لس آنجلس به نگاه به آینه در فساد

لکه را از فساد به عنوان آشکار به عنوان تا کنون بیش در لس آنجلس, شهرستان Hall.

آنچه که ممکن است ناامید کننده ترین نیست تعداد دستگیری ها مربوط به فساد که ساخته شده اند در طول سال گذشته اما تعجب آور آن تمام شده است.

روز سه شنبه در لس آنجلس شهر, عضو شورای خوزه Huizar دستگیر شد فدرال racketeering شارژ.

Huizar عضو این شورا از سال 2005 و قبل از آن یک عضو از لس آنجلس متحد هیئت مدیره مدرسه به ویژه به عنوان صندلی از این شهر برنامه ریزی و استفاده از زمین کمیته مدیریت.

با توجه به شکایت علیه او Huizar “و دیگر مقامات شهر” گفت: به “خواستار بینی پذیرفته شده و مورد توافق به قبول از توسعه دهندگان و پروکسی” منافع اعم از نقدی به پرواز در جت خصوصی به رویداد بلیط به همراهی و فحشا خدمات در میان سایر جرایم است.

“آقای Huizar مشغول لذت بردن از میوه های خود را به اتهام فساد در حالی که مجرمانه خود شرکت فروخته شده در این شهر به بالاترین پیشنهاد پشت مالیات دهندگان گفت:” پل Delacourt دستیار مدیر مسئول FBI در لس آنجلس زمینه ، دستگیری او در این هفته به شرح زیر اخبار در سال 2018 که ماموران فدرال انجام حملات در خانه اش و لس آنجلس شهرستان سالن. اف بی آی گزارش یافت $129,000 در, نقدی, در خانه گنجه.

این حمله منجر به Huizar را حذف برنامه های خود را برای اجرا به موفقیت در نمایندگی شورای منطقه 14.

ماه گذشته گزارش شد که یکی از دستیاران سابق Huizar جورج اسپرزا وارد یک گناه برای مشارکت در این طرح است. اسپرزا اتفاقا رفت و در را به کار برای Assemblywoman وندی Carrillo, D-لس آنجلس به عنوان رئیس ستاد. هر دو مواخذه شد در اوایل سال جاری برای رفتار نامناسب.

در ضمن Huizar بازداشت و اسپرزا را گناه آمده فقط شش ماه پس از لس آنجلس سابق شورای میچ انگلند شد و متهم به فساد است. او به سرعت موافقت کرد به اعتراف به گناه.

در حالی که Huizar سزاوار به روند قانونی بازی لس آنجلس سیاست نیست دقیقا الهام بخش اعتماد به نفس.

فساد یک سیلی به جامعه است. برای یک شهر جهانی به عنوان برجسته به عنوان L. A., که سیاسی ایجاد حالت به همان اندازه به عنوان آن را ندارد سنجیده فساد تنها به نظر می رسد بدتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de