لایل Waggoner فویل در “کارول برنت نشان می دهد’ می میرد در 84

Category: لاس واگاس No comments

Lyle Waggoner

ویلی Sanjuan/تالار گفتگو / AP

در این Oct. 4, 2017, فایل, عکس, لایل Waggoner می رسد در “این Carol Burnett 50th Anniversary Special” در لس آنجلس.

لس آنجلس — لایل Waggoner استفاده می شود که او خوب به نظر می رسد به طنز اثر در “کارول برنت نمایش” همکاری با یک ابرقهرمان در “Wonder Woman” و اولین صفحه مابین مجله برای … مجله درگذشت سه شنبه. او 84.

Waggoner بود که در مبارزه با سرطان درگذشت مسالمت آمیز روز شنبه در لس آنجلس-منطقه خانه با همسر خود را از 60 سال شارون در کنار او با توجه به یک خانواده کرد.

نام خانواده در 1970s Waggoner رفت و تبدیل به یک کارآفرین موفق. او ساخته شده است یک پشت صحنه کسب و کار فراهم می کند که تریلر های سفارشی است که نگه داشتن ستاره ها راحت در طول تولید می شکند. بازی در نام خانوادگی خود را, او آن را به نام ستاره Waggons.

در اواسط دهه 1960 کانزاس متولد Waggoner ظاهر شد در اجرا از آسیاب فیلم هایی مانند “باتلاق کشور” و “کاتالینا جست و خیز” بود و فینالیست به بازی “بتمن” در campy مجموعه تلویزیونی است که در نهایت ستاره دار آدم غرب است. سپس او به نام به استماع برنت انواع نشان می دهد.

بازیگر و کمدین به یاد می آورد که او می خواست یک گوینده نشان می دهد که می تواند انجام بیش از معرفی و تبلیغات. او همچنین می تواند خوب به دنبال به طوری که او می تواند انجام دهد او را زشت-جوجه اردک داستان عاشقانه-besotted شخصیت او و خنده دار, بنابراین او می تواند کمک می خندد.

“در راه می رفت لایل Waggoner” او به یاد می آورد در سال 2010 کتاب “در این زمان با هم.” “زرق و برق دار ؟ بله. اما خیلی بیشتر. او فوق العاده خنده دار. او حیله گر زبان-در-گونه تحویل آن به شما گفت که او با قرار دادن خود و نه مصرف خود را به طور جدی.”

به عنوان سری تکامل او گفت: او نشان داد چنین بزرگ طنز غرایز که او نقش را در طرح ها و تبدیل به یک عضو کامل از بازیگران. او ماند با نشان می دهد از آغاز آن در سال 1967 تا 1974 (آن زد بر جام تا چهار سال دیگر.)

در طول راه او در تاریخ ساخته شده از انواع در سال 1973 زمانی که نوپا Playgirl مجله را انتخاب کرد او را به عنوان اولین صفحه مابین مجله, در تماس تلفنی با “چیزهای که توهمات جنسی ساخته می شوند 6-پا-4 مرد قوی هیکل, زرق و برق دار هاردکور.” شیکاگو تریبون خود را مورد مطالعه قرار unclothed اما با احتیاط مطرح در پشت یک میز و گزارش او نگاه کرد “کمی خجالت در داشتن آن به طور گسترده ای شناخته شده است که او نشسته در میز خود را در ساحل.”

در سال 1976 Waggoner برداشت شد به ستاره در “Wonder Woman” بر اساس ارجمند قهرمان کتاب های کمیک. فیلم آموزش کارتر بود در تعجبم که زن که از یک جزیره از دست رفته که در آن او یکی از یک گروه از زنان آمازون با ابرقدرت. سرلشگر حسن فیروزآبادی ، استیو تروور (Waggoner), سقوط بر روی این جزیره در طول جنگ جهانی دوم است. Wonder Woman پیوست او در بازگشت خود به ایالات متحده جایی که او بیشتر مبارزه نازی عوامل با قدرت های مخفی در حالی که نما به عنوان استیو ،

در سال 1977 “Wonder Woman” نقل مکان کرد و از ABC به CBS به عنوان “ماجراهای جدید Wonder Woman” و از ’40s به معاصر بار با کارتر هنوز ابرقهرمان و Waggoner به عنوان استیو تروور جونیور قبلی خود را شخصیت ، این سری به پایان رسید در سال 1979 و Waggoner متمرکز در اجاره شرکت با بازیگری شغل در سمت.

“من همیشه به دنبال یک پشتیبان از آنجا که من می دانستم که (تلویزیونی) سری; آنها نمی last forever,” او گفت: CNBC مصاحبه در سال 2002. “آنها می تواند تکان فرش را از زیر به شما در هر زمان.”

او فکر کردم در حالی که کار بر روی “Wonder Woman” زمانی که به او اختصاص داده بود موتور خانه اجاره ای از یک فرد است. زمانی که Waggoner خواسته استودیو اگر آنها را اجاره موتور خانه از او خریدم و شروع به شارژ آن است. که باعث به ستاره Waggons که تا 40 فوت, هزینه تا آنجا که $100,000 و شامل فرش و چرم و آسان صندلی و تلویزیون های ماهواره ای.

او در نهایت تا به حال صدها نفر از آنها سفارشی برای دیدار با درخواست ویژه. ستاره Waggons تحت پوشش آینه در استیون اسپیلبرگ درخواست تغییر یک اطاق کوچک ناهار خوری برای یک آرایش منطقه برای Teri Hatcher و حتی روشن یک تریلر که Jaclyn Smith کردم “vibes بد” است. مارتین شین که رئیس جمهور در “غرب گرا” و یک رئیس جمهور بیل کلینتون هر دو آنها استفاده می شود; کلینتون در طول یک سال 1996 سفر به کالیفرنیا.

“من استفاده می شود به رفتن در محل و خارج از نشستن در یک بوم صندلی با یک برابر پایین شمارنده به عنوان یک آرایش ایستگاه” Waggoner آسوشیتدپرس گفت در سال 1998 است. “در حال حاضر ما این 40 فوت, هشت-ایستگاه الکترونیکی اسلاید کردن اتاق با صدای فراگیر و پخش سی دی.” “کار ما این است که برای از بین بردن این بازیگران است.”

Waggoner ادامه داد: برای انجام گهگاه ظاهر شدن در تلویزیون ویژه بازیگران قدیمی رفیق برنت و مهمان بازیگران نشان می دهد مانند “قتل او نوشت:” “الن” و “قایق عشق.”

Waggoner که متولد مارس 1935 است جان سالم به در با همسر خود, دو پسر, Jason و کمال و چهار نوه. خدمات بودند و در انتظار برای لس آنجلس و وایومینگ خانواده گفت.

__

این داستان شامل تحقیقات از اواخر باب توماس بود که دیرین هالیوود گزارشگر اسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>