مقامات روز سه شنبه ۸ سپتامبر گفتند پليس لانگ بيچ ۱۲ نفر را به ظن دست داشتن در تيراندازی سال گذشته حزب هالووين که سه کشته و ۹ مجروح در محله رز پارک بر جای گذاشت، دستگير کرده است.

مقامات لانگ بیچ این اطلاعیه را در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی اعلام کردند. پليس گفته بود تيراندازی ممکن است مربوط به باند بوده باشد.

رابرت لونا رئيس پليس لانگ بيچ می گويد دو نفر از ۱۲ مظنون به اتهامات غير مرتبط در بازداشت بسر می بردند.

در شب سه شنبه ۲۹ اکتبر، حدود ۳۰ نفر در یک مهمانی خانه، در بلوک ۲۷۰۰ خیابان هفتم شرقی بودند و هالووین و یک تولد را جشن می گرفتند. حدود ساعت ۱۰:۴۵ بعد از ظهر به سمت مهمانی گوها در حیاط خلوت شلیک شد.

برخی از شاهدان گفتند مردی را با لباس تیره دیدند که ماسکی بر روی حصار پشتی ایستاده بود و اسلحه داشت.

سه مردی که جان خود را از دست دادند موریس پو، جونیور، ۲۵ ساله، از لانگ بیچ بودند؛ Ricardo Torres, 28, of Inglewood; و ملوین ویلیامز، 35 ساله، از گاردنا.

۹ نفر که مجروح شدند از شهرهای نزدیک بودند که از ۲۰ تا ۴۹ سال سن داشت. آرانتکا چاواریا سخنگوی پلیس در ماه ژوئیه گفت همه آنها از نظر جسمی بهبود یافته اند، به جز کسی که “دچار جراحات فلج کننده شده است.”

در آن ماه مقامات با انتشار تصاوير نظارت ويديوئی از سه خودرو که به گفته آنها در تيراندازی دست داشته اند، از مردم کمک خواست. پاداشی ۳۰ هزار دلاری به هر کسی که اطلاعاتی در مورد تیراندازی داشته باشد که می تواند منجر به دستگیری شود، ارائه شد.

این یک داستان در حال توسعه است. لطفا ً به روز رسانی ها را بررسی کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de