عشق خود را خربزه تغییر تمرکز از beanies به صورت ماسک. منگنز کسب و کار در پاسخ به کروناویروس تقاضا است.

تا زمانی که عشق خود را خربزه شده است زنده خود هدف شده است برای کمک به کودکان مبتلا به سرطان در نیاز.

تاسیس در سال 2012 توسط دانشگاه سنت توماس دانش آموزان Zachary کوین و برایان کلر این شرکت آغاز شد و با هدف قرار دادن یک عرقچین بر سر هر کودک مبارزه با سرطان در آمریکا است.

که رشد بیش از دهه گذشته و تاریخ خود را دوست دارم خربزه داده است بیش از 191,000 beanies به کودکان مبارزه با سرطان و بیش از $7.1 میلیون دلار به سازمان های غیر انتفاعی در حمایت از مبارزه با سرطان کودکان.

شاید آن را باید به عنوان یک شگفتی آمده و سپس آن را شروع به پریدن کرد در این فرصت برای تاثیر در coronavirus بیماری همه گیر.

با ماسک صورت در یک کمبود در سراسر کشور خود را دوست دارم خربزه است لحظه ای تغییر تمرکز خود را به ایجاد 50,000 پنبه ماسک صورت برای کمک به کودکان مبارزه با سرطان است. آنها خواهد آمد در کودکان و نوجوانان و بزرگسالان اندازه و به عنوان یک خدمت اضافی خط دفاع به COVID-19 و قطرات موجود در هوا.

در اینجا نمونه ای از پنبه ماسک صورت در حال تولید توسط عشق خود خربزه. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از عشق خود خربزه)

“این نوع می رود بازگشت به ریشه های ما با عشق خود خربزه” کوین گفت. “به دنبال بازگشت در زمانی که ما شروع به دور beanies این ایده اولیه ما برآورده ساختن یک نیاز است که قبلا در حال انجام توسط مردم در ساخت-دست گره beanies برای کودکان و نوجوانان که از دست دادن موهای خود را برای درمان سرطان. ما در آمد و شروع به ساخت آنها را در توده برای کمک به آنجا که ما می تواند. که به نوعی همان مفهوم در اینجا.”

با توجه به کوین فشار نهایی این شرکت مورد نیاز آمد هفته گذشته هنگامی که M بهداشت فرویو شروع به پرسیدن به صورت خانگی ماسک صورت.

“ما مثل” اگر مردم می توانند از این در خانه ما قطعا می توانید آنها را سریع تر از طریق امکانات تولیدی ما,'” کوین گفت. “ما شروع به دریافت همه چیز در حرکت است.”

به عنوان در حال حاضر در بیمارستان هستند و تنها پذیرش ماسک صورت برای بیماران. آنها از لحاظ فنی پزشکی-درجه و در نتیجه CDC نمی کند توصیه می شود پزشکان و پرستاران به آنها را می پوشند.

که گفت: در بسیاری از موارد یک پنبه ماسک صورت از عشق خود خربزه ممکن است یک معامله خیلی بهتر از جایگزین.

“ما را دیده اند CDC تغییر دستورالعمل های خود را به حال جایی که اگر پزشکان و پرستاران لازم نیست که هر چیزی که آنها حتی با قرار دادن در یک bandana” کوین گفت. “واضح است که نیاز به چیزی شبیه به این در حال حاضر. ما بدست درخواست برای بیش از 250.000 پنبه ماسک صورت است. برخی از این افراد به پزشکان و پرستاران گفت: “در اینجا چیزی است که من در بیمارستان به ما می دهد را می پوشند.'”

به عنوان یک راه برای انجام برسانند که حجم بالایی از درخواست های خود را دوست دارم خربزه اعمال نفوذ آن تولید داخلی شبکه است. آن را پیش بینی می کند که قادر به ایجاد اولیه 50,000 پنبه ماسک صورت بیش از چند هفته آینده. این اهداء خواهد شد به طور مستقیم به بیمارستان های کودکان, مراقبت از امکانات و سازمان های غیر انتفاعی در سراسر کشور است.

“ما تا به حال حدود 3500 فرد درخواست است که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر” کوین گفت. “ما در حال رفتن به سعی کنید به گسترش آنها را به عنوان آنجا که ممکن است به دلیل برخی از مردم درخواست کرده اند 250 پنبه ماسک صورت یا بیشتر. در هر صورت ما در حال رفتن به سعی کنید به یک بسته از 25 پنبه ماسک صورت برای هر محل که درخواست آنها.”

شما می توانید درخواست یک پنبه ماسک صورت در www.loveyourmelon.com/pages/cotton-face-mask-request.

عشق خود را خربزه قادر است به صندوق های اولیه 50,000 پنبه ماسک صورت خود به خود و پس از آن به دنبال دیگر شرکای بزرگ تجاری و غیر انتفاعی و همکاران به تراشه. وجود دارد نیز صحبت از “خرید یک به یک” مدل به عنوان یک راه برای کمک به صندوق از بقیه درخواست.

“ما همیشه به دنبال راه هایی برای ادامه به تاثیر” کوین گفت. “ما در حال آزمایش مواد دیگر را امتحان کنید برای دریافت این ماسک صورت به پزشکی-درجه. بدیهی است که رفتن را به سختی انجام دهید چرا که بسیاری از نیازهای. ما فقط می خواهم به بهترین ماسک صورت امکان پذیر است که می تواند حفاظت را به بهترین توانایی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de