ساحل طولانی پلیس, انتشار فیلم از 3 وسایل نقلیه احتمالا درگیر در 2019 هالووین تیراندازی که منجر به کشته شدن 3

فیلم نمایش سه وسایل نقلیه اشغال شده توسط ممکن است مظنون درگیر در پارتی هالووین تیراندازی سال گذشته در ساحل طولانی که در سمت چپ سه کشته و نه مجروح شد منتشر شده در جمعه, جولای 10.

هیچ مشکوک یا مظنون شناسایی شده است و هیچ دستگیری ساخته شده در این مورد.

کارآگاهان در حال حاضر این باور وجود چند مظنون درگیر از جمله کسانی که در رانندگی وسایل نقلیه Long Beach رئیس پلیس رابرت لونا گفت: در صبح روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی.

این ویدئو منتشر شد در تلاش به دنبال کمک به احتمالا شناسایی که مسئول این شهر بدترین کشتار جمعی در دهه اگر نه همیشه.

کلیپ های از فیلم های نظارت تصویری نشان می دهد که سه وسایل نقلیه رانندگی هم از شمال ساحل طولانی به سمت تاریخی رز پارک محله که در آن تیراندازی صورت گرفت.

“بر اساس فیلم است که ما باید آن را به نظر می رسد مانند آنها به رهبری به یک مکان خاص برای یک علت خاص,” لونا گفت.

سه خودرو بودند به عنوان یک تویوتا 4Runner با خاکستری تر و تمیز از اواخر دهه 2000 نقره ای Chrysler PT Cruiser از اوایل 2000s و سفید تویوتا RAV4 از اواخر 1990s به 2000s.

تا به 30 نفر جمع شده بودند, در خانه, پارتی — به طور مشترک جشن هالووین و جشن تولد — در 2700 بلوک شرق خیابان هفتم در شب جمعه, اکتبر. 29. در حدود 10:45 p. m., صحنه تبدیل به هرج و مرج پس از عکس زنگ زد و گلوله hurdled نسبت به partygoers در حیاط خلوت.

برخی در حزب گفت: آنها تو را دیدم یک مرد ایستاده در پشت حصار با یک تفنگ. مردم دویدم و فریاد زدم. خون همه جا بود.

در عرض یک دقیقه از دریافت تماس دو افسر وارد و کارگردانی مهمانان به ایمنی و اما مشکوک یا مظنون فرار کرده بود.

پلیس قبلا گفته شد وجود دارد حداقل یک شک: یک مرد با پوشیدن رنگ های تیره با چهره خود را پنهان توسط یک ماسک که فرار کرد و در یک تیره رنگ خودرو.

پلیس قبلا چپ باز این احتمالا وجود دارد که ممکن است بیشتر مشکوک است.

سه مرد کشته شدند موریس پو جونیور, 25, عمومی; Ricardo تورس, 28, از کالیفرنیا; و ملوین Williams, 35, از گردنا.

نه که مجروح بودند مردان و زنان از شهرستانها در این نزدیکی هست از 20 تا 49 سال است.

پلیس نیست منتشر کنید به روز رسانی در این مورد از سال گذشته است. در ماه نوامبر شهرستان و مقامات شهرستان اعلام کرد 30.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که می تواند کمک به گرفتن قاتل یا قاتلان درگیراما لونا در روز جمعه گفته است که ضربه به $40,000 از خصوصی دهنده.

پلیس بپرسید که هر کسی با اطلاعات در تیراندازی تماس قتل کارآگاهان در 562-570-7244. به گزارش نکات ناشناس تماس Crime Stoppers در 1-800-222-TIPS (8477) و یا از طریق پیام کوتاه “TIPLA” به همراه یک پیام به 274637.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de