سیاهگوش پیش نویس کارولینای جنوبی به جلو Mikiah هربرت هاریجان می با شماره 6 انتخاب ناب و نگهبان یک نقطه در دور 2

سیاهگوش مدیر و مربی Cheryl Reeve قول داد این هفته به چه مینه سوتا احساس بود بهترین بازیکن در هیئت مدیره هنگامی که آن را انتخاب و در شماره 6 به طور کلی شب جمعه.

که برگزار می شود درست است. مینه سوتا رفت لب گرفتن کارولینای جنوبی ارشد به جلو Mikiah هربرت هاریجان می با آن در دور اول انتخاب کنید در WNBA پیش نویس است.

هربرت هاریجان می شد شاید بهترین بازیکن در بهترین تیم در بسکتبال کالج در طول این فصل است. 6-پا-2 رو به جلو به طور متوسط 13.1 امتیاز و 5.6 ریباند برای برتر Gamecocks. SEC مسابقات MVP مسدود بیش از یک شات و یک نیمه در هر بازی به عنوان یک عضو ارشد در حالی که تیراندازی 44 درصد از 3 نقطه محدوده.

هربرت هاریجان می همه کاره است و ورزشی بسیار شبیه Napheesa ذغال سنگ که مینه سوتا اضافه شده با شماره 6 انتخاب در سال گذشته پیش نویس است. ذغال سنگ البته رفت و تبدیل به 2019 WNBA Rookie از سال است.

این هربرت هاریجان می دفاعی دلاوری است که باید کمک به او کمک های اولیه در. او به شدت صدمه دیده خواهد شد یا نه. هربرت هاریجان می لقب “دیوانه Kiki” در کالج.

“من او را دوست دارم. من عاشق بازی او است. من او را دوست دارم آتش راه او رقابت,” سالن از شهرت به جلو و زمان ESPN تحلیلگر ربکا Lobo گفت: در یک کنفرانس تلفنی این هفته است. “به نظر می رسد مانند در لحظات او را افزایش میدهد و او فقط یک رقابت و یک را به نفع خود است که نخبگان.”

آن صدا مانند ویژگی های است که Reeve خواهد لذت ببرید.

انتخاب یک بیت از تعجب چون هربرت هاریجان می تا به حال نشده است پیش بینی می رفتن بالا که توسط بسیاری از رسانه ها. هربرت هاریجان می بستری او انتظار نداشتم به شنیدن نام او به نام خیلی زود “اما آن را انجام داد و من خوشحالم.”

“من واقعا هیجان زده در مورد آن,” او گفت: فرود با مینه سوتا است. “من فکر می کنم من می تواند کمک های اولیه. فقط ادامه کار بر روی بازی من و فقط به انجام هر کاری برای کمک به تیم من برنده شوید.”

Reeve اشاره کرد هربرت هاریجان می قطعا او را “زگیل” را به عنوان هر کس را خارج از چند میدارد. برای هربرت هاریجان می آن را بازگشت. که یک تعداد که نیاز به بهبود اما سیاهگوش دیدن بسیاری از Plenette پيرسون — سابق Lynx رو به جلو که در حال حاضر دستیار مربی در rookie.

“من فکر می کنم این کاربر تا به برخی از چیزهایی که او بسیار خوب در ادبانه و من فکر می کنم او بسیار سخت برای بازی در برابر” Reeve گفت. “بنابراین ما فقط فکر کردم که او تا به برخی از حرکت صعودی. … Kiki بود که در حالی که آن یک بیت از یک حال پرواز کمی بالاتر از آنچه مردم فکر می کردند ما نیز تصور می کردند که او به طور بالقوه است بسیار مناسب سقف.”

Lynx وارد این پیش نویس با ظاهری نیاز در نقطه گارد اما آنها خطاب که در دور 2 توقیف UConn کریستال Dangerfield در شماره 16 به طور کلی. 5-پا-5 گارد نقطه به طور متوسط 14.9 امتیاز از یک بازی در این فصل در حالی که تیراندازی 41 درصد از عمیق است.

Dangerfield تا به حال یک فن بزرگ در Lynx اردوگاه منجر به پیش نویس است. Reeve اشاره کرد این هفته که کلیر شده بود فشار برای مینه سوتا برای انتخاب دانشگاه هم تیمی.

Reeve گفت: همه چیز سقوط کرد واقعا خوب برای مینه سوتا قادر به nab Dangerfield در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان یک دور اول استعدادهای درخشان — در دور 2.

در ESPN برنامه تلویزیونی از بازی Dangerfield اشاره کرد او با “فقط یک مقدار زیادی از انرژی, سرگرم کننده در سبک بسکتبال و واقعا کارآمد جرم.”

مینه سوتا پیچیده شب تجارت veteran به جلو استفانی تالبوت به نیویورک در مقابل گارد اریکا Ogwumike که نیویورک انتخاب شده با 26th کلی انتخاب کنید.

اریکا خواهر کوچکتر جرقه جلو Nneka و Chiney Ogwumike.

به طور خلاصه

-اورگان سابرینا Ionescu انتخاب شد شماره 1 به طور کلی توسط نیویورک شد و بلافاصله پس از آن توسط هم تیمی کالج Satou Sabally رفت شماره 2 به دالاس. سه اورگان بازیکنان رفت و در هشت میدارد دربسته در محیط با جلو Ruthy Hebard رفتن شماره 8 به شیکاگو.

-به WNBA باز پیش نویس با لمس ادای احترام انتخاب Gianna برایانت الهام Altobelli و Payton چستر به عنوان افتخاری 2020 وظیفه. هر سه دختران بازیکنان بسکتبال از دست داد, جان خود را در سقوط هلیکوپتر که همچنین ادعا کرد زندگی کوبه برایانت در اوایل این سال است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im