ساحل طولانی باید انتظار محدودیت های سختگیرانه تر با توجه به کروناویروس در “درآینده نزدیک” شهردار می گوید

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

ساحل طولانی ساکنان باید انتظار محدودیت های سختگیرانه تر به آمده در “درآینده نزدیک” به احتمال زیاد سهشنبه شب, مارس 19 شهردار رابرت گارسیا اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که بعد از ظهر بیشتر برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

گارسیا نگفت چه کسانی محدودیت ممکن است مستلزم اما او گفت که آنها را بیشتر از این مقررات است که در حال حاضر در محل.

جدید ترین سفارش از مسئولان شهرستان آمد دوشنبه, مارس 16 زمانی که گارسیا اعلام کرد تمام کاباره ها, میله, تئاتر بولینگ کوچه ها بازی های آرکید و ورزشگاه را در مطابق با دولت و ارشاد شهرستان در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

در علاوه بر این به کسانی که تعطیلی رستوران ها تنها می تواند ارائه takeout یا تحویل; گردهمایی در ضمن محدود به کمتر از 50 نفر است.

“روشن می شود, مردم نیاز به انتظار داریم که محدودیت های که در حال حاضر در محل در این شهرستان در حال رفتن به گرفتن سخت تر” گارسیا گفت: “بعد از ظهر “و ما در حال رفتن به دستورالعمل های بیشتری را برای جامعه به احتمال زیاد این شب است.”

وی مدت کوتاهی پس از لس آنجلس عضو شورای شهر جو Buscaino گفت: “stay-at-home” سفارش خواهد بود به احتمال زیاد در آینده به این شهرستان به زودی.

در طول بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی گارسیا همچنین در لمس ظرفیت محدود برای تست این شهر و این کشور در حال حاضر است.

هفته گذشته ساحل طولانی دریافت کیت تست است که فراهم می کند 1,000 آزمون; شهر واگیر بیماری کنترل امیلی Holman روز پنجشنبه گفت او نمی تواند با ارائه یک به روز رسانی تعداد چگونه بسیاری از آزمون ها در دسترس باقی می ماند.

“واقعیت این است که ما باید بیشتر تست — خیلی بیشتر آزمون ها” گارسیا گفت: “و من گرفتن مقدار زیادی از ساکنان به درستی پرسیدن که این درایو از طریق آزمون ؟” و من همان سوال ” که در آن درایو از طریق آزمون؟’

“ما قادر خواهد بود به انجام این تست سایت” گارسیا گفت: “هنگامی که ما یک مقدار قابل توجهی از آزمایشات از دولت فدرال است.”

روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی پس از این شهر اعلام کرد دو نفر تست مثبت برای COVID-19 آوردن لانگ بیچ کل شمارش به 12; سه نفر در همین حال بهبود از این بیماری است.

اما گارسیا گفت که او مظنون است که تعداد به شدت اهمیت جلوه دامنه بحران در ساحل.

“این بدان معنی نیست که وجود دارد تنها 12 نفر در ساحل طولانی که در حال مثبت برای COVID-19” او گفت:. “من شک دارم که تعداد بسیار بالاتر است اما تا زمانی که ما قادر به تست بیشتر افراد ما فقط نمی دانم.

“بیشتر تست های ما دریافت بیشتر ما قادر خواهید بود به سنج چقدر جدی ترین چالش این است که در مقابل ما” گارسیا افزود: “اما من گمان می کنم آن را بسیار جدی است و این که چگونه ما باید به کار گیرند.”

ساحل طولانی مقامات همچنین پنج شنبه اعلام کرد که حدود 130 نفر در حال نظارت برای COVID-19 تعدادی که باقی مانده است نسبتا پایدار در روزهای اخیر — حتی به عنوان تعدادی از افرادی که آزمایش مثبت رشد کرده است.

Holman, برای بخش او گفت: وزارت بهداشت دارای طبقه بندی افرادی که ممکن است در معرض ویروس های مختلف در معرض خطر دسته بندی بر اساس چگونه از تماس با آنها تا به حال با کسی که آزمایش مثبت است.

“کسانی که در بالاترین خطر دسته بندی مانند اعضای خانواده افرادی که در تماس بسیار نزدیک به آلوده مردم ما آنها را روزانه و بررسی بر روی آنها و سوال در مورد علائم,” او گفت: “و اگر آنها شروع به توسعه علائم و ما باید برای آنها برنامهریزی کنید و سعی کنید به آنها را آزمایش کردند.”

COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019 است ناشی از یک ویروس به نام SARS-CoV-2. علائم مرتبط با بیماری تنفسی است که به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض شامل تب و سرفه و تنگی نفس. در حالی که بسیاری از افراد — از جمله بزرگسالان جوان و سالم را تجربه علائم خفیف این بیماری می تواند شدید و احتمالا کشنده برای گروه در معرض خطر مانند افراد مسن و کسانی که مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

Holman گفت: روند بررسی افراد بالقوه قرار گرفتن در معرض ویروس — که می تواند شامل مصاحبه با 100 نفر بود که در اخیر تماس با کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19 — معمول است برای او ،

“این یک فرایند است که ما برای سال استفاده می شود,” او گفت:. “آن چه ما به صورت روزانه برای بیماری های دیگر پس از آن یک فرآیند جدید برای ما است. این یکی ما بسیار آشنا است.”

همانطور که برای چه مردمی می توانید در میان جریان همه گیر هر دو گارسیا و Holman تاکید کرد همان اقدامات است که کارشناسان توصیه می شود برای جلوگیری از گسترش ویروس: اقامت در خانه شستن دست های خود را برای 20 ثانیه تمیز کردن سطوح و موارد دیگر به شما رسیدگی به اغلب و حفظ حداقل 6 فوت فاصله بین خود و دیگران است.

“همه ما نقش مهمی بازی در کمک به کاهش سرعت گسترش این بیماری” Holman گفت. “چه شما مهم نیست در حال حاضر به خصوص وقتی که می آید به نگه داشتن ما آسیب پذیر ترین افراد را از ابتلا به بیماری های جدی از COVID-19. ما نمی توانیم این کار را بدون کمک شما.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>