LPGA بازیکنان صورت مجزا استرس از تاخیر به علت coronavirus

Alana Uriell تلاش برای دزدکی حرکت کردن بر روی یک زمین گلف روز دیگر.

دوم-سال تور LPGA عضو جرأت بر روی Aviara باشگاه گلف در کارلسبد خانه اش البته که این هفته قرار بود به میزبانی LPGA را کیا کلاسیک.

که مسابقات مانند شش نفر دیگر تا کنون به تعویق افتاده بود توسط LPGA. قبلا در ماه فوریه این سفر نیز لغو شد سه توقف در آسیا به دلیل رشد شیوع کروناویروس که در حال حاضر توقیف نمرات دوره های گلف در سراسر جنوب کالیفرنیا Aviara گنجانده شده است.

خارش به کار بر روی بازی Uriell گفت که او نمیفهمد بازی به تنهایی در یک باز گلف خواهد بود امن و مناسب اجتماعی فاصله پس از او به آن ضربه.

“گفتم این خیلی بزرگ است!’ هیچ کس در خارج وجود دارد” Uriell گفت: از طریق تلفن. “و اولین سوراخ یک گارد امنیتی بر می آید در یک سبد خرید گلف و می گوید:” شما باید به ترک. من سعی کردم به گفتن ” من فقط در تلاش برای ایجاد یک زندگی! من یک گلف باز حرفه ای! می تواند شما را یک استثنا?’ اما هیچ.

و من کاملا آن را دریافت کند اگر افراد دیگر وجود دارد خارج وجود دارد, من می خواهم احساس فریب خورده بیش از حد. و ما باید به ماندن در داخل و قرنطینه من کاملا حمایت همه است. اما من تا به حال امتحان کنید.”

LPGA گلف بازان عادت کرده اند به صرف ساعت زحمتکش در گسترده, open-air وسعت در حال حاضر مانند هر کس دیگری cooped تلاش برای از دست دادن ذهن خود را – و یا رقابتی. بسیاری از آنها نیز تاکید همانند بسیاری از دیگر خطوط از کار در مورد لوایح و امنیت شغلی است.

“ما به طور متوسط بیشتر ورزشکاران حرفه ای است که می تواند وجود دارد,” Uriell گفت. “مبارزات خود را? من احساس می کنم آن را بیش از حد.”

وجود دارد یک “نیروی majeure” بند در NBA توافق دسته جمعی اجازه می دهد که در طول وخیم ترین اختلال, بازیکنان,’ پرداخت می شود کاهش می یابد 1/92.6 th برای هر بازی از دست رفته (پس, امکان پذیر است, با توجه به ورزش نشان داده شده است Michael McCann, که می تواند به مقدار یک پنجم از این فصل دستمزد است که ارزش به طور متوسط حدود 7 میلیون دلار در هر basketball-reference.com).

این یک وضعیت های مختلف برای زنان در جهان بالا گلف حرفه ای مدار برای آنها دستمزد یا از دست داده بودند و یا به طور نامحدود به تعویق افتاده اند که این سفر لغو و یا تعویق حوادث. با کشیدن پلاگین در اوایل فوریه در خلیج آبی LPGA در جزیره هاینان در چین هوندا LPGA در تایلند و HSBC زنان در مسابقات قهرمانی جهان در سنگاپور LPGA محو سه تورنمنت که باید پرداخت $5.2 میلیون نفر از این فصل در مجموع $75.1 میلیون پول جایزه.

پس از شش رویدادهای دیگر شده اند به تعویق افتاد از جمله L. A. باز در Wilshire باشگاه های کشور و در این فصل برای اولین بار اصلی ارتش ملی افغانستان (ANA الهام در رانچو مایراج.

LPGA کمیسر مایکل Whan نیویورک تایمز گفت غیر منتظره در گرم نگه داشتن او را در شب بیدار: “اگر من تا به حال یک تور کامل از میلیاردرهای و هر کس تا به حال در دراز مدت معاملات من می خواهم خوب … اما اکثریت تور من است زنانی که نیاز به بازی و بازی خوبی را به اقتصاد این شغل است.”

گلف بازان حرفه ای هستند پیمانکاران مستقل برای آنها چیزی است که وعده داده شده حتی در هنگام حوادث هستند. آنها همچنین مسئول برای پوشش تمام هزینه های مرتبط با این کار از مربیان و ویلچرهای به سفر, مواد غذایی و همه دیگر مرتبط با اقامت.

“شما می توانید کاهش برای یک ماه تمام می شود و بدهی گفت:” 23 ساله Uriell که بازی 16 حوادث و ساخته شده $62,031 به عنوان یک تازه کار در فصل گذشته و که به دست آورده $8,540 در دو تورنمنت او قادر به بازی در این فصل در اوایل فوریه در استرالیا.

“ما در حال پیمانکاران مستقل ما لازم نیست که یک قرارداد مانند بازیکنان NBA که زمانی که آنها ثبت نام خود را از آنها دریافت پول وجود دارد هیچ تضمینی برای ما” Uriell ادامه داد. “من پیش بینی بازی از فوریه تا پایان سال و در حال حاضر رفتن سه ماه بدون درآمد من فکر ‘خدای من چگونه هستم من میخوام پرداخت اجاره ؟ چگونه من میخوام پرداخت برای Netflix بکشد و یا گاز در ماه آینده و مواد غذایی؟’ که معمولا آنچه شما فکر می کنم یک ورزشکار حرفه ای را نگران کرده اما این یک چیز عجیب و غریب برای گلف بازان.

“ما نمی میلیون دلار قرارداد که NBA می بیند و یا بازیکنان فوتبال دریافت کنید. حتی PGA (تور) آنها در حال ساخت چند میلیون ها نفر در مسابقات و که به شما در تنظیم جریمه برای سه ماه. برای LPGA ما نمی پرداخت چند میلیون برای هر مسابقه بازی کنیم. است که می گویند PGA بچه ها نیست, تلاش, آنها قطعا با داشتن یک زمان سخت بیش از حد – آن را فقط متفاوت است.”

علاوه بر از دست رفته پرداخت وقفه در بازی نیز اخلال گلف بازان’ زندگی آنها گفت.

“به منظور به یک گلف باز حرفه ای آن را همه جانبه گفت:” سیدنی مایکلز یک LPGA بازیکن که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی برگشت و برنامه ریزی برای بازگشت به رقابت در ایالات متحده باز مقدماتی رویداد مارس 27 – تا زمانی که لغو شد. “یکی از چیزهای مهم در مورد بازی در تور است که به نگه داشتن بازی رقابتی. آن را کاملا یک مسابقه متفاوت است بازی 18 سوراخ با دوستان و تحت فشار بودن در مسابقات. که عمل طول می کشد.”

فراتر از بودن انکار کرد که خصوصی دور در Aviara, Uriell گفت: او صرف خرابی خواندن و تلاش برای تیز تمرکز ذهنی. دو بار Solheim جام شرکت کنندگان فرشته یین – که تنها یک بار در این سال در ماه ژانویه در Gainbridge LPGA در بوکا ریو در فلوریدا – ابتلا به جلو در خواب, آشنایی با پادکست نرم افزار و در تلاش برای منحرف کردن خودش با بی ارزش واقعیت تلویزیون در خانه در Arcadia.

فرشته یین گفت که او و بسیاری از تور LPGA شده اند نظارت بر گسترش coronavirus در چین از اوایل این سال است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از فرشته یین)

مانند دیگران در تور 21 ساله یین گفت او شده است نظارت بر گسترش COVID-19 که به نظر می رسید به دزدکی حرکت کردن در آمریکا ورزش لیگ اما در شروع تاثیر LPGA و برخی از عضویت در آن بسیار زودتر. یین گفت که او را آماده برای یک مدت طولانی به تاخیر بیاندازد.

“من شروع به صحبت کردن در مورد آن را در دایره دوستان (قبل از این مسابقات در چین لغو شد,” او گفت:. “آن را منفجر کردند در اوایل ژانویه با چین تعطیل. ما نظارت بر آن ، بسیاری از آمریکایی ها فکر می کنم این طبیعی است آنفولانزا, اما این فقط شروع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de