من هرگز در زندگی وجود دارد.”

به عنوان یک دانشجوی سال دوم دبیرستان هیوز امیدوار بود انتخاب شود برای ملی انگلستان تیم دبیرستان, اما در یک دادگاه بازی در برابر 16-و-تحت امریکایی طرف او نمی لمس توپ در یک بار. در طول یک postgame ناهار برگزار می شود توسط دو تیم, او با نزدیک شدن به آمریکا کارکنان مربیگری. او به آنها گفت که مادرش کتی بود که از خارج از بوستون که او برنامه ریزی شده به بازی توپ کالج در ایالات متحده آمریکا

او برای ایالات متحده دبیرستان همه آمریکایی تیم برای دو سال آینده.

“هر چقدر که بازی رفته اند من فکر می کنم من می خواستم به می آیند و زندگی در آمریکا و تجربه من آمریکایی طرف” هیوز گفت.

بعد از بازی در دارتموث او به عنوان یک steadying نفوذ در ملی 15s و 7s تیم که قبلا به پایان رسید در بالای 14 در Sevens Series فقط دو بار. دو ماه قبل از لندن نفره در سال 2015 – یک رویداد او حضور داشتند به طور منظم به عنوان یک پسر – او mused در idly به دوست دخترش: “اگر ما برنده لندن؟” او نه تنها به رهبری ایالات متحده به عنوان در Twickenham ورزشگاه – جایی که او به تماشای مسابقات به عنوان یک پسر – اما به ثمر رساند هفت تلاش می کند به دست آورده و به مسابقات برجسته ترین بازیکن جایزه.

به عنوان او ایستاده بود در خط میانی او را بوسید و در آغوش گرفت جایزه. آن را فقط vindication برای Hughes اما نشان میدهد که ایالات متحده برای مدت طولانی حتی در جهان راگبی گفتگو – وارد شده بود.

سال بعد او کاپیتان این تیم المپیک ایالات متحده در ریو. در سال 2018 بیش از 100 ، 000 نفر به تماشای ایالات متحده پایان ششم در Sevens جام جهانی در سان فرانسیسکو پس از آن-AT&T پارک – ایالات متحده رکورد جمعیت برای راگبی. هیوز بود که کاپیتان تیم بیش از حد.

“ما در حال عاطفی متعهد به انجام تمام کارهایی که ما می توانیم به نمایندگی از ایالات متحده آمریکا گفت:” مایک جمعه ایالات متحده sevens سرمربی تیم و مانند هیوز, انگلیسی بومی است. “ما خوش شانس به مسئولیت است.”

رهبری به آخر این هفته سری دور در شأن و سلامت ورزشی پارک – که میزبان آمریکا پا را از این مجموعه برای حداقل سه سال آینده و المپیک راگبی در 2028 – ایالات متحده آمریکا شد و در رتبه ششم از 16 تیم شرکت کننده با تنها چند ساله نیروگاهی جلوتر از آنها.

با این تیم چولا ویستا مرکز آموزش در حال حاضر فقط دو ساعت رانندگی از مرکز یکی از جواهر حوادث هیوز و هم تیمی های خود می توانید زمان بیشتری را صرف ترویج بازی در یکی از بزرگترین بازارهای.

روز شنبه, کل 13 تیم و کادر مربیگری بازدید کارنگی مدرسه در کارسون. آنها بازی گرفتن و انجام یک Q&A, معرفی دانش آموزان به بازی راگبی اوایل به عنوان هیوز بود به جای انتظار تا زمانی که دبیرستان یا کالج.

“این باعث می شود یک تفاوت بزرگ او گفت:” با شعارهای هنوز هم انعکاس در تونل پس از صبح روز شنبه را به نفع خود. “من عاشق تماشای بازی رشد در اینجا. من دوست داشتم که یک بخشی از این رشد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im