به دنبال عید پاک را ؟ در اینجا برخی از گزینه های به شما آغاز شده است.

شما نمی ممکن است قادر به گرفتن همراه با خانواده گسترده خود این عید و شاید این بدان معناست که شما نمی خواهید را به یک غول غذا فقط برای تعداد کمی از شما.

اما اگر شما می خواهید خود را در عید پاک سنتی شام یا صبحانه به هر حال بسیاری از رستوران ها ارائه takeout نسخه.

در اینجا برخی از ما می دانیم اما ما مطمئن شوید که وجود دارد خارج وجود دارد پس از بررسی با محل مورد علاقه خود را و ببینید چه چیزی آنها انجام می دهند.

این کره قلع

عید پاک صبحانه بدون هر گونه سر و صدا در همه. این کره قلع ارائه شده است یک وعده غذایی که تغذیه چهار تا شش نفر و شامل موارد زیر است: یک بشقاب شیرینی با موز نان رول دارچین و مینی کیک قهوه; 9-توسط-9 پخت تخم مرغ یا سبزیجات و پنیر یا ژامبون و پنیر و خانواده به اندازه کاسه میوه. کل شو فقط 75 دلار.

اطلاعات: Order by 1 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 9 آنلاین یا از طریق تلفن; 237 E. هفتم St. St. Paul; 651-224-2300; thebutteredtin.com

عظیم کافه

ما عاشق تنظیم برای این که-و-حرارت عید پاک صبحانه یا شام: شما سفارش یک جداجدا سفارش داده شده موارد به معنای خوراک بین 2 و 3 نفر. آن را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی معامله! آیتم های موجود عبارتند از: عسل-لعاب ژامبون ($10) بو پا بره ($18), پوره سیب زمینی ($10) بو داده مارچوبه (6 دلار) دوغ بیسکویت (8 دلار); نان میمون (8 دلار) و یک هفت اینچی کیک هویج (9 دلار). سفارش از طریق تلفن و یا آنلاین برای وانت در روز شنبه, آوریل 11.

اطلاعات: 1340 Grand Ave. St. Paul, 651-414-0543; 2315 Como Ave. St. Paul, 651-797-4027; colossalcafe.com

چروکی میخانه

این غرب سنت پل رستوران شده است ارائه تخفیف در تمام آن takeout است که یک گزینه سفارش های پیش رو, نوع معامله است. عید پاک است که یک خانواده به سبک ارائه شده است که 60 دلار برای فر آماده ورقه ژامبون بوقلمون بریان, کره, پوره سیب زمینی, لوبیا سبز غذای مرکب از گوشت وارد نا مشروع, زغال اخته, خانه ریز ریز کردن سالاد رول و کره و نیمی از یک پای سیب. غذا را خوراک چهار تا پنج نفر است. صاحب برایان Rubenzer گفت: این رستوران نیز بسیاری از افراد مجرد است که سفارش شده است به طوری که او را بهترین خود را به جای که به عنوان خوبی. او ترجیح می دهم مردم سفارش از طریق ایمیل توسط دوشنبه, مارس 9 اما اگر شما در اواخر بازی او شلیک یک ایمیل به در و او فقط ممکن است قادر به کمک کردن. انتخاب خواهد شد تا چهار شنبه, مارس 11.

اطلاعات: 886 S. Smith Ave. وست سنت پل; ایمیل سفارشات به [email protected] تماس بگیرید و یا Rubenzer در 651-755-4798.

بتی و ارل

بنابراین این نیست که یک وعده غذایی کامل اما ما نمی تواند مقاومت در برابر به شما گزینه wowing خانواده خود را با بهترین بیسکویت ما تا کنون طعم. سفارش شش بسته بیسکویت (دو بیکن, پنیر چدار, دو رول دارچین و دو اصلی برای $25) آنلاین 5 p. m. روز شنبه, مارس 9. انتخاب کنید تا در روز شنبه, مارس 11 از ظهر تا 4 بعد از ظهر

اطلاعات: 1595, مینه سوتا, 36, رزویل; bettyandearls.com

لگزینگتون

بسیاری از سنت Paulites به طور سنتی جمع آوری در این یاد رستوران برای عید پاک صبحانه و یا شام و Lex ارائه شده است که به همین راحتی در گرفتن بسته است. یک حرارت و خوردن شام است $100 و 4 در خدمت مردم است. این منو شامل قطعه قطعه افرا-لعاب, ژامبون, سبز, لوبیا almondine, سیب زمینی تنوری, خانه, سالاد مخلوط, سالاد هشت خانه رول با کره و هویج کیک. قبل از سفارش و انتخاب کنید تا منظقه روز شنبه, مارس 11 یا پنج شنبه, مارس 12.

اطلاعات: 1096 Grand Ave. St. Paul; thelexmn.com

BALDAMAR

Baldamar ارائه شده است یک جشن عید پاک با هر فرد قیمت گذاری از $23.95 قیمت ($11.95 برای کودکان و نوجوانان). آیتم های منو شامل دارچین-کارامل رول آشپز سالاد تازه-میوه های برش دست حک شده دنده نخست آناناس-لعاب ژامبون Grand Marnier, فرانسوی, نان تست, تخم مرغ نیمرو پارما رزا تورتلینی قارچ و سوسیس پنیری, پوره سیب زمینی, پنیر موزارلا مارچوبه پخته, هویج, کیک و کارامل کیک پنیر. مهلت قبل از دستور است جمعه, آوریل 10 در ساعت 2 بعد از ظهر

اطلاعات: 1642 County Road, B2, رزویل; 651-796-0040; baldamar.com

BUCA

چگونه در مورد یک کمی ایتالیایی برای عید پاک ؟ دو بسته در دسترس هستند در اندازه های مختلف — که شامل انواع پاستا و سالاد خوراک پنج نفر به 55 دلار یا 10 دلار 110. یک دوم بسته که شامل پاستا و entrees مانند مرغ parmigiana مرغ, limone یا بادمجان parmigiana و سالاد, تغذیه, 5 نفر برای $65 یا 10 نفر 130 دلار. سفارش برای منظقه وانت و یا تحویل.

اطلاعات: 2728 Brodie جاده, St. Paul; 651-772-4388; bucadibeppo.com

BRASA

این عید پاک جشن تغذیه و چهار نفر برای $125 و شامل چوب جنگلی دودی و سیب و خردل لعاب, ژامبون, پنیر چدار, سیب زمینی, کلم برگ, سبزی, شیرینی yams, اسفناج, سالاد, عسل, کره, نان ذرت. متاسفانه وانت در دسترس است تنها در مینیاپولیس, محل, اما این گرما-و-وضعیت خدمت, بنابراین شما نیاز به نگرانی در مورد آن را سرد.

اطلاعات: 620 Hennepin Ave. E. مینیاپولیس; brasa.ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im