مینه سوتا, ایالات همچنان به پیشبرد کسب Emanuel Reynoso منابع متعدد گفت: مطبوعات پیشگام در یکشنبه شب.

این Loons مرتبط شده اند به بازیسازی مهاجم با بوئنوس آیرس باشگاه بوکا جونیورز برای نزدیک به یک ماه با یک نفر های یکشنبه باشگاه هرگز این, از, در حالی که همچنین هشدار می داد که تکمیل معاملات در جنوب امریکا ثابت کرده است که پیچیده است.

ESPN گزارش روز شنبه معامله است “95 درصد انجام می شود” برای $5.5 میلیون هزینه نقل و انتقال, اما یک منبع وجود دارد گفت: بیشتر احزاب برای دیدار در بوئنوس آیرس در روز دوشنبه که در آن یک پاسخ است که توسط مینه سوتا است.

اگر معامله انجام می شود و این امر می تواند مینه سوتا رکورد هزینه نقل و انتقال گرفتی هافبک Jan Gregus در زمستان سال گذشته. Reynoso خواهد بود باشگاه سوم و نهایی تعیین شده بازیکن برای شروع سال 2020 فصل و Loons قرار دادن یک زن 24 ساله به آن درجه اعتبار ساقط در شماره 10 و یا مرکزی حمله هافبک.

Reynoso مانده بود از بوکا جونیورز’ شروع یازدهم برای چهارمین مستقیم بازی روز یکشنبه اما او به عنوان یک جایگزین در یک 4-0 برنده بیش از قرطبه در مرکز آرژانتین. برگزاری یک بازیکن می تواند به عنوان نشانه ای از پتانسیل حرکت می کند و ممکن است باعث ریف برای Reynoso با بوکا به عنوان آن همچنان ادامه دارد.

ایالات فنی مدیر Mark Watson ساخته شده است که سفرهای متعدد به بوئنوس آیرس به فشار مقابله و خط پایان را می توان دید.

AMARILLA می درخشد در پیش فصل

ایران با دریافت دو گل از مهاجم جدید لوئیس Amarilla در یک تساوی 2-2 در یک بازی پیش فصل با انقلاب جدید انگلستان روز یکشنبه در پرتلند سنگ.

Amarilla نیمه اول اهداف شامل یک راست پا تلنگر از 6-حیاط جعبه یک صلیب از کوین Molino. دوم شد و به خوبی قرار داده شده ضربه پنالتی که گرفته شد زمانی که رابین لاد پایین گرفته شده است در داخل 18-حیاط جعبه.

“من وارد شد که با ذهنیت به نمره اهداف” Amarilla گفت: از طریق یک مترجم. “و در این مثال من خوش شانس بود به اهداف و من خوشحال هستم که این یک شروع خوب به ثمر رساند.”

در نیمه دوم Molino بد پشت پاس کشف و ضبط شد به عنوان گوستاوو بو از گل تساوی در دقیقه 71. جدید Revs مهاجم آدم Buksa تساوی Amarilla گل اول در 28 دقیقه است.

ایران را بازی Portland Timbers در 9:30 p. m. دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de