سیاهگوش افسانه Seimone آگوستوس نشانه … با جرقه

Seimone آگوستوس اعلام کرده این فصل آینده او 15th در WNBA می تواند آخرین. فرض بر این بود که این امر می تواند صرف در مینه سوتا که در آن آگوستوس تا به حال بازی های برگزار شده قبلی 14 فصل است.

این فرض اشتباه است. لس آنجلس اسپارکس پنج شنبه اعلام کرد آنها را امضا کرده بود به هشت-زمان همه ستاره و چهار بار WNBA قهرمان.

جرقه نظر می رسد نزدیک به برنده مسابقات قهرمانی از مینه سوتا است. جرقه بود سوم-بهترین رکورد در WNBA فصل گذشته و پیشرفته به نیمه نهایی کنفرانس. شاید که آنچه اغوا آگوستوس از غرب.

“از طریق شدید حذفی جنگ و زمان با تیم ایالات متحده آمریکا هم تیمی های من آمده اند به دانستن جرقه’ شخصیت و تعهد به برنده شدن” آگوستوس در بیانیه ای گفت. “من بسیار هیجان زده هستم برای پیوستن به دوستانی که در حال حاضر تیمی به تعقیب یکی دیگر از قهرمانی.”

35-سال-گارد قدیمی بازی فقط در 12 بازی فصل گذشته برای مینه سوتا به طور متوسط 13 دقیقه یک بازی است. آگوستوس است که دیگر بازی تعویض او در نخست او به طور متوسط بیش از 16 امتیاز در هر بازی در نه فصل با از 22.6 — اما قطعا هنوز هم می تواند به کمک یک تیم با رهبری و موقعیتی توانایی به ثمر رساند.

سیاهگوش صاحب گلن تیلور در بیانیه ای گفت که این سازمان به نظر می رسد به جلو به دیدن آگوستوس’ تعداد حلق آویز در هدف تیر مرکز در آینده است.

“از سال 2006 Seimone داده است Lynx حق رای دادن بی شماری لحظات هیجان در دادگاه است و تا به حال تاثیر زیادی بر در جامعه ما” سیاهگوش مربی و مدیر کل Cheryl Reeve در بیانیه ای گفت. “مربیگری Seimone آگوستوس یکی از بزرگترین لذتهای من در مربیگری زندگی و من برای او آرزوی بهترین عنوان او می گوید: خداحافظی, در حال حاضر, به شهرهای دوقلو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im