هنگامی که ما در عشق, مغز دوپامین و اکسی توسین. هنگامی که ما در حال رد آن افت سطح هورمون. ترا DeHart

Wمرغ مردم بحث در مورد breakups آنها اغلب استفاده از کلماتی مانند “تروما” و این واقعا اغراق: روانشناسان می گویند breakups سمت راست وجود دارد با بیماری جدی و مرگ یک دوست در لیست پر استرس ترین وقایع زندگی مردم معمولا تجربه.

به عنوان کسی که رفته از طریق آن می توانید به احتمال زیاد تایید شکستگی می تواند علائم و نشانه های فیزیکی. این نه فقط احساسات ما هستند که صدمه دیده آن را نیز در بدن ما است. این آشکار در راه های مختلف. برخی از مردم نمی تواند در خواب یا غذا خوردن دیگران خواب یا خوردن بیش از حد, اما اشتراکات این است که اغلب یک نوع وسواس است. که یکی از نشانه های شکستگی: ما تبدیل به مصرف افکار کسی که به ما صدمه دیده است.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

دانشمندان مورد مطالعه قرار گرفته اند دقیقا همان چیزی است که در مغز از دل و دریافته اند که زمانی که دل مردم فکر می کنم از کسی که آنها را رد کرد همان منطقه از مغز فعال هستند به عنوان زمانی که ما احساس فیزیکی پریشانی.

مطالعات دیگر نشان داده است که شکستگی آینه خروج مواد مخدر. هنگامی که ما در عشق, مغز هورمون احساس خوب مانند دوپامین و اکسی توسین. هنگامی که ما در حال رد آن افت سطح هورمون. این می تواند ویرانگر یک تجربه است که در طولانی مدت قرار گرفتن در معرض شی از محبت ما—حتی در صورتی که قرار گرفتن در معرض است که در قالب عکس و متن و یا پست. این باعث می شود breakups بسیار دشوار است به خصوص در رسانه اجتماعی عصر. شما لازم نیست برای دیدن کسی که به شما صدمه دیده است; شما فقط باز کردن Instagram و قلب شما را می شکند بیش از همه دوباره.

منحرف حقیقت در مورد breakups است که اغلب یک فرد شما را به نوبه خود به زمانی که همه چیز بد هستند—شخص شما استفاده می شود به مراقبت از شما—این است که یک نفر شما نمی توانید به نوبه خود برای آرامش. شما ممکن است هنوز هم آنها را می خواهید در زندگی خود را, اما دیگر آن شخص باقی می ماند و در زندگی خود را سخت تر از آن است که چیزهایی را قبول و در حرکت است.

وجود دارد برخی از گام های اساسی شما می توانید برای کمک به بهبود خود را. برای یک بلوک سابق خود را در رسانه های اجتماعی. حذف تصاویر و متون. اگر شما نمی توانید خودتان را برای پاک کردن کل تاریخچه چاپ کردن چند عکس و قرار دادن آنها را در یک جعبه (و پس از آن زمانی که شما آماده برای ترک آن را بر روی محدود کردن زباله در روز). در حالی که ممکن است همیشه به طور کامل قطع تماس نقطه ای است که به کاهش تعداد محرک در زندگی خود را. اما وجود دارد راه های دیگر برای دریافت از طریق آن. برخی از آنها آشکار (ورزش و درست غذا خوردن) و دیگران به عنوان یک سیاتل زن کشف کمتر آشکار—و فقط یک کمی غیر قانونی است.

یکriel علفزار استالینگس توصیف روز زندگی خود را منفجر کرد تا به عنوان یک “غیر عادی سه شنبه.” پسر او بود او و همسرش هر دو در خانه و او پیشنهاد کرد که آنها باید کمی بررسی در مورد رابطه خود را. هیچ چیز چشمگیر, فقط چت.

در پایان گفتگو شوهرش به او گفت که او می روم. این ازدواج بود. “من به طور کامل blindsided” استالینگس به من گفت. “آیا من باید احساس blindsided یک داستان متفاوت است.”

پس از 18 سال در رابطه استالینگس کاملا غرق. نه تنها به حال او فقط به طور غیر منتظره از دست شوهرش او را از دست داده و بخش مهمی از هویت خود را. استالینگس بود—و—نویسنده نامتعارف عروسو خالق و ناشر عروسی منابع نامتعارف امپراتوری. تمام حرفه ای است که در مورد ازدواج است.

“همانطور که من در پرونده طلاق, من همچنین پرواز در سراسر کشور coproducing 500-فرد جایگزین-عروسی expos,” او به من گفت. “من می خواهم به صرف تعطیلات آخر هفته احاطه شده توسط زن و شوهر و عروسی و فروشندگان و پس از آن من خواهد خانه پرواز و گریه و دیدار با وکیل من.” او فقط دل او شرمنده شد. او نوشته بودم یک کتاب در مورد عروسی خود را (که اساسا با بیحوصلگی حرف زدن در جنگل در باین بریدج ایسلند) و در اینجا او بود, Offbeat Bride, گرفتن طلاق. همه چیز او می خواهم انجام شده است همه از ناگهانی به نظر می رسید مانند یک تقلب است.

“من می خواهم نگاهی به تصاویر عروسی برای من کار می شود و مانند:” ای فرزندان! من شده است به فروش شما یک دروغ است! اجرا کنید!'” او گفت:. “فقط از زبان بدن خود را, من می توانید ببینید دانه است که به رشد درگیری هایی که رشد می کنند به پایان این رابطه است. آن را مانند نگاه کردن به یک نوزاد عکس و دیدن مرگ است.”

کارشناسان می گویند شما باید اجتناب از تماس با سابق خود را, اما برای استالینگس امکان پذیر نیست. نه تنها او و سابق به اشتراک گذاری یک کودک آنها نیز به اشتراک گذاشتن یک دیوار: او زندگی در آپارتمان های بعدی درب ترتیب که دیوانه به نظر می رسد اما در واقع باعث می شود زندگی خود حداقل لجستیکی بسیار آسان تر است.

“این ممکن نبود حتی یک زن و شوهر از سال پیش,” او گفت: تقریبا پنج سال پس از او باقی مانده است. “در ابتدا من می خواهم در واقع پرتاب تا پس از دیدن او. آن را واقعا بد است. اما در حال حاضر آن را مانند ما در یک گروه با هم و گروه منفجر کرد اما ما را به نگه داشتن رفتن در تور است. تور ما 10 ساله است. ما آن را به کار.”

در ابتدا زمانی که درد زیاد بود حاد استالینگس نبود محتوا فقط به آن صبر کنید. او کبوتر را به روش های درمانی از همه نوع. یک لیست ناقص از تمرینات مختلف در شفا شامل: انجام مدیتیشن با تمرکز حواس حضور در یک غم و اندوه عقب نشینی گرفتن مضحک کلاس رفتن بر روی آتش زنه خرما, تیراندازی, اسلحه های انجام ریکی خواندن کتاب های خودیاری, صدا, حمام کردن, شعار نوشتن و دیدن یک انرژی شفا دهنده است. و البته وجود دارد بسیاری از ساعت های او صرف با یک واقعی صحبت درمانگر.

برخی از این موثر بود و برخی از آن نیست اما استالینگس می گوید وجود دارد دو چیز است که واقعا کمک کرد. این رقص که به او کمک کرد تا دوباره به هم متصل با بدن او ساخته شده و او را بیشتر از لحاظ جسمی قوی تر از او می خواهم تا به حال شده است قبل از. او آنقدر به آن که او نصب یک آینه و باله بار در اتاق نشیمن خود را. و این را حس می کند: ورزش یک استاندارد get-out-of-افسردگی تاکتیک. فعالیت بدنی منتشر شده در برخی از همان هورمون احساس خوب به عنوان عشق می کند و آن را قطعا مثبت تر از نوشیدن و یا وسیله سابق خود را در Facebook.

نکته دوم استالینگس بود کمتر شایع است و تعداد زیادی رادیکال تر: این طلاق fortysomething مادر استخدام کارگر جنسی.

تیاو ایده آمد به او پس از یک به خصوص عجیب و غریب Tinder تاریخ. مرد شش پا-پنج خواننده اپرا بود که رفتن را از طریق فروپاشی خود را به دنیای. و پس از او می خواهم لرزاند استخوان های او را (تقریبا به معنای واقعی کلمه) او متوجه شدم این چیزی بود که او می خواست به اکتشاف.

“در بحث درمان من مشغول به کار بر روی مسائل مربوط به تسلیم شدن و کنار رفتن کنترل. و این فکری مسائل مورد بحث است, اما آن را بسیار متفاوت از چیزی به صورت فیزیکی محدود و مجبور به تسلیم” او گفت:. و در اینجا بود این غریبه جسمی تسلط او در راه او دوست داشت—و شاید مورد نیاز است. او می خواست اما مرد شبح تبدیل گشته و او متوجه شد این بود که احتمالا چیزی است که او باید در کار با یک حرفه ای به جای برخی از شخص از آتش زنه.

بنابراین او با استخدام یک حرفه ای. پس از برخی از عمیق گوگل, او در بر داشت یک خواهری در سان فرانسیسکو و پرواز را برای یک جلسه در آنچه او می گوید یک آپارتمان زرق و برق دار/بازی فضای پر از عتیقه جات.

استالینگس نمی خواهید برای دریافت به جزئیات آنچه او و داشتن با هم (هر چند اگر شما واقعا کنجکاو او نوشت: یک کتاب در مورد آن را به نام جوانب مثبت قبل از Bros است که هزینه $200 و در دسترس است در آدا ویژگی های کتاب). آنچه او می گویند این است: “وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد اهداف و انتظارات و محدودیت ها و رضایت. و پس از آن در آن ظرف من پرداخت او را به انجام آنچه او می خواست به انجام. کار خود را برای کمک به من در رسیدن به اهدافم; کار من این بود که تسلیم به او اجازه دادن به انجام کار خود را.”

با وجود این ننگ اطراف استخدام کارگران جنسی (که بسیار نادر در میان زنان است که استالینگس آنومالی بود) تنها شرم و یا گناه او احساس خود را در مورد تجربه او گفت: تا به حال با او کلاس امتیاز (او را قادر به پرواز به سان فرانسیسکو و پرداخت یک زن عجیب و غریب به تسلط او در حالی که افراد دیگر نمی تواند). علاوه بر این که آنچه که او بیشتر احساس شد و شادی و صلح است.

“من احساس من تا به حال به دست آورد حس آژانس,” او گفت:. “هنگامی که من قادر به بدن من وارد عمل من قادر به ایجاد ارتباط است که من قادر به فکری. و پس از آن وجود دارد به ارگاسم در پایان به قفل در درس است.”

تجربه بسیار مثبت است که او فکر می کند آن می تواند مفید باشد برای دیگر افراد به خصوص زنان رفتن را از طریق breakups یا طلاق. “من کاملا معتقدم که زنان بهتر خواهد بود خاموش پرداخت دیگر زنان به انجام این کار با آنها به جای تلاش برای انجام آن با تصادفی دیدن کسی که فقط در تلاش برای دریافت.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

پنج سال پس از این گفتگو که همه چیز تغییر استالینگس زندگی متفاوت است در راه های مهم. او در کتاب خود کمک به زودی به نام از Sh!tshow به تاب: قرار دادن زندگی دوباره دوستانخود را هنگامی که آن را همه از هم جدا می افتد. او صرف نیمی از هفته را به تنهایی در حالی که او پسر است که با پدر خود و او یک دوست پسر در شهر دیگری که او می بیند هر چند هفته. و شاید بزرگترین تغییر او واقعا محتوا با زندگی خود را. وقتی که من پرسید که اگر او خوشحال است که همسرش او را ترک او گفت: بدون تردید بله.

“من زندگی غنی تر و پر از شادی و آن را به یک سطح بیشتری از عمق” او گفت:. “با تمام معیارهای من در بیشتر مکان صلح از من پنج سال پیش. ممنون میشم که من تشکر کرد: من برای دیدن آنچه که من قادر به دیدن. همه چیز بهتر از آن بود. این یک کلیشه است اما زمان واقعا التیام زخم.” و در این مورد یک کمی از کمک های حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im