Loons’ چهار بازی در خانه پایه یک فرصت برای ایجاد فضا در MLS غرب

مینه سوتا, ایالات بالا پرواز شروع به 2020 فصل هشت گل در دو جاده برنده — برنده نیست و اگر خیلی به Loons نمی ساخت آن طول طولانی ترین خانه ایستاده فصل است.

این Loons شده برای کنفرانس غرب منجر شود با شش امتیاز و شروع این ماه اقامت خانه, درب بازکن, در برابر, New York Red Bulls (1-1) در 6 p. m. روز شنبه در آلیانز زمینه است. این اولین از چهار متوالی صفحه اصلی مسابقات بیش از چهار شنبه ها.

رفتن 10-1-6 در سال اول خود را با نام تجاری جدید St. Paul ورزشگاه 2019 در Loons شد یکی از چهار MLS تیم به از دست دادن تنها یکی به طور منظم فصل بازی در خانه. در حالی که مارک بود معیوب زمانی که ایران تنها باشگاه به از دست دادن یک دور اول خانه بازی در MLS جام حذفی, آن را هنوز هم یک نوار بالا به روشن برای سال 2020 است.

“این واقعا نوعی از لحظه ای مهم در اوایل فصل به نظر من به نوعی شاید سعی کنید به حرکت به دور از بسته کنید و سعی کنید به سیمان خودمان را به عنوان یکی از تیم های است که می خواهد به در بالا در سراسر فصل” ایالات هافبک اتان Finlay روز سه شنبه گفت. “خواهد بود که بسیار مهم است در طول چهار بعدی (بازی).”

ایالات مدافع آیک Opara گفت: آن زمان حدود پنج بازی در فصل گذشته برای باشگاه به احساس راحتی در خانه جدید خود در زمینه. پس از ساخته شده است شهرت برای بودن دشوار است به بازی در برابر در خانه Opara وجود دارد گفت: نمی توان انتظار آن است که آن را فقط اتفاق می افتد دوباره.

“ما باید مطمئن شوید که ما نمی افتد به دام فقط به خاطر ما خانه ما تا به حال موفقیت خوبی در اینجا ما به طور خودکار خواهید برای به دست آوردن سه امتیاز” Opara گفت. “آن کار نمی کند که راه ما رو به این طرز فکر که در حال حاضر ما در خانه و ما باید به درایو بازی و اجازه دهید خوراک کردن انرژی از طرفداران ما.”

در Loons’ دو جاده پیروزی در این فصل آنها اجازه داد که تیم های دیگر به کنترل بیش از 60 درصد از اختیار در حالی که آنها بالينی در ضد حمله و در تنظیم قطعات. آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر مینه سوتا تغییر تاکتیک های آن در برابر Red Bulls تیم شناخته شده به بالا فشار تیم است که سعی کنید برای بازی کردن از پشت.

MOLINO سوال

ایران با استفاده از همان شروع یازدهم برای هر دو برنده این فصل اما یک تغییر را می توان مجبور در تیم پنج شنبه.

Loons هافبک کوین Molino تیره و تار همسترینگ خود را و چپ در نیمه اول در هفته گذشته 5-2 پیروزی در سن خوزه. Molino که به ثمر رساند دو بار در 3-1 باز برنده بیش از پورتلند شرکت نکرد در روز سه شنبه جلسه آموزش.

“ما امیدوار” ایالات مربی Adrian هیت گفت: Molino. “او روز به روز در این لحظه در زمان. او تا به حال واقعا خوب شروع و ما می خواهم که به ادامه. او احتمالا یک بازی روز تصمیم است.”

این می تواند یک فرصت برای 19 سال سن توماس Chacon به کرک, حداقل, 18 بازیکن بازی روز فهرستی. این Loons’ جوان تعیین شده بازیکن را که گروه در این فصل است.

بوت یا مدافع از سال ؟

Opara خندید یک سوال چه معنی بیشتر به او: یک سوم MLS مدافع جایزه سال یا اول بوت طلایی که می رود به لیگ پیشرو گلزن?

این Loons مرکز بازگشت برنده MLS بازیکن از این هفته برای دو هدف بازی در سان خوزه برنده پنج شنبه و در حال حاضر این است که لیگ را حاکم مدافع از سال است.

“یکی است که احتمالا واقع بینانه نیست بنابراین سومین مدافع سال,” او گفت:. “بدیهی است که من فقط می خواهم به انجام به خوبی و کمک به تیم انجام دهد.”

چمن بهتر

Allianz زمینه groundskeepers کار کرده و به رفع مسائل مربوط به زهکشی و جایگزین چمن چمن قبل از خود 2-1 حذفی از دست دادن به لس آنجلس گلکسی در ماه اکتبر گذشته.

در حالی که این رشته در حال حاضر شرکت در اماکن و آن را به ظهر مانده است مدتها قبل از شنبه هیث و بازیکنان گفت: آنها احساس کردند که آن را در خیلی شرایط بهتر از عظیم divots که در طول فصل گذشته.

به طور خلاصه

هافبک حسنی Tauk دور با ایالات متحده آمریکا زیر 23 تیم ملی مردان برای مسابقات مقدماتی المپیک در مکزیک از طریق اوایل ماه آوریل. این بدان معناست که او را از دست ندهید بازی روز شنبه در برابر Red Bulls مارس 21 بازی در برابر مونترال و به طور بالقوه آوریل 4 دیدار مقابل سن خوزه. بازی نهایی در خانه ایستاده است در برابر L. A. کهکشان در مارس 11. … پشتیبان گیری دروازه بان گرگ Ranjitsingh باقی می ماند به دور از این باشگاه در حالی که کانادا در حال کار برای به دست آوردن خود آمریکا کارت سبز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de