لویی تنظیم به تاریخ جدید فصل برای Kentucky Derby

Country House

مت Slocum / AP

در این مه 4 2019, فایل, عکس, Flavien Prat سواری کشور به خط پایان در طول 145 در حال اجرا از Kentucky Derby نژاد اسب در Churchill Downs در Louisville, Ky.

LOUISVILLE, Ky. — به تعویق انداختن کنتاکی دربی نامطلوب بود به اندازه کافی برای یک شهرستان است که تساوی مقدار از هویت خود را از میزبانی مسابقات اسب را خیمه رویداد.

لغو آن است که غیر قابل تصور در بلوگراس دولت است.

حرکت از تاج سه گانه برای اولین بار پا به تعطیلات آخر هفته روز کارگر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس را به زمان دربی اجرا نمی شود در لوئیزویل در اولین دوشنبه در ماه مه از سال 1945.

“این چیزی است که باعث می شود لوئیزویل بزرگ, بدیهی است که, و, کنتاکی, بزرگ, گفت:” اندی Treinen, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز شهر Frazier موزه تاریخ. “مسابقه مهم است و همه چشم در جهان در لوئیزویل در آن زمان.

“این بدان معنا نیست که آنها نمی خواهد کار در تابستان. من امیدوارم که آنها انجام می دهند. اگر ما زنده ماندن در این دوره به دلیل COVID-19 coronavirus و من فکر می کنم ما چه که در تابستان ؟ از آنجا که تابستان را در حال حاضر به شدت برنامه ریزی شده در اطراف در اینجا.”

آسوشیتد پرس این است که به دنبال تاثیر لغو و یا به تعویق افتادن برخی از نمادین رویدادهای ورزشی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در شهرستانها و جوامع است. Churchill Downs هرگز در نظر گرفته لغو 146 دربی. لویی گردشگری برآورد اقتصادی تاثیر کنتاکی دربی فصل در این منطقه در بیش از 400 میلیون دلار رقمی است که شامل کنتاکی اوکس مسابقه برای fillies اجرای روز قبل از دربی.

به جای لغو مسابقه آن را نقل مکان کرد و از آوریل 2 سپتامبر. 5. آیا 400 میلیون دلار برآورد نگه می دارد تا در پاییز امسال باقی مانده است دیده می شود با دربی در حال اجرا در یک روز تعطیل آخر هفته که همچنین لگد کردن کالج فصل فوتبال.

یکی دیگر از توجه است که چگونه این منطقه را به طرز فکر شیفت از دربی بودن مراسم از بهار به بسته شدن از تابستان است.

اما طرفداران مشتریان و صاحبان کسب و کار باید زمان برای تنظیم به عنوان لویی تنفس نشانه ای از امداد رسانی — در حال حاضر است.

“این به مراتب بهتر سناریو از لغو بنابراین ما امیدواریم که این مسابقه در ماه سپتامبر کمک خواهد کرد که کاهش هزینه های اقتصادی بیش از چند ماه آینده گفت:” سارا Davasher-حکمت, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لوئیزویل, Inc., مترو اتاق بازرگانی است.

“شما بپرسم کسی اینجا در لوئیزویل اکثر مردم در مورد تفاوت بین ماه مه و سپتامبر. آنها نگران بودند که این امر می تواند لغو شود و این واقعیت است که آن را بزرگ امداد.”

در حالی که کنتاکی دربی باقی مانده در ورزش دفتر ثبت دعاوی حقوقی جدید آن تقویم تاریخ ممکن است اشتباه طرفداران عادت کرده اند به زنان در کلاه های رنگارنگ و مردان در روشن seersucker مناسب. تماشاگران جرعه juleps نعناع شامل کنتاکی علامت تجاری بوربن و سیگار دود wafts فوق را از طریق هوا.

لویی به خود می بالد در آن دربی ،

امید است که آنها همچنان در سپتامبر ایده آل با دربی لگد زدن خاموش موکول تاج سه گانه اگر Preakness و بلمونت استیکس همچنین حرکت به سقوط.

برای کسب و کار است که تولید مقدار زیادی از درآمد خود را از دربی به تعویق افتادن ایجاد کرده است یک چالش فوری از پر کردن تقویم با کار و مشتریان. تبدیل شده است که دشوار است با بسیاری از رستوران ها و رسانه های خرده فروشی در بلوگراس دولت بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر.

یک تاخیر در دربی را مجبور milliner و لویی بومی Kenzie Kapp به طور موقت توقف ایجاد کسانی که زنان کلاه مترادف با نژاد های نجومی. او شده است در سمت چپ تقلا برای پیدا کردن ایده های در خور یک رویداد امضا که کمی بیش از حد اولیه برای تن خاکی.

“زمانی که من فکر می کنم از روز کارگر, من فکر می کنم از آن به عنوان تابستان و معمولا داغترین زمان و چسبنده” گفت: Kapp که متعلق به آسیاب توسط Kenzie از سال 2008. “انجام دربی در, ممکن است, شما باید خود را در بهار رنگ های روشن است. من واقعا فکر می کنم که پالت رفتن به اعمال می شود مگر اینکه شما افراد خاص که می آیند و می خواهند واقعا رنگ پاییز.

“من قصد ندارم برای رفتن browns پرتقال و زرد اگر آن را صد درجه.”

سیگار, ساز, Jason چوپان همچنین امیدوار دربی خواهد دوباره سنبله کسب و کار پس از زمستان افسردگی. این دوره دو هفته ای است که آغاز می شود با رعد و برق بیش از لویی نمایش هوایی کمک می کند تا تولید حدود 25 درصد از درآمد خود را برای فروشگاه واقع در چند مایل از Churchill Downs.

J. چوپان سیگار برگ تا به حال هشت احزاب برنامه ریزی شده برای دربی هفته و صاحب مطمئن نیست اگر آن دسته از مشتریان باز خواهد گشت چهار ماه بعد.

“با آب و هوا تغییر و قادر به خارج را آغاز رزرو حوادث دوباره” چوپان گفت. “به خصوص پس از قرنطینه مردم خارش به دریافت و انجام چیزی. من تمرکز بر روی کار خود را انجام دهد قدیمی ترین حوادث پس ما از دست این رویداد بزرگ.

“این همه در هوا. … اما ما در حال رفتن به سعی کنید به نگه داشتن در حال حرکت و هل دادن به جلو مانند ما همیشه انجام دهید.”

بوربن صنعت نیز نیاز به تنظیم. رسومات تورهای در انتظار به دلیل coronavirus احتیاطی اما فعالیت ارقام به سرعت تا سطح شیب دار اگر و زمانی که محدودیت ها برداشته از جمله دربی آماده سازی پس آن را سخت به تصور کنید که یکی را بدون دیگری در این منطقه است.

“ما فقط می خواهیم تغییر به زمان” بهشت هیل مارک های رئیس جمهور لورن گیلاس گفت.

در ضمن لویی باقی مانده است خوش بینانه در مورد تاخیر.

“ماه سپتامبر یک زمان فوق العاده در کنتاکی” Davasher-حکمت گفت. “آب و هوا بزرگ است آن را بوربن ماه و متعددی نیز وجود دارد زندگی می کنند, موسیقی, جشنواره, بنابراین این ممکن است کار کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de